Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Možda ovo bude neki nagoveštaj za sledeće pripejd tarife ili šta će mo dobiti kad promene ime u a1 ovo su nove pripejd tarife a1 u Hrvatskoj.
9Utqmzq.png
 
Presao bih sa telenor postpaida na vip intarifu bez ugovorne obaveze. Je l treba da sacekam da istekne ugovor u telenoru i onda samo da odem u vip i trazim prenos broja? Ili je neka druga procedura?
 
Tako kako si napisao, nista dok ne istekne ugovorna obaveza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci kad istekne ugovor ne moram da idem uopste u telenor,samo u vip? I posto bih uzeo intarifu bez ugovorne obaveze,da li sam ipak vezan neki period za njih i na koji nacin ide nastavak saradnje mesec za mesec?
 
www.vip.rs
Veruj, sve piše.

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Znaci kad istekne ugovor ne moram da idem uopste u telenor,samo u vip? I posto bih uzeo intarifu bez ugovorne obaveze,da li sam ipak vezan neki period za njih i na koji nacin ide nastavak saradnje mesec za mesec?

Ides u vip, nemas nista sa Telenorom. Vezan si za Vip 3 meseca kao i kod svakog prelaska. Moras ostati najmanje 3 meseca kod postojeceg pre nego mozes otici.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ne moras nigde ni da ides. Zahtev za prenos broja u Vip se moze podneti i online.
 
Možda ovo bude neki nagoveštaj za sledeće pripejd tarife ili šta će mo dobiti kad promene ime u a1 ovo su nove pripejd tarife a1 u Hrvatskoj.
9Utqmzq.png
Jedino što valja je ovaj od 1 tb za oko 4000 dinara ali naši nemaju kapacitet mreže za tako nešto.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Imaju kapacitet, vikend net mesec dana neograničeno TB za 3490 din mesečno, dakle jeftinije nego u Hrvatskoj, a više neta, plus bez UO.
 
Imaju kapacitet, vikend net mesec dana neograničeno TB za 3490 din mesečno, dakle jeftinije nego u Hrvatskoj, a više neta, plus bez UO.

Ono gore je pripejd a ovo im je cena za kućni net sa neograničenim prometom dosta jeftinije nego kod nas.
0f8QO5P.png

A ovo im je cena za nadogradnju brzine do ovih 500 Mbit/s
f4oPi8F.png
 
Imaju kapacitet, vikend net mesec dana neograničeno TB za 3490 din mesečno, dakle jeftinije nego u Hrvatskoj, a više neta, plus bez UO.
Vip nema ni krstene 3g bazne stanice a i sa 2g kubure sto se videlo pre 2 meseca. Sa tim vikend netom kod vip-a si skoro poslednji na listi prioriteta na baznoj stanici, posle njega je samo pripejd, znaci kad zagusti ostaju mrvice a i skupo za nas standard.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Vip u odlukama meseca za jul nudi P30 lite sa neo5 za 2399 i iPhone SE sa neo10 za 3999, a tu je i Segway za 2300 mesecno. Iskreno razocarao me ponudom, a uz ovaj opadajuci kvalitet mreze razmisljam od odlasku sa njih.
 
Lol,kakva ponuda,prosto neodoljivo. Stvarno smatraju narod za *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*e
 
Juce me zovu kao specijani popust za vas 300min i 10gb 1000din.Ja pogleda na netu vidim in tarifa.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Verovatno te nije zvao VIP nego agencija koja radi za njih...

I mene su zvali, lepo se ispričali, kažu mi koliko trošim mesečno, da imaju super ponuda za mene, pitaju da li mi odgovara više interneta ili minuta, kako su spremili speijalnu ponudu... I tako par minuta, da bi im na kraju rekao da sam broj preneo u drugu mrežu još prošle godine i savetovao im da ažuriraju baze...

Sad malo listam zakon o zaštiti podatak o ličnosti, pa ću malo da popričam sa pravim VIP-om :)
 
Bio je popust, pa su vraćene stare cene.
 
Prebacio sam broj pre par dana iz Vipa u Telenor, i mogu vam reci da vecu gresku nisam mogao da napravim. Internet je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*! Signal *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*!

Na Vipu nisam E video ne pamtim, a sad ga vidjam vrlo cesto. Internet puca, prekida... Ne znam sta koji djavo rade. Grad Arandjelovac.

Presao sam jer mi je trebao kucni net, a Vip na mojoj lokaciji ima ispunjen kapacitet.
Onda sam preneo broj, uzeo Kucni net 150gb + Total 2, i upario broj sa internetom.
Tako da sad na telefonu imam na raspolaganju tih 150gb + 10gb FB + 10gb Instagram + 4gb iz paketa... Ali dzabe kad je brzina, i pokrivenost 4G uzas.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Prebacio sam broj pre par dana iz Vipa u Telenor, i mogu vam reci da vecu gresku nisam mogao da napravim. Internet je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*! Signal *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*!

Na Vipu nisam E video ne pamtim, a sad ga vidjam vrlo cesto. Internet puca, prekida... Ne znam sta koji djavo rade. Grad Arandjelovac.

Presao sam jer mi je trebao kucni net, a Vip na mojoj lokaciji ima ispunjen kapacitet.
Onda sam preneo broj, uzeo Kucni net 150gb + Total 2, i upario broj sa internetom.
Tako da sad na telefonu imam na raspolaganju tih 150gb + 10gb FB + 10gb Instagram + 4gb iz paketa... Ali dzabe kad je brzina, i pokrivenost 4G uzas.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
U BG totalno suprotno ja cak mrezu gubim u stanu na Vipu a Telenor i u podrum kad odem pun 4G signal.
Do korone iz marta je vip imao katastrofalnu mrezu kod mene u stanu ali se drzao na jednoj crti sad ga ni nema kad sam u dve sobe u stanu samo na par mesta ima tako da mi mobilni dodje kao fixni zbog vipa a fixni mogu da setam i napolju i drzi bazu tuzno u 21 veku ali to je Vip.
E sad zlobnici bi rekli da je do mog telefona ali i zeni isto tako, pa cim nam isteknu ugovori prelazimo na drugog operatera najverovatnije Mts.
Nesto su cackali oko mreze u kraju i mozda ugasili/skinuli tu BS najblizu meni pa je sad katastrofa ali ni pre korone nije bilo bolje mnogo ali bar nisam gubio mrezu, u ostalim delivima grada kuda se krecem je OK kli kod kuce katastrofa a kad pogledam najvise sam kod kuce na poslu 8 sati i cao.
E sad samo treba docekati Maj i Novembar 2021 ja Maj, zena Novembar pa da se nakon toliko godina(od pocetka rada Vipa u Srbiji sam kod njih preneo glavni broj) razilazimo kad su nesposobni.
A sa druge strane zgrade ima kvalitetnog signala tako da meni se cini da bi sa moje strane trebali da stave jedan predajnik ili na krovu zgrade to bih voleo najvise.
 
Verovatno u podešavanjima mobilne mreže ima opcija Lične pristupne tačke (APN). Ne koristim navedeni telefon pa ne mogu tačno reći.
 
Treba li nesto da izmenim?
96e5dd89bf70def412a526375f8bab0a.jpg
145f551be67988329f63238fc138a804.jpg
32336cd5e7bec4ef96586cc66a57f276.jpg


Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Ne, podeseno je kako treba. To ti je sto ti je.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li cu pogresiti ako iz Telenora predjem u VIP?
 
Poslednja izmena:
Verovatno mada ne mora da znaci. Uzmi prepaid karticu Vipa pa testiraj lokacije po kojima se kreces, nema sigurnijeg resenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A pošto Telenor nisu otkupili Bugari, onda sve radi kao i ranije.
Pozdrav
 
Česi su u pitanju... [emoji23]
 
A pošto Telenor nisu otkupili Bugari, onda sve radi kao i ranije.
Pozdrav
Haha bas to, odkud mu to da su Bugari kupili Telenor to samo on zna.
Dobar odgovor, i da 100% rade isto(odlicno) kao i dok su bili izvorni Telenor.
 
Nazad
Vrh Dno