Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

To bi bilo tako da brzina nije limitirana na 10Mbps.
Ja koristim ovu varijantu i radi brzo gde god se nadjem,ne steka..Znam coveka koji na ovaj nacin strimuje utakmice sa stadiona i radi sve bez seckanja.Tako da je ovo odlicna kombinacija ko zeli dosta interneta na svom telefonu a sad 99% telefona su dual sim i sa te strane ide na ruku krajnjem korisniku,t.j. nama.. ;)
 
Pavel, ok je ovo, 100 GB za 1200 din (1000 dinara mesečno za novu UO posle 2 godine), ali meni više odgovara 20 GB za 800 din po punoj brzini (brzine su mi između 30-60 Mbps).
 
Mogu li sa kucni net kartice da se salju VAS sms?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Da li u Moj Vip aplikaciji (ili na sajtu), u sekciji Usluge, imaš kontrolu usluga sa dodatnom vrednošću?
 
Uglješa, jasno je da miki92 nema kućni net.
Pitanje je postavio kao potencijalni korisnik tog paketa.
 
Pavel, ok je ovo, 100 GB za 1200 din (1000 dinara mesečno za novu UO posle 2 godine), ali meni više odgovara 20 GB za 800 din po punoj brzini (brzine su mi između 30-60 Mbps).
Da, ali tih 20GB u realnosti je oko 10 dana normalnog korišćenja interneta.
Šta ćeš za ostalih 20 dana, tj. do kraja meseca? Da dokupljuješ joker dodatke?
 
Ne trose svi isto. Meni je npr dosta 5 giga neta i instagram / fb dodatak od 10gb. Ima ljudi koji potrose mesecno 1-2 gb jer su stalno na wifi-u. Nije tvoje normalno koriscenje merilo.
 
Upravo. Većini je (pretpostavljam) dovoljno do 5, eventualno 10gb.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Ja trosim na telefonu oko 2GB mesecno mobile data i to uglavnom na audio/video komunikaciju, slanje/prijem slika, po neki video na YT i nesto na drustvene mreze. Na wifi na telefonu još oko 15-20GB, al zato na fiksnom internetu (desktop u kancelariji, desktop kući, laptop i TV) ode preko 300GB sigurno (samo moje korišćenje). Tu mi upada posao (50-60-100GB) + ostatak multimedija. YT gledam na oba desktopa u 1440p (imam takve monitore), a na laptopu u 1080p (kolko je i rezolucija displeja na laptopu).

Znam ljude koji bukvalno sve rade na telefonu, al ja ne mogu... dok ne zasednem bar za laptop ili još bolje 27-32in monitor na desktopu, nema ništa ni od produktivnosti ni od opuštenog konzumiranja video sadržaja. Čak preferiram za duže video sadržaje 40+ inča ekrane.

Retko kad i pred spavanje koristim telefon, uglavnom i ako bude tako, slušam neki podcast.

Tako da sam prilično veliki potrošač interneta ali procenat na telefonu je prilično mali. Jednostavno mi nije udobno, ali to je moj slučaj.

Sa minutima se ukapam u možda 500 mesečno, a SMS poruke su oko 50 mesečno.
 
Poslednja izmena:
Šta bi sa onom promenom imena? Vidim sad i ponovo neo 2 za 999...

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Tokom ove godine bi trebali da promene ima u A1.
Nije preciziran mesec/datum.
 
Ima li smisla išta uzimati od telefona sada uz ugovor, po ovim cenama?
Od ovih jeftilena sa narukvicama npr do flagship uređaja?
Ili sačekati da Samsung opet ponudi neke slušalice/tablet uz npr. S20 seriju.
 
Ne mogu da verujem da su vratili NEO 2 za 999.

A ja raskinuo ugovor pre mesec dana i nisam hteo da produzim jer sam bio na NEO 2 a NEO 3 nisu ni hteli bar za 100 dinara jeftinije da daju.
 
Ne mogu da verujem da su vratili NEO 2 za 999.

A ja raskinuo ugovor pre mesec dana i nisam hteo da produzim jer sam bio na NEO 2 a NEO 3 nisu ni hteli bar za 100 dinara jeftinije da daju.
Kada si namćor za 100din [emoji39].
I meni za mesec dana ističe ugovor i sve mi se čini da ću preći na intarufu bez ugovora za 1k din. Ako je tako nešto uopšte moguće za stare korisnike.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Intarifa in je jos uvek akuelna, dobra im je tarifa za moje potrebe mada se razmisljam da predjem u telenor na godata. Razlog je da vipu net na mestima na kojima sam sve losiji i losiji.
 
^^ A bezobrazno je. Mnogima je NEO2 bila dosta, beskonacno i taman neta. Pre nego sto su je ukinuli NEO3 je bila 1199. E onda ukinu NEO2 a NEO3 podignu na 1299.

Ne radi se o parama, nego sto tako manipulisu ponudom. Evo, sto su sad vratili NEO2, garant jer je gomila korisnika kao ja izrazila nezadovoljstvo ili su primetili odliv korisnika iz tog najnizeg segmenta. Ja sam lepo rekao da mi se to ne svidja, i nakon 7 godina nisu ponudili makar da ispadnu fer.

Zato sam lepo rekao, ok, ja ugovor produziti necu i odoh u MTS za tarifu koja je samo 100 dinara jeftinija a ista je kao NEO3. Svakako da ih ne boli moj odlazak, ali pitanje je koliko je ljudi razmisljalo kao ja.

Da ne spominjem cicjenicu da su poslednji placen racun proknjizili nekom drugom, i za to sam sasvim slucajno saznao kada sam otvorio papirni racun i video da se cifra ne poklapa za koji dinar sa onim racunom koji sam platio u poslovnici.

Kao desilo se, desilo se tako sto njihov radnik potvrdi 2x moj broj i moje ime i onda moje pare odu nekome levom, a ja da nisam otvorio taj papirni mozda bih za pola godine dobio neku opomenu ili sta god...
 
1 NEO 2 za 999 dinara mesečno važi do 31.08.2020. uz ugovornu obavezu od 24 meseca, bez uređaja. Nakon potrošena 2 GB, cena za prenos podataka u nacionalnom saobraćaju je 1 din za 1 MB. Obračunski interval je 1 kB. Nakon isteka 24 meseca ugovorne obaveze, mesečna pretplata za Neo 2 tarifni paket iznosi 1399 dinara

3 Nakon isteka 24 meseca ugovorne obaveze, mesečna pretplata za NEO 3 tarifni paket iznosi 1599 dinara.
 
Imam ugovor u VIP-u jos 6 meseci. Da li zbog ovoga imam prava da trazim raskid?
Imam staru VIP karticu, 15 godina staru, vise je neupotrebljiva i ne radi, u Nisu u svim poslovnicama nemaju zamensku karticu, i ne nude nikakvo resenje, korisnicki servis me zavlaci, ne veruju da nema zamenska kartica za postpejd u Nisu.
Sta da radim?
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Da li sam dobro razumeo, ako produžim ugovor neo2 999 dinara (ističe mi za mesec dana) ta cena od 999 dinara mi važi naredna 24 meseca, a ne samo do kraja leta?
 
Tako je. 24 meseci ta cena 999 dinara.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav, da li znate kada je moguće potpisivanje novog ugovora bez plaćanja penala zbog toga što se ugovor potpisuje ranije. Moj ugovor ističe 04.07.2020

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jeste moguće 3 meseca pre isteka bez plaćanja penala

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno