Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Možda je sve ovo zbog Netflixa??
A da li mreža funkcioniše normalno..signal, internet, pozivi, poruke, viber ??
 
Znaci haos sta im se desava, nisam mogao da ostavim tel na servis (prestao simove da prepoznaje), nisu mogli da unesu u sistem reklamaciju zbog ovog clusterfucka. Klincu nisam mogao 3 dana da aktiviram prepaid dodatak, ne vidi kredit koji mu prebacim.

Nego da li je neko imao situaciju da ranije otplati telefon i uzme drugi. Imam jos 10 meseci ovaj krš da otplacujem a popravili ga ne popravili hocu A54 da uzmem.
 
Da li je neko dobio eracun za novembar? Meni za sada stoji samo u aplikaciji...
 
Znaci haos sta im se desava, nisam mogao da ostavim tel na servis (prestao simove da prepoznaje), nisu mogli da unesu u sistem reklamaciju zbog ovog clusterfucka. Klincu nisam mogao 3 dana da aktiviram prepaid dodatak, ne vidi kredit koji mu prebacim.

Nego da li je neko imao situaciju da ranije otplati telefon i uzme drugi. Imam jos 10 meseci ovaj krš da otplacujem a popravili ga ne popravili hocu A54 da uzmem.
Uradio sam ja to pre nekih godinu dana, nisam ni otplatio preostale rate (bio je ostalo još 11), ali su mi produžili ugovor za dve godine.
 
a oke, ja razumeo dobio novi ugovora ostao duzan 11 rata koje nisi ni sipaltios to mi je nemoguce da je moglo da prodje
 
To mi treba ali bitno da ona ima nokte od 10 cm i ume samo da kaže to ne može.
Ja sam tada bio u poslovnici u TC u Pančevu, samo je rekla sačekajte par minuta da proverim da li možemo da vam izađemo u susret.
I stvarno nakon par minuta kada je dobila odgovor rekla mi je da može uz produženje ugovora.
 
Zavisi na koga naletis. Ova gospodjica kada je supruga prebacivala ugovor joj ladno rekla nije gotov predmet a da nije nista uradila. Po pozivu call centra i info da je ugovor u poslovnici udostojila se da pogleda u fioku i gle cuda ugovor tu. Inace sam uvek imao reci hvale za njihove zaposlene ali ova devojka mi ne bi cuvala ni ovce.

P.S. otici cunu drugu poslovnicu.
 
Da li postoji u A1 paket bez UO kao što je bio 'Intarifa' ?
 
Najbolja varijanta ti je prepaid plan MOCNI. Uplacujes mesecno 900 kinti ili nadjes nekoga da ti prebacuje kredit a ti njemu pare.
 
Jel ovo i dalje ne radi sistem.A treba 2 broja da prenesem na a1 u prepaid
 
Da li postoji u A1 paket bez UO kao što je bio 'Intarifa' ?
Bio sam na Intarifi i za zamenu nude Neo Surf. Eventualno da preneseš broj do kraja godine na pripejd i imaćeš pravo da uplaćuješ moćni plan za 600 dinara 6 meseci od datuma prenosa.
 
Ističe mi ugovor u januaru u Yettelu, pa sam mislio da uzmem neki paket Yettel ili A1(vrlo verovatno, pre nego Yettel) dok su ove NG promocije..povoljnije cene, duplo interneta i sl.
 
Jel ovo i dalje ne radi sistem.A treba 2 broja da prenesem na a1 u prepaid
E usluge su raspad. Mislim mreza sve radi odlično. Ali aktivacije prikazi računi. Usluge kod njih. Ili radi jako lose ili tesko prolazi... Mislim očekuj neka botovanja cak i da uspeju da proguraju... Ako prenosis na prepaid (aktiviraj privremeni broj)
 
Ja nisam imao zamerke do ovoga što se sada desava. 3 god imam broj kod njih i vikend net, sve radilo besprekorno, ali zato sada kao da je Somalija telekom.
 
Ističe mi ugovor u januaru u Yettelu, pa sam mislio da uzmem neki paket Yettel ili A1(vrlo verovatno, pre nego Yettel) dok su ove NG promocije..povoljnije cene, duplo interneta i sl.
Ja sam u A1 (tadašnji VIP) od 2012 godine i nikad nikakav problem se nije desio. Redovno plaćam račune, ako se desi da ne platim on ostane u aplikaciji (od skoro, ranije preko pošte nisam imao ni jednu zakasnelu uplatu) i desi se da stigne i za drugi mesec bez da me isključe. Jedino loše je što tad moram platiti "duplo" mada to je moja greška. Prošle godine sam potpisao poslednji ugovor NEO 23 oko prvog decembra kad je izašla tarifa, davali su 3+20gb neta plus sve društvene mreže neograničen internet tako da se desi da skoro svaki mesec ostane 18gb u proseku od tih 23. Juri negde oko 01.12. da potpišeš, tad uglavnom menjaju tarife i daju pogodnosti. Prošle godine za BF je bila dobra ponuda ali na kraju je dobro što nisam potpisao jer je u decembru pušten novi program.
Nadam se da sam ti pomogao ako si neupućen, ako znaš sve onda nema veze, možda nekome pomogne komentar.
 
Letos beše promocija za preletače iz drugih mreža za neo 23 valjda 6 meseci po 1 din. Sada to ne nalazim na sajtu.
Jesu li ukunuli ovakve promocije, i ako jesu, može li nešto da se izboksuje u poslovnici?
 
Letos beše promocija za preletače iz drugih mreža za neo 23 valjda 6 meseci po 1 din. Sada to ne nalazim na sajtu.
Jesu li ukunuli ovakve promocije, i ako jesu, može li nešto da se izboksuje u poslovnici?
Nisu ukinuli i sada je tako.cak sta vise ja sam pre 2 nedelje preleteo u a1 iz mts ,uzeo sam tarifu neo 23 joy i s23 telefon u to. Slucaju ti skinu 300 dinara sa tarife i ako uzmes e racun jos 50 kinti.a ako uzimas samo tarifu onda je 6 meseci besplatno i dalje.e dokle ce to biti,who knows 😄
 
Izgleda da polako sredjuju apk 😅
Trenutno mi je ispravan prikaz svega, pa i neplacenih racuna(caletov broj kao primer), s tim sto bih dodao da jos uvek fali da se skine kopija racuna.

IMG_0397.jpeg
 
Danas sam primetio da nemogu da skidam torente. Bez problema sam skidao pre neki dan i poslednje dve godine(istekao mi ugovor 04.ovog meseca, možda zbog toga) Ili su blokirali portove ili su mene blokirali. Možete li da skidate torente?
 
Pozdrav ljudi.Imam jedno pitanje.U procesu sam prelaska iz Yettela u A1,i sve je bilo ok dok mi danas nisu odbili prelazak iz razloga sto sam skoro preuzeo vlasnistvo nad ugovorom koji je ranije bio na moju mamu.Oni sad zahtevaju da budem kod njih 3 meseca i onda kao mogu da predjem gde hocu.Sta mogu sada ja da uradim da bih taj proces ubrzao,da li je neko mozda imao ovakvo iskustvo?
 
Pozdrav ljudi.Imam jedno pitanje.U procesu sam prelaska iz Yettela u A1,i sve je bilo ok dok mi danas nisu odbili prelazak iz razloga sto sam skoro preuzeo vlasnistvo nad ugovorom koji je ranije bio na moju mamu.Oni sad zahtevaju da budem kod njih 3 meseca i onda kao mogu da predjem gde hocu.Sta mogu sada ja da uradim da bih taj proces ubrzao,da li je neko mozda imao ovakvo iskustvo?
60 dana je sad. Tako da ako nisi ni pod kakvim ugovorom. Posle dva meseca podnesi zahtev za prenos ponovo. Pa iskreno moja preporuka ti je da radis nesto sto voliš jer tako ubrzas prolazak vrmena. Ako radis nešto dosadno dva meseca ti traje sto godina. Ovako ti 60 dana proleti ocas posla.
 
Nazad
Vrh Dno