Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Sto se tice rominga za Neo Neo Paket. Da li on moze da se ogranici samo da bude aktivan za zemlje zapadnog Balkana(posto se tu dobija) i da ne moze da se prekoraci saobracaj iz paketa?
 
Sad su me zvali iz A1 za produzetak. Nudi mi neo neo za 2300din, pa sam ispricao sta drugi nude i onda kao extra popust 2100din ako se danas odlučim. Rekoh moram razmisliti, podnecu ja zahtev ipak za prenos pa cemo videti.
Puno je 2300 za neo neo...
1250 je ok cena. Sve preko toga nema smisla pored soko lighta... Sta se tripuju u A1?
 
Sad su me zvali iz A1 za produzetak. Nudi mi neo neo za 2300din, pa sam ispricao sta drugi nude i onda kao extra popust 2100din ako se danas odlučim. Rekoh moram razmisliti, podnecu ja zahtev ipak za prenos pa cemo videti.
Isto sam i ja uradio i naveo da kod drugih imam dosta jeftiniji paket i sa više gb npr.Yettel 1625cak 40gb a kod njih 1800i samo 23gb ili neo neo 2500 a yettel total data za 2050.Napisao i email cekam odgovor.(inace mene su preko operatera nudili za 2300 neo neo,tebe su bar skinuli još 200 ..
 
Sinoć me zvali iz brige za korisnike A1 max sto mogu da mi ponude je Neo Neo za 2099 dinara.Zvanično je 2500 din.Imam jos 1 mesec do isteka UO....
 
Sinoć me zvali iz brige za korisnike A1 max sto mogu da mi ponude je Neo Neo za 2099 dinara.Zvanično je 2500 din.Imam jos 1 mesec do isteka UO....
Isto... to je preskupo, ako za nove korisnike daju 50% popusta na taj paket, onda moze i za obnovu
 
Meni su majka i sestra uzeli neo neo pocetkom godine. Sestra mislim da placa 1200din sve neograniceno, majka 100dinara skuplje, ne znam bas tacno, vec sam pisao o tome.
Ja sam juce presao iz mts-a u a1, nisam dobio nista posebno, klasika 6 meseci dzabe, videcemo kako ce biti pred istek ugovora.
Edit: greska, 6 meseci dzabe i pred kraj 6.-og meseca moram da odlucim koji cu paket, taman mozda budu neke promocije za novu godinu, mada i ovako je okej cena kad se pogleda dzabe pola godine.
 
Treba svake dve godine menjati operatera i to je to.
 
Kako se proverava za Neo Neo preostali saobracaj u regionu Zapadnog Balkana? To ne vidim u aplikaciji.
 
Мислим да се појави у апликацији кад кренеш да трошиш податке за роминг. Бар је тако мени сваки пут кад сам ишао за БиХ. Онда ти саобраћај остаје видљив до наредног пресјека.
 
Postoji li neka fora koja bi ih navela da mi ponude Neo Neo za 1250 din za prelazak sa druge mreze?
 
Postovani, vas zahtev za prenos broja u Yettel mrezu je odobren. Ocekujte prenos broja 11.09.2023. izmedju 02h-06h ujutru. Vas Yettel
_______

Tako da to je to, ne ocekujte dodatne pozive od A1 kada pokrenete prenos broja. Ono sto vas pozovu i ponude par dana pred istek je izgleda finalna ponuda. Sto se mene tice je win win, prelazak u yettel na 50% popusta. Za dve godine vidimo se opet u a1, no hard feelings 😁
 
Drugari sutra idem u CG, koristicu A1 karticu, kakva mi je procedura, jel treba nesto da prebacujem mrezu zbog interneta? Ja u paketu imam 30gb ovde za Srbiju i 5gb rominga, koji ce meni da trosi tamo internet, treba li da obratim na nesto paznju oko aktivacije, pitam jer mi se desavalo da nabijem racun preko 20k ranije..
Hvala
 
Zakači se ručno na neku CG mrežu, uključi roaming data protok i neće biti dodatnog troška.

Ručni izbor mreže, za slučaj da ideš negde blizu granice, pa da ne uhvatiš neku treću zemlju sa kojom nije besplatan roaming.
 
Rucno biranje mreze bi trebali svi da urade putovali van zemlje ili ne. Znamo svi, da ako smo u zemlji blizu granice i imamo slab signal, moze da uhvati od susedne.
Drugaru je skoro stigao racun nekih 5-6 hiljada. Posle reklamacije dobio sms da mu se oprasta ali samo taj put.
 
Moze li nekako da se definise neki limit potrosnje, neku cifru preko koje ne bi moglo da se trosi? Ili samo na sadrzaj iz paketa? Npr. to sam kod mts-a imao kao opciju da definisem iznos koji ne zelim da predjem.
 
Moze li nekako da se definise neki limit potrosnje, neku cifru preko koje ne bi moglo da se trosi? Ili samo na sadrzaj iz paketa? Npr. to sam kod mts-a imao kao opciju da definisem iznos koji ne zelim da predjem.
То имаш на већини опција телефона да наместиш на коју потрошњу података те опомене илу чак искључи шта ти боље одговара....
 
То имаш на већини опција телефона да наместиш на коју потрошњу података те опомене илу чак искључи шта ти боље одговара....
Mislio sam na nivou operatera da li moze da se podesi neki limit? Tipa mozes da prekoracis samo 2000 dinara i to je to:).
 
Nazad
Vrh Dno