Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ovo je za mene ispalo odlicno. Sad nesto gledam, 6meseci mi istice u martu, u to vreme mi je sestra dobila 1250din za neo neo 😅
Btw.- po meni je najbolje na svake 2god da se menja mreza, ako se ne dobije sta trazis, posto drugi daju sve samo da se predje.
Ja sam juče morao da aneksiram novi ugovor zbog fona i ništa od be benifita plus 1800 kinte više zbog ranije sklopljenog ugovora .😀
 
Ovo je za mene ispalo odlicno. Sad nesto gledam, 6meseci mi istice u martu, u to vreme mi je sestra dobila 1250din za neo neo 😅
Btw.- po meni je najbolje na svake 2god da se menja mreza, ako se ne dobije sta trazis, posto drugi daju sve samo da se predje.
Ma ko će da čeka dve godine kada se telefoni na svakih šest meseci menjaju i to za 180 stepeni 😀
 
Da li je neko izboksovao obnovu ugovora posle 8god kod A1 za neo neo ispod 2099 din koliko su mi pre 10-tak dana ponudili?
 
Ma ko će da čeka dve godine kada se telefoni na svakih šest meseci menjaju i to za 180 stepeni 😀
Tel ne uzimam preko operatera, tako da mi je to nebitno.
@Dr Dragan ako si vec pricao sa njima sto nisi rekao da si dobio za 1500din slicni paket u mts-u ili yettel-u? Ako ne prodje napises zahtev da prelazis u drugu mrezu i onda ces da dobijes to sto trazis.
Edit: neko je skoro pisao da mu nista nije proslo i da nista nije dobio, tako da znas da ima i toga 😁
 
Pozdrav svima.
Danas (16.09.) mi ističe ugovorna obaveza u A1 i hoću da podnesem zahtev za prenos broja u Yettel.
Da li je problem ako to uradim danas ili da ipak sačekam ponedeljak?
Obračunski period je 22.08 do 21.09.
 
Da,problem je jer si i danas pod ugovornom obavezom.
 
Pozdrav svima.
Danas (16.09.) mi ističe ugovorna obaveza u A1 i hoću da podnesem zahtev za prenos broja u Yettel.
Da li je problem ako to uradim danas ili da ipak sačekam ponedeljak?
Obračunski period je 22.08 do 21.09.
Slobodno danas, nece oni to obraditi pre ponedeljka. A obracunski period je nebitan
Ja sam presao prosle nedelje iz mts-a u a1 i dala mi je zena 6meseci besplatno i nakon toga moram da odlucim koji cu paket i tad ce malo da mi koriguje cenu, doda jos neta ako ne budem imao neograniceno, itd..
To je nemoguce, malo su te izvarali, nema ugovora na 6 meseci a ni dodavanja neta
 
Potpisao sam ugovor na dve godine, neo 23.
Prvih 6meseci ne placam nista i do kraja 6.-og meseca moram da se odlucim ili za drugu tarifu ili za istu, uz cenu koja ce tad da bude.
S tim da mi je rekla da je najbolje da se odlucim za novu godinu posto ce tad da imaju neke promocije, moze ona da mi ubaci ako nesto budem hteo, nize cene, ako budem hteo da uzmem tel, itd..
Nadam se da sad shvatas, nisam objasnio celu pricu.
Edit: da ubacim jos ovo- rekla mi je da bez obzira sto sam potpisao ugovor, da isti mogu da promenim.
 
Imam moćnu tarifu, 2.800 dinara, ugovor ističe maj 2024, Il mogu da menjam tarifu, npr Neo 23, ili moram da čekam da istekne, malo su konfuzni kod mene u poslovnici
 
Pa verovatno si uzeo sa telefonom, bez uredjaja je bila 1500. Ne moze promena na jeftiniju tarifu bez onih penala
Potpisao sam ugovor na dve godine, neo 23.
Prvih 6meseci ne placam nista i do kraja 6.-og meseca moram da se odlucim ili za drugu tarifu ili za istu, uz cenu koja ce tad da bude.
S tim da mi je rekla da je najbolje da se odlucim za novu godinu posto ce tad da imaju neke promocije, moze ona da mi ubaci ako nesto budem hteo, nize cene, ako budem hteo da uzmem tel, itd..
Nadam se da sad shvatas, nisam objasnio celu pricu.
Edit: da ubacim jos ovo- rekla mi je da bez obzira sto sam potpisao ugovor, da isti mogu da promenim.
Kako da ne, jedino ako ti se taj novi nadoveze na postojeci
 
Poslednja izmena:
Upao si u zamku uzimanja novih tarifa pre isteka ugovorene obaveze. Ako se ne varam mozes da promenis tarifu, placas punu cenu, i tek pred istek 3 meseca ove ugovorene obaveze mozes da dobijes popust na tarifu (ali si opet u problemu sa vremenom). Izbegavajte obnavljanja ugovora ranije jer se samo agonija produzava.
 
Pa verovatno si uzeo sa telefonom, bez uredjaja je bila 1500. Ne moze promena na jeftiniju tarifu

Kako da ne, jedino ako ti se taj novi nadoveze na postojeci
Tačno u pravu si 1.500 dinara nego ovi u poslovnici pogrešili, jer je 2800, ali kad se odbiju popusti onda je 1500 dinara hvala
 
Nece da prodje, ti si pod ugovorom sledeca 24 meseca, da bi potpisao novi od sedmog meseca moraces da raskines taj (i platis 6x2700)
 
@Nišlija018 hahahahaha kad moze, sto da ne 😅
@antena znam, po zakonu moram da platim ovih 6., pa tek onda novi, ali ona mi rece kao ne, ne, kad odlucis koji ces ugovor dodji i zavrsavamo. Dok ne vidim ne verujem, ali otom potom.
Edit: @Nišlija018 ako bude tako onda za*ebi, nastavicu sledecih 18meseci koja bude tad cena i to je to.
 
Danas zovem korisnicki servis i pitam kako da predjem na pripejd.
Kaze devojka iz podrske da mi istice ugovor 04.11.(sad gledam na sajtu,pise 03.11.)
Elem,kaze ona da mogu tada da predjem na pripejd ali placam uslucu ceo mesec i koristim paket do kraja obracunskog perioda tj do preseka(17. u mesecu).
Pitam je sto da koristim do kraja obracunskog perioda kad meni istice 4.?
Kaze da tako ide. Imam opciju da raskinem 17.10. tj predhodni obracunski period i da od tad do 4.11. placam razliku za paket ali nemogu da ga koristim. Znaci placao bih postpejd paket od 17.10-04.11. a bio bih pripejd.
Nikako mi nije jasno, ako mi ugovor istice 04.11. sto bih ja imao obavezu bilo kakvu prema njima a kamo li do kraja obracunskog perioda u tom mesecu?
Moguce li je da je to neki pasus sa sitnim slovima na ugovoru koji obicno ne citamo?
Ili tako mora sto zadrzavam broj?
 
Pocetkom oktobra podneses zahtev za prelazak na prepaid po isteku UO i resen problem
 
Pa da ali,placam do prvog preseka tj do 17. sam na postpejdu.
Ne razumem sto tako kad mi ugovor istice 4. Treba da mi obracunaju od 17.10-04.11.
Pa da ali,placam do prvog preseka tj do 17. sam na postpejdu.
Ne razumem sto tako kad mi ugovor istice 4. Treba da mi obracunaju od 17.10-04.11.
 
Znam, nego sam mislio da li može i u poslovnici.
 
U poslednje vreme prebacuje mi na 3G prilčno često. Podešavanja su kod mene ok.
 
Pa da ali,placam do prvog preseka tj do 17. sam na postpejdu.
Ne razumem sto tako kad mi ugovor istice 4. Treba da mi obracunaju od 17.10-04.11.
Pa da ali,placam do prvog preseka tj do 17. sam na postpejdu.
Ne razumem sto tako kad mi ugovor istice 4. Treba da mi obracunaju od 17.10-04.11.
Pa zato sto ne citas Opste uslove i sto sam prelazak nije instant, ako podneses zahtev po isteku UO normalno da ces da cekas, ako podneses 2-3-4 nedelje ranije (da hoces prelazak odmah po isteku) bice odmah.
 
Nazad
Vrh Dno