Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

ja mogu da potvrdim da je moguce,ali tada nema nikakvih pogodnosti popusta i sl...pun paket...npr ja sam neo 23 presao pre nego sto sam mogao da obnovim ugovor i nisam tada mogao da dobijem 23gb za roming i zdravstveno osigurenje..tek kada sam dobio mogucnost da prevremeno obnovim ugovor onda sam dobio te stvari
 
Ako se ne mogu ulogovati u app,site, na drugom telefonu, da li je onda do sim kartice problem? Kupljena krajem juna i aktivirana uz par poziva, najvise koristim za data(A1 sim karticu).
 
Ako prelazis iz druge mreze onda imam
 
Nešto se krčka.

IMG_3725.png
 
Bar ja nisam primetio ništa novo.
Da li neko drugi primećuje nešto novo?
 
Bar ja nisam primetio ništa novo.
Da li neko drugi primećuje nešto novo?
Ni ja ne vidim ništa novo, možda su pripreme za septembarsku ponudu.

Jel još nekog nervira što nam se operateri obraćaju sa "ti", kao da smo zajedno ovce čuvali.
Zar ne bi trebalo da bude poslovna komunikacija sa "vi". Ovo sam primetio u poslednjih par godina
Meni lično ne smeta, možda jer sam mlađi, pa mi odgovara ta neformalnost. Prvi omladinski posao mi je bio u ikei i tamo nismo ni smeli da persiramo nadređenima, malte ne te opominju kad kreneš sa Vi, generalno se sada forsira politika na ti.
 
Sajt radi, nema novih promocija.
Da li čekati ili odmah uzeti Neo 23 Travel i iPhone 14?
Meni treba do 2 septembra sa to uradim pa razmišljam da li da sačekam 1 septembar.
Ali kako ovde uvek novo bude skupkje, možda odmah uzimati?
 
Brate odluci sam kada ces da uzmes i da li ces. 100 puta pitas jedno isto.
Brate, ne moraš čitati i odgovarati ako ti smeta, a meni samo treba informaciju da li će biti nekih novih promocija od septembra, računam da na ovom forumu ima neko da radi u A1 i da zna, i da može da mi kaže da li da čekam ili ne? Zašto da platim više ako ne moram, vrlo prosto i razumno.
 
Cak i ako rade u A1 nisu vidoviti pa da znaju hoce li biti kakve akcije ili ne. Ako ces da platis manje uzmi samo karticu a mob kupi preko neta i gotova stvar.
 
Pored toga, i da znaju svakako ne smeju javno da iznose informacije.
 
Da, evo prate na ovom forumu šta je rekao neko pod nekim nadimkom! Daj ljudi, ovaj forum služi za pomoć i savet, ja sam ovde 20 godina i uvek tražim pomoć i savet i uvek i dobijem, a vi ako ne želite da pomognete pametnije da ćutite. Ako administrator foruma smatra da sam napravio problem njegovo je da kaže i da izrekne kaznu. Neću više da se raspravljam o ovome, ako neko zna, a plaši se da napiše jer ga uhodi poslodavac 🤣, slobodno na pp!
 
Danas, u 14.59 poslednji poziv kao i do sada. Nekoliko minuta kasnije i svaki naredni poziv, i u mreži i iz inostranstva, ispred zemlje pozivaoca piše VoLTE.

Vidim da i pored A1 SRB piše VoLTE.
Telefon je Huawei P30PRO.
 
Danas, u 14.59 poslednji poziv kao i do sada. Nekoliko minuta kasnije i svaki naredni poziv, i u mreži i iz inostranstva, ispred zemlje pozivaoca piše VoLTE.

Vidim da i pored A1 SRB piše VoLTE.
Telefon je Huawei P30PRO.
Пише ти Волте кад си у ромингу?

Стигао неки поклон, само не пише до кад може да се искористи ова понуда.
 

Prilozi

  • IMG_1959.png
    IMG_1959.png
    300.7 KB · Pregleda: 91
Ne, domaća mreža. Bukvalno je u 15.00 bio presek i nakon toga su svi pozovi sa VoLTE.oznakom.
Ispod broja telefona/imena piše zemlja pozivaoca, pa sam zato napisao "inostranstvo". Potpuno nevažno.

Zbunilo me je što sam u nekoliko minuta 2 puta razgovarao sa istom osobom, prvi razgovor bez, drugi sa VoLTE oznakom.
 
Brate, ne moraš čitati i odgovarati ako ti smeta, a meni samo treba informaciju da li će biti nekih novih promocija od septembra, računam da na ovom forumu ima neko da radi u A1 i da zna, i da može da mi kaže da li da čekam ili ne? Zašto da platim više ako ne moram, vrlo prosto i razumno.
Ma pusti ih. Sačekaj još, obično krajem oktobra počinju reklame za Promo pakete. U novembru znaćeš na čemu si. Do tad izlazi 15ica i slobodno tad pitaj da li 14 ili 15 model.
Ja sam lično uvek za novije ali, možda će 14ica biti prava stvar. Ko bi ga znao
Ima još vremena, strpi se. Videćeš da je vredelo
 
Kako biste saznali koju smo specijalnu ponudu za obnovu ugovorne obaveze pripremili za Vas, posetite najblize A1 prodajno mesto do 31.08.
Vas A1
______

Trenutni sam na mocnoj tarifi i istice mi ugovor. Sta mogu da ocekujem, kakvu ponudu? Ne bih da se cimam dzaba do poslovnice za nista
Da odgovorim sam sebi. Otisao sam do poslovnice, specijalna ponuda -200din za neo neo tarifu. Rekoh jel samo to? Kaze da. Zahvalio se i otisao.

A drugi bezobrazluk, zena htela da promeni tarifu sa intarife na neo23 bez promene ugovorne obaveze i kaze devojka sto radi tamo moze ali vazi puna cena neo23 tj 3000din 😅
Sreca pa i njoj istice UO za par meseci.

Dva sigurna broja gube.
 
Da li neko zna u praksi (neo neo) tarifa kad se potrosi zapadni balkan ( da li se naplacuje 1 dinar za 1 MB) i na koliko se stranje osvezava?
 
Kako registrovati IMS na sim kartici?

Da li zato ne mogu da se ulogujem u Moj A1 aplikaciju?
Ne mozes da se ulogujes jer je ocajna aplikscija i stalno su neka održavanja. A1 verovatno najgoru aplikaciju ima (tu je jedino mts bio relativno pouzdan).
IMS, bi više trebalo da ima veze za volte vowifi i to sto se nadas da ce stići jednom kod nas...
 
Ne mozes da se ulogujes jer je ocajna aplikscija i stalno su neka održavanja. A1 verovatno najgoru aplikaciju ima (tu je jedino mts bio relativno pouzdan).
IMS, bi više trebalo da ima veze za volte vowifi i to sto se nadas da ce stići jednom kod nas...
To znam da A1 ima najgoru aplikaciju. Ahaaa, zato kod mene piše na Yettelu da je IMS registrovan zato što ima aktiviran VoLTE. Više se nadam za VoWIFI zato što je kod nas već stigao VoLTE.
 
Da li neko ima problem sa internetom na a1?iinstagram vec danima koci i ne ucitava kako valja…
 
I mene isto zeza, ne ucitava slike u 99% situacija i FB i Insta.

Kucni net, Firefox
 
Udjoh na mBanking i videh da mi je A1 2 pita skinuo po 200 dinara sa racuna 17. avgusta. Račun je uredno plaćen još pre 10. avgusta tako da nema veze sa tim. A nisam nikakve dodatke kupovao (i da jesam, to bi bilo uračunato u narednom mesecu). Je l se dešavalo još nekome ovo? Pogledajte prilog 401318
Da javim da je refundirano, ako jos neko ima ovaj problem, neka zove 0601234
 
Nazad
Vrh Dno