Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

[emoji16][emoji16][emoji16]
Hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Bukvalno su ukidanjem internet 3 tarife, unistili nas koji smo gledali cifru za racun od 600-700 kinti uz najbolji odnos minuta-poruka-gigabajta.
Sad kad gledam nemam pojma sta uzeti... za 880 kinti sve isto minute i poruke i 9gb neta. Ali mi skoro sigurno ne treba toliko neta, a za sto kinti vise sam u kategoriji 1000 din i onda mogu da razmisljam da li da uzimam neo, iako mi ni minuti a kamoli poruke ne trebaju neograniceno. Ccc...
Mozda se mts digne iz mrtvih do kraja godine pa predlozi nesto za nas korisnike sa slabijim paketima.
E vidiš, baš tvoja nedoumica šta i kako dalje, upravo objašnjava razmišljanje menadžmenta operatera. Bukvalno moraju smisliti sistem da nam, malo po malo, povećavaju iznos koji im uplaćujemo. Ono, pre par godina bio ti je skroz OK sadržaj paketa za 400-500 dinara, onda do sada za 600-700, e sada mora oko 900, a kad smo već tu, moglo bi i za 1000... To smišljaju inteligentni, školovani ljudi, puste i čekaju feedback. Ako prođe dobro - super, idemo uskoro još dublje. Ako ne, povlače ručnu. Problem je što kod nas skoro uvek prođe, krastavac.
 
E vidiš, baš tvoja nedoumica šta i kako dalje, upravo objašnjava razmišljanje menadžmenta operatera. Bukvalno moraju smisliti sistem da nam, malo po malo, povećavaju iznos koji im uplaćujemo. Ono, pre par godina bio ti je skroz OK sadržaj paketa za 400-500 dinara, onda do sada za 600-700, e sada mora oko 900, a kad smo već tu, moglo bi i za 1000... To smišljaju inteligentni, školovani ljudi, puste i čekaju feedback. Ako prođe dobro - super, idemo uskoro još dublje. Ako ne, povlače ručnu. Problem je što kod nas skoro uvek prođe, krastavac.
E baš tako. Neće uvek da prođe.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
^^
Pa jeste, u pravu si. Ali sta je resenje?
Jedino sto kaze alfa, mozda ova sigurica. Problem je sto ja nemam cetvrtog operatera koji nudi po starom pa da predjem tamo.
Da predjem na pripejd kako bih im "naudio"? Onda tako jedino sebi mogu da naudim jer ne mogu ni normalno da razgovaram, ni da normalno koristim net.
Sutra da se preselim u drugu drzavu tamo mi ostaje da uzmem neki najmanji paket od 30e za iste uslove koje sam do skoro ovde imao za 5e. Samo sto su tamo neke druge stvari bolje/isplativije, i zivot u globalu verovatno. Sta uraditi, bojkotovati ih? :)
 
E vidiš, baš tvoja nedoumica šta i kako dalje, upravo objašnjava razmišljanje menadžmenta operatera. Bukvalno moraju smisliti sistem da nam, malo po malo, povećavaju iznos koji im uplaćujemo. Ono, pre par godina bio ti je skroz OK sadržaj paketa za 400-500 dinara, onda do sada za 600-700, e sada mora oko 900, a kad smo već tu, moglo bi i za 1000... To smišljaju inteligentni, školovani ljudi, puste i čekaju feedback. Ako prođe dobro - super, idemo uskoro još dublje. Ako ne, povlače ručnu. Problem je što kod nas skoro uvek prođe, krastavac.

Sto me niste slusali/podrzali pre 7-8 godina kada sam pricao kako cemo doci do jos goreg od ovog?
 
Ne znam za vas ali meni su se racuni u odnosu na pre 10ak godina prepolovili. A dobijem isto ili vise.
 
db8cc84b3dbce42af46214e98a7109ac.gif
 
Poslednja izmena:
jel to vip opet promenio online tarifu?
sada su u ponudi online 9, 19 i 49
nema dva meseca kako sam uzeo online tarifu, vec ne postoji

sramota
 
Online 9 moooozda i da kazemo da ima smisla, ali ova druga dva - pored Kucnog Neta nemaju smisla.
Mozda samo za podelu neta sa Neo tarifama.
 
Još uvek postoji mogućnost da se uzme Vip online 3 tarifa, treba malo čitati između redova... ima caka :). Ako vas interesuje objasniću vam.
 
Ja uzeo za caleta pre neki dan. Morao sam da pisem molbu.
 
za Vip online 3 treba samo da se uzme tarifa po novom MyKi pet, to je cela caka.
 
Poslednja izmena:
Nemojte fore javno da pisete, za 1h ce ih ispraviti :)
 
@Delicious, xodus je u pravu. Potrebno je da potpišeš UO na 24 meseca i uzmeš MyKi Pet treker koji košta 4200 dinara. Imaćeš Vip Online 3 tarifu za starih 290 dinara, i posle isteka od 24 meseca nastavljaš da je koristiš po istoj ceni. Ovaj MyKi Pet treker možeš da koristiš tako što ćeš staviti u auto i videti gde se žena vozi kad je sama :), ili jednostavno staviš na oglase i prodaš. Dobićeš za njega između 3 i 4.ooo dinara.

https://www.vipmobile.rs/privatni/usluge/myki_pet_tracker
 
I isto onda imam mogucnost da je koristim skroz normalno, da uzimam dodatke?
 
Ne, nigde se ne pominje da se tarifa zove online 3. Nigde se ne pominje da dobijas 3gb mesecno,vec samo potreban internet za taj paket. Niti se gde pominju dodaci, zato sto se ne mogu uzeti.

Screenshot_49.png
 
Za 80% su poslali. Nisam potrošio 100% Hteo sam sinoć, čisto da bih proverio, međutim zaboravio sam. Setio sam se u 00:15h
 
I sad ćete opet da se ubeđujete jel prekoračenje neta big deal? Koji put?
 
Dodatni giga ako se potpise ugovor online odnosi se samo na nove korisnike koji uzmu nov broj(060,061) i telefon,tako su mi rekli vcrs u vip poslovnici.
 
Mislim da je poenta da ne možeš da preneses broj online. Kada sam se ja interesovao pre neki mesec, rekli su mi na 1234 da je moguće pokrenuti proces za prenos broja u poslovnici, a kad odobre nastaviti proces potpisivanja ugovora online. Pitajte preko Call centra, verovatno će vam reci da može.
 
Ja sam u maju tako uradio, podneo zahtev u poslovnici dobio sim karticu i kada je izvršen prenos broja online naručio telefon i ugovor i dobio 1gb neta.
 
Zvao call centar rekli su da moze,kao sto ste objasnili i ne mora da se uzima tel kao sto su mi rekli u poslovnici.
 
Nazad
Vrh Dno