Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ne naplaćuje mts, ima 2-3 meseca.

Ostali 15 dinara.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Meni isto nisu naplacivali zadnjih par meseci, a aktivirao sam jedno 5, 6 puta u zadnja 2 meseca.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Meni vip nije naplatio
 
Evo, posle prvog dana prelaska u njihovu mrezu, mogu i da ih pohvalim.

Pitao sam ih zasto mi niko od zaposlenih i ljudi iz call centra nije rekao za akciju da ukoliko se ugovor potpise online da mogu da dobijem +1GB tokom cele ugovorne obaveze.

Odgovorili su mi da, posto sam vec potpisao ugovor u poslovnici, da nisu u mogucnosti da mi daju +1GB na 24 meseca, ali da su mi besplatno aktivirali +1GB svakog meseca, naredna 3 meseca.

Iskreno, nisam ni to ocekivao posto sam ceo zivot bio u MTS-u gde se nikada nista ne daje, a pogotovo internet, kao da je od zlata, samo cene idu gore, pa me je ovo prijatno iznenadilo.
 
Gde bre da kliknem da potpisem novi ugovor bez uredjaja i da dobijem tih giga neta. Ocu matorog da prebacim u vip ali kad odem na onu promociju samo mi nudi lustu uredjaja...msm bezveze
 
Zna li neko, kada se uzme dodatna oprema na ugovor, kakve su šanse da se ista vrati u roku od 30 dana? Imam sačuvanu originalnu ambalažu i sve što je potrebno da se upakuje u "kao novo" stanje.
 
Ma sta rade ovi u vipu. Evo pokusavam dvacsata da potpisem online ugovor i izbacuje mi stalno:
U cemu je fora?
1a48ab5f51b52a60ccb6c510c89f75eb.jpg
 
Hahahaha dali promociju koja ne moze da se aktivira :D

Posalji im poruku na twitteru ili ih kontaktiraj putem maila, verovatno im nesto ne radi kako treba, a mozda nisu ni svesni
 
Ma matori je nestrpljiv, kaze ako sutra do 10 ne proradi ide u poslovnicu. Bas su papci...
 
Uhh, ova greska mi je poznata :)
Probaj da se prvo logujes u prodavnicu pa onda probas kupovinu od pocetka?
 
Evo sad proradilo, ali mi ne nudi prenos postojeceg broja vec mi nudi da biram novi broj. Jel moze uopste da se prenese broj preko neta ili samo novi da se uzme?
 
Za prenos broja mora zahtev u poslovnici.
 
Znam da je neko spominjao, ali ne mogu da se setim tacno informacije. Na njihovom sajtu ne mogu da nadjem podatak, a na bechu mi "search" nije pomogao. Do kad vaze ove NEO tarife? Ugovor sa MTS-om mi istice 15.12.2017 pa cisto da znam da li da cekam i odem licno ili da vec sad rezervisem.
Jel neko iskoristio onaj popust za Gigatron?
 
Rezervisi najbolje i miran si, a njima ko zna kako ce da dune
 
Poslednja izmena:
Gigatron popust ako se iskoristi nema popusta na tarife. Po meni glupost teska. Sem ako nemas nesto tipa mis ili tastatura da uzmes u GT-u, sto nema na oglasima, pa ovako dobijes na rate maltene ;)
 
Znao sam da ima neka caka sa Gigatronom. [emoji3]
Znaci ako isporistim popust za Gigatron onda me npr nova 2 izadje 1699 umesto 999? Kakve su to dzukele. [emoji4]
 
Pa verovatno dokle traje promocija
 
Dok kad traje promocija do tada moze da se rezervise, ili ti do 15.11.2017. A to do kad nekom traje ugovor to je drugo, jer oni rezervisu do kada ti istice ugovor. Ovo je samo do kada moze da se rezervise. Mada mozda i produze.
 
Poslednja izmena:
Bukvalno su ukidanjem internet 3 tarife, unistili nas koji smo gledali cifru za racun od 600-700 kinti uz najbolji odnos minuta-poruka-gigabajta.
Sad kad gledam nemam pojma sta uzeti... za 880 kinti sve isto minute i poruke i 9gb neta. Ali mi skoro sigurno ne treba toliko neta, a za sto kinti vise sam u kategoriji 1000 din i onda mogu da razmisljam da li da uzimam neo, iako mi ni minuti a kamoli poruke ne trebaju neograniceno. Ccc...
Mozda se mts digne iz mrtvih do kraja godine pa predlozi nesto za nas korisnike sa slabijim paketima.
 
Ako ti ne trebaju minuti a mozes da se uklopis sa Online 9, ne idi na Neo! Na Online tarifi ne mozes prekoraciti net. Po meni to znaci mnogo vise nego 100-200din.
 
E da, to sam i zaboravio. Ma naci cu nacin za net da ga potrosim, al eto steta. Ako ne izbaci mts nista, 9gb i to je to.
 
Ima li ijedna mreza sem MTS da daje free minute prema Mtel RS? HVALA

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Tebi mozda i Sigurica nije losa ;) 2000din + 200MB. A to mozes da iskoristis i kao 2200MB za 500din. Minut je 10din, nema uspostave.
Mozda mogu i neki vauceri za njih, ali ne verujem.
 
Nazad
Vrh Dno