Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Za ovo bi trebala jedma ozbiljna kazna pasti.
Ili jos gore jedna prozivka na anti drustvenim mrezama tipa fb :)
 
Za ovo bi trebala jedma ozbiljna kazna pasti.
Ili jos gore jedna prozivka na anti drustvenim mrezama tipa fb :)

Alfa izvalio sam , ti si u stvari Turk 1/1
[emoji24]

FDAGegK.jpg



Sent from Lumia 950 ☹
 
Alfa izvalio sam , ti si u stvari Turk 1/1
[emoji24]

FDAGegK.jpg



Sent from Lumia 950 ☹
E ovaj Turk je komedija ziva, samo zbog ovog mi je zao sto nemam TW, doduse nemam ni naloge ninajednoj drustvanoj mrezi(misljenja sam da su iste zasluzne za porast zaglupljivanja ljudi i nedruzenja tet-a-tet) ali bih sa uzivanjem citao Mr. Turka.
Jel vi "drustvenjaci" moze li se TW citati bez naloga na istom?
Stvarno ne znam, nikad nisam otisao na TW u zivotu pa nemojte da se smejete zbog pitanja, bas bih voleo da citam u minutima dokolice njegove twitove ako ne moram da se registrujem na TW.
Hvala.
 
Poslednja izmena:
Citanje moze, ne moze slanje Tweetova i PMova.
 
E ovaj Turk je komedija ziva, samo zbog ovog mi je zao sto nemam TW, doduse nemam ni naloge ninajednoj drustvanoj mrezi(misljenja sam da su iste zasluzne za porast zaglupljivanja ljudi i nedruzenja tet-a-tet) ali bih sa uzivanjem citao Mr. Turka.
Jel vi "drustvenjaci" moze li se TW citati bez naloga na istom?
Stvarno ne znam, nikad nisam otisao na TW u zivotu pa nemojte da se smejete zbog pitanja, bas bih voleo da citam u minutima dokolice njegove twitove ako ne moram da se registrujem na TW.
Hvala.

Probaj , mada mislim da ne mozes...

CI9QiWn.jpg


Hahah zna se ko kosi [emoji24] bozee kakva reality licnost godine!

Sent from Lumia 950 ☹
 
Što je najjače to mu je rekao direktor marketinga Ivo u ovom videu.
 
Probaj , mada mislim da ne mozes...


Hahah zna se ko kosi [emoji24] bozee kakva reality licnost godine!

Sent from Lumia 950 ☹
Sad sam probao, MOZE.
Video sam da je radio test u centru Zemuna pre neki dan, ja sam u centru Zemuna i sad cu da stanem na isto mesto gde i on i da testiram.
Bas da vidimo rezultate.
Kartica 1, jeste Telenor, a kartica 2 jeste Vip, pa hajde da testiramo.
:)
Javljam rezultate sa SS cim zavrsim speedtest.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nema SS, mora video snimak merenja :) (kao da to stvarno potvrdjuje validnost :p)


Zasluzuje Telenor mnogo vecu prozivku trenutno - ali kada je nisu dobili za raznorazna bezobrazna povecanja cena, sto bi sada za nesto sto ne dotice ni blizu toliko ljude kao cene ;)
 
Mislim da bi Turk u nekoj ozbiljnijoj firmi popio pedalu za ovakve gluposti...
Da mts nije trom i da je reagovao kao telenor, vip bi sada bas bio u problemu sa neogranicenim interkonekcijama
 
Evo uradio sam test
Prvi jeste Telenor, drugi jeste Vip.
E sad, ovo moze da se protumaci kao stvarno da je Telenor opterecenija mreza kao sto i jeste jer preko 50% data saobracaja fura kroz istu.
Te je stoga i logicno da ima nesto manju brzinu u odnosu na NEopterecenu takvu mrezu.
E sad to sto je on izvrsni direktor Vipa pa verovatno njegova kartica ima prioritet nad svim drugim koje se pojave na odredjenoj BS pa je mozda zbog toga izvukao na istom mestu 100 u video, to uopste nije bitno, jer koliko nas je ceo Vipa? Samo on dakle nije reprezentativno, vec ovo sto imamo mi obicni smrtnici.
Jos nesto sam primetio on tacno stane u blizini SVOJIH(Vipovih) repetitora tj BS sa 4G pokrivenoscu i tu testira, a BS Telenora i Mtsa ko zna gde su, tako da ima i toga.
Nego lepo on, CEO Telenora, ona riba bese, i mtsa sa svojim karticama pa udri a ne on karticu sa najvisim prioritetom a druge dve prepaid kupio na trafici pa jos stane ispod BS(a ovde znam jer se na 50m odatle nalazi ista Vipa) pa udri i onda kao najjaca brzine.
Smesno.
Evo ja cu ovde gde sam sad da uradim test pa nek dodje da vidi samo 50m od mesta gde je radio test kako mu radi brzina, a kako Telenoru.Screenshot_20170620-122524.pngScreenshot_20170620-122434.png
 
Cekaj,da si dokaz da vip razbija telenor,kao malo sete igracku.Svaka cast za vip,znaci nije samo po turku,nego i po merenjima korisnika vip oduva telenor. :D
 
Cek i pored konstantno boljih rezultata VIPa sve ovo vreme i ispod 50/30 kod Telenora generalno tebe cima sto njemu VIP pokazuje vecu brzinu?:)
Sta korisnika brine sto imas 50% protoka? POVECAJ LINK. A ne cene.
 
Evo samo 100m od Turkove lokacije
Prva jeste Telenor, druga jeste Vip
Da vidite dobro odmah je prebacio na 3G i zato taj rezultat, pa sam onda ponovo testirao i uspeo je da se ne prebaci na 3G i vidite rezultat, samo 100m dalje od MC-a gde je Turk baljezgao o brzini.
Da ovo je indoor i vidite koliko je Vip los sa 4G signalom.
Al necu vise ko sisa Turka, nek uziva.
Mi cemo se malo smejati.
Screenshot_20170620-125728.pngScreenshot_20170620-125910.pngScreenshot_20170620-130442.pngScreenshot_20170620-130754.png
 
Cekaj,da si dokaz da vip razbija telenor,kao malo sete igracku.Svaka cast za vip,znaci nije samo po turku,nego i po merenjima korisnika vip oduva telenor. :D
Ispod BS Vipa DA, dok je Telenorova bar jedno 500-600m daleko, ima razlike.
Evo ti uradio sam test samo 100m dalje i rezultat mozes videti.
 
Nego da prekinem fajt :)

Razmisljam se o NEO2 paketu, presao bih sa mts jer mi u praksi uvek ponestane minuta a imam i neku MAXI karticu gde sa 200din doplate dobijem 2GB interneta gratis sto mi je puna kapa.

Zanima me moja pozicija u "pregovorima" sa VIPom - ima li neke sanse da izvucem neki uredjaj uz Neo2 paket kao preletac iz mts? :)

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Wladymere, mozes, ali ako mislis nesto bolje od zvanicne ne nadaj se icemu od popusta na uredjaj, pre ces dobiti vise GB. Ja bi bio happy da mi na Neo 2 daju Bezbrizan Surf besplatno, ako uopste postoji.

Ispod BS Vipa DA, dok je Telenorova bar jedno 500-600m daleko, ima razlike.
Evo ti uradio sam test samo 100m dalje i rezultat mozes videti.
Ispod BS je najgore! Tu ako hvata signal, nije sa te BS nego neke druge. Ako je Turk to uradio, sebi je ucinio magarecu uslugu.
A uzjedno da ima prioritet, uspeo bi on 140/40 da izgura mnogo cesce.

A za ovaj VIP test, mani nas tih fora :p 44ms ping, ocigledno si tempirao server :) Telenor ima los ping ka skoro svim serverima, sem svog i SBB, za VIP nije tako. CIm je ping preko 30ms kod VIPa nesto je namesteno.
 
Poslednja izmena:
Zanima me moja pozicija u "pregovorima" sa VIPom - ima li neke sanse da izvucem neki uredjaj uz Neo2 paket kao preletac iz mts? :)

Kupis J3 (2016) ili Nokiu 3 za 3600, prodas, pa uzmes neki Xiaomi ili mozes i tu Nokiu da zadrzis :)
 
Dokazi ti lepo snimi to, a ne ovako kao screenshot, bez lokacije, bez icega. Ko zna gde si ti i gde si radio screenshot. Kad budes sve lepo snimio i pokazao, onda moze da se pokaze da si stvarno tamo bio i radio testove. Ovako, samo baljezganje, sto nije cudo dusman13 je tako radio, a i njegove reinkarnacije :d
Prosto ne znam sta da napisem, bolje samo ovo da ne bih prekrsio neko pravilo foruma.
Mislim da ces biti prvi na ignore listi, sa zadovoljstvom.
Sve sto sam okacio je moje merenje u Zemunu jer Misa ne laze nikad, kao neki.
I koji ti je andrak sa tim dusanom13, ne kapiram, a nije ni bitno kad si od sad prvi na ignoru i poslednji, posto me to tvoje uvlacenje u rasprave apsolutno ne interesuje.
Cao, cao...
 
Kupis J3 (2016) ili Nokiu 3 za 3600, prodas, pa uzmes neki Xiaomi ili mozes i tu Nokiu da zadrzis :)
Mislis da postoje sanse da mi to daju uz Neo2 za 999din ako prelazim iz mts? :)

Slab sam u tim pregovorima jer se nisam nikada cenkao na tu temu :)

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Ispod BS je najgore! Tu ako hvata signal, nije sa te BS nego neke druge. Ako je Turk to uradio, sebi je ucinio magarecu uslugu.
A uzjedno da ima prioritet, uspeo bi on 140/40 da izgura mnogo cesce.

A za ovaj VIP test, mani nas tih fora [emoji14] 44ms ping, ocigledno si tempirao server :) Telenor ima los ping ka skoro svim serverima, sem svog i SBB, za VIP nije tako. CIm je ping preko 30ms kod VIPa nesto je namesteno.

Znam da je najgore nije ispod vec u blizini na 50-60m od BS tu je signal najjaci.
Kako da uspe 140/40 kad je losa mreza :)
Ja ne znam kako da ti dokazem da nista nije namesteno i da je stvarno tako bilo, znam boli, al sta da se radi, to je realno stanje Vip mreze, a i Telenora.
Dobro me podseti dokon sam sad pa bih mogao da snimim video, al opet cete reci da lazem, ne vredi.
 
Mislis da postoje sanse da mi to daju uz Neo2 za 999din ako prelazim iz mts? :)

Slab sam u tim pregovorima jer se nisam nikada cenkao na tu temu :)

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk

A ne ne. Za 999 din nemas pogodnosti za uredjaj. Nisi napisao da bih uzimao tarifu za 999 din, kontao sam cim si napisao uredjaj, da ides na onu 1699. Ne moze i cena bez uredjaja i uredjaj po povlascenoj ceni. Mislim nijedan operater to ne daje :)
 
Znam da je najgore nije ispod vec u blizini na 50-60m od BS tu je signal najjaci.
Kako da uspe 140/40 kad je losa mreza :)
Na kojoj je visini BS?
Pa ja sam izvlacio 140/40, mada ne u sred dana u restoranima sa 100 ljudi okolo :)
Ja ne znam kako da ti dokazem da nista nije namesteno i da je stvarno tako bilo, znam boli, al sta da se radi, to je realno stanje Vip mreze, a i Telenora.
Dobro me podseti dokon sam sad pa bih mogao da snimim video, al opet cete reci da lazem, ne vredi.
Cuj, da pricas o nekom sitnom mestu za koje nisam cuo, stvarno me ne bi ni zanimalo da li je tako. Ali u Beogradu da VIP ima 44ms ping to neces ubediti nikoga. Telenor sendvicari bi pricali da veruju, ali ni oni ne bi verovali :)

Da li si nesto namerno zeznuo ili slucajno, ne znam, ne tvrdim. Ali na 4G kod VIPa u BGu je to preveliki ping, ako nije trenutna havarija bazne stanice.


Cuj ti njega na 100m da bude tolika razlika na otvorenom :) Pa telenor se upravo hvalio da prekriva po 10km u poluprecniku oko BS sa 4G >-110dBm signalom, a tebi opadne signal na 100m na Telenor nivo :p
 
Poslednja izmena:
U praksi znam da ne daju, nego mi ostalo u glavi da VIP voli da preuzima korisnike preko benefita :)

Nista, saznacu barem sta mi mts nudi da "ostanem" kod njih :)

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Na kojoj je visini BS?
Pa ja sam izvlacio 140/40, mada ne u sred dana u restoranima sa 100 ljudi okolo :)

Cuj, da pricas o nekom sitnom mestu za koje nisam cuo, stvarno me ne bi ni zanimalo da li je tako. Ali u Beogradu da VIP ima 44ms ping to neces ubediti nikoga. Telenor sendvicari bi pricali da veruju, ali ni oni ne bi verovali :)

Da li si nesto namerno zeznuo ili slucajno, ne znam, ne tvrdim. Ali na 4G kod VIPa u BGu je to preveliki ping, ako nije trenutna havarija bazne stanice.


Cuj ti njega na 100m da bude tolika razlika na otvorenom :) Pa telenor se upravo hvalio da prekriva po 10km u poluprecniku oko BS sa 4G >-110dBm signalom, a tebi opadne signal na 100m na Telenor nivo :p

Uzmi metar pa meri, odkud znam jedino odokativno da ti kazem sto opet nije tacno i moze da proizvede gresku u tvojoj glavi kad budes obradjivao informaciju.
Pa sta, ja sam na Vipu izvlacio 154/42 imam jos uvek taj SS i to nekoliko puta u sred dana doduse ispred kafica prepunog ljudi, to ne dokazuje da im je dobra mreza, jer cim se pomeris eezultati su katastrofalni i samo skace sa 4g, na 3g, h+, pa e, tuga u sred Zemuna na Keju.

U tom testu je bilo toliko iskreno i ja sam prvi put to video ali eto mozda se BS zabagovala ili sta ne znam.
Evo uradio sam video pa cu okaciti da vidis tuge 100m od Turkovih 100Mbit i mojih 82Mbit.
I nije na otvorenom lepo sam napisao u zatvorenom, citaj.
Koliko vidim Telenor koristi kvalitetniju opremu(skuplju) a ovi jeftiniju zato valjda i ima takvih opadanja brzina i signala 4g pa mora na 3g ili 2g.


Sad sam pokusao da uploadujem video kaze da je preveliki(80MB) a valjda je dozvoljeno 20.
Pa cu ga okaciti kad budem kuci i dobices link
Imas tamo i vreme i datum, zao mi je naslovnu Kurira nemam jer ne citam te gluposti.
Da vidim sta ces nakon toga reci da bi opravdao Vip.[emoji1]
 
Gresis, ja ti nisam trazio video :) Poceo si se gubiti :)

Odakle ti to da Telenor koristi kvalitetniju opremu?:) Sta vise, po ogranicenjima izgleda da su koristili jeftiniju.

ovo za skakanje signala za VIP sa 4G na 3G je prosto zalosno da pricamo vise ;)

odo da gledam kako ce da se Telenor izvuce iz ove lazi u javnosti, sada, kokice su spremne :)
 
Gresis, ja ti nisam trazio video :) Poceo si se gubiti :)

Odakle ti to da Telenor koristi kvalitetniju opremu?:) Sta vise, po ogranicenjima izgleda da su koristili jeftiniju.

ovo za skakanje signala za VIP sa 4G na 3G je prosto zalosno da pricamo vise ;)

odo da gledam kako ce da se Telenor izvuce iz ove lazi u javnosti, sada, kokice su spremne :)

Gde pratis? daj link...

Sent from Dead OS ☹
 
Zabranjeno za javnost, istraga je u toku u RATELu.
 
U praksi znam da ne daju, nego mi ostalo u glavi da VIP voli da preuzima korisnike preko benefita :)

Nista, saznacu barem sta mi mts nudi da "ostanem" kod njih :)

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk

Mts ce da ti ponudi ono sto i meni. 40% sto je i zvanicna ponuda i jedna pretplata za din. ako je u pitanju Mix M, 2 za Mix L itd. Ovo je ako uzimas bez uredjaja.
 
Nazad
Vrh Dno