Šta je novo?

20 godina

Ozbiljan staž :D
 
Ja pomislio da se forum slogirao, spopao me sa milion poruka.
Kad ce pravda za nas koji smo se registrovali u 2000god (odatle mi i nick), pa je forum pukao pa nam izbrisao naloge ?
Neka odsteta u vidu bench stickera bi odagnala nasu patnju.
 
Poslednja izmena:
Nije se šlogirao, preslaganje je u toku :)
 
Konačno da i ja na nekom forumu budem "džomba" 😊

Čestitke na godišnjici.
 
Srecnio za ovih prvih 20. Trajace forum jos dugo a i ti sa njime ;)
 
Nisam se odmah registrovao na forumu jer sam čitao, nisam imao pitanja koja već neko nije postavio, ali prođe od registracije 16 godina ...
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Kad sam video koliko mi je stiglo obaveštenja ja se prepao :)
 
Ja sam samo 15 godina ovde
 
Ja sam zvanicno od Juna 2000-te ali se secam da je pre toga bila neka zuta PHP verzija. Luda vremena. Uzmem i spakujem par alata na disketu tako da budu portabilni. Nekome sa foruma (na zalost, ne secam se ko) se to svidelo i poklonio mi alarm clock. Pa modovanje Abit ZM-6 ploce, PPGA u FCPGA. Bio moderator FAQ sobe jedno vreme. Napisao A64Info cisto da pokazem da CPU-Z nije u pravu (bila neka fora sa neparnim mnoziocima). Povukao se jedno vreme pa vratio i uglavnom sam u read-only modu.
 
Čestitke! Ja imam 15tak godina staža, kako samo vrijme leti.
 
Lete godine.
Čestitke.
 
Prodje 22 godine brzo.
 
Da li neko zna redosled titula?
Pre ih je manje bilo floppy usb...
a sada bog sveti zna.
 
Ovako brzinski što sam primetio Respected 50-100 poena, Honored 100-200, Famed 200-500, Laudable 500-1000, Renowned 1000-1500, Eminent 1500-2000, Noble (Alister) 2000+.
Admired, pa Remarkable su valjda nekadašnji Newcomer <50.
 
Jos malo pa 20 godina :cool: heheh. Secam se kada sam otkrio forum citajuci sajt. Ala je proletelo... Cestitke svim benchmarkovcima!
 
Meni još 11 mjeseci treba za 20 godina, mada sam vjerovatno sa najdužim stažom ovdje što se CG tiče... :)
 
Nazad
Vrh Dno