Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pozdrav svima...

Novi sam na forumu pa ne zamjerite ako pitam nesto sto je bilo itd itd :p

Postoji li aplikacija sa kojom mogu da `editujem` ( kao neka vrsta ekvilajzera ) mikrofon na telefonu, ne mislim na ove varijante za snimanje glasa, promjena glasa itd itd, vec konkretno kad pricam na telefon, osoba sa kojom pricam me slabije cuje... ?
Hvala..
 
ako nije noviji telefon, postoji sansa da se prasina nakupila u mikrofonu, odnesi u servis da ti ociste telefon..

Sent from Galaxy S8
 
Jel moguće da na Play Store-u ne postoji krštenja aplikacija za vesti, a da pritom poseduje notifikacije koje mogu da se uređuju po temama (makar da prikazuje samo najvažnije vesti, a ne svakakve gluposti)?!
 
Play Store je dobio lep update.
Sada se može lako videti changelog za svaki update.


38c900946b2a8907a3d90a9c77e15d87.jpg
 
ako nije noviji telefon, postoji sansa da se prasina nakupila u mikrofonu, odnesi u servis da ti ociste telefon..

Sent from Galaxy S8

Prvo sam to provjerio... Onda sam ukljucio `recorder` snimao jedno par minuta preko mikrofona i zvuk je sasvim ok, a kad pricam mi govore da zvucim kao da sam u bunar... Pa zbog toga reko da ne postoji neki app za ta podesavanja ... Mada cu provjerit, mozda je osobi koja me je zvala prskao zvucnik ...
 
Samo ako za istu, postoji changelog.
 
Da li postoji neka aplikacija u koju bih mogao da unesem brojeve i onda da ih cekiram, da bude u gridu, nesto kao listic za loto?
Treba mi za evidenciju slicica koje mi fale kad idem da se menjam[emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ako ne mora u gridu, onda bilo koja "checklist" aplikacija koja ima opciju brisanja nakon stikliranja.
 
Ljudi znam da je bilo, ali ne mogu da nadjem. Treba mi neka pouzdana aplikacija za gledanje Arene sport na telefonu...

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Uktvnow ima arene i sk

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Mobdro je genijalan... Ima naravno sve `domace kanale`, arene, sport klubove itd ... Mislim da ima i opciju snimanja...
 
Mobdro i UkTVNow kada mi nije bitno, Arene savršeno rade, a kada je npr prenos LŠ uglavnom nema stream-a ili nema slike, a ima ton.
 
Meni je Mobdro izgubio SK kanale. A mnogi Skysport kanali ne rade,tj ucitavaju se vecno.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Linkedin aplikacija ne prikazuje slike, utvrdio sam da je to zbog AdAway aplikacije ali ne mogu skontati šta bih trebao ubaciti u whitelist da otklonimo ovaj problem? :S
Jesi resio nekako ovaj problem?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jedino sa se aktivira tcdump i vidi šta adaway blokira pa linkove u whitelist, pretpostavljam
 
Da, ali onda ne mogu da ih cekiram na klik.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja njega (RB) ne mogu da pokrenem ili sam pogresnu verziju sa PS skinuo? Moze link ka tvojoj verziji?

Послато са TA-1012
 
Koliko znam nema nijedan tv na ps jer je sve to "nelegalno", što je i logično.. Sve sa sajta od te neke aplikacije skidaš.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Treba žena da prebaci pare na račun koji je u okviru iste banke, intesa. I sad u mobilnoj aplikaciji postoji opcija prenos i polje prenos sa nije moguće editovati, a u prenos na joj nudi njen račun. E sad u erste tako funkcioniše, kako to radi u intesi?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno