Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam kući jedan fox i jedan vox.Lično mi nekako vište leži vox, mada su realno oba krševi.Na tom foxu imam problem je nije moguće ili bar ja nisam uspeo da povećam prevod kada puštam filmove i serije preko usb, a to mi užasno smeta.
 
Ma gledaj samo da ti je garancija sto duza , pa sad kad se steknu uslovi idi na nesto bolje.
Sa androidom su oba, sigurno ce imati opciju da se steluju prevodi, imas toliko plejera da skines pa malo proguglaj sta ljudi koriste.
 
Meni je Fox bolji zato sto ima ,,lepsu,,sliku. Nekako svi Vox televizori vuku malo na zuto i to me strasno nervira. Fox i Tesla koje takodje imam nemaju taj problem. Fox mi ima slicnu sliku kao i Lg verovatno sto koristi Lg panel,ali je zvuk los. Jedino mi Tesla ima bas dobar zvuk. U pitanju su mako stariji modeli Fox i Tesle. Vox je proslogodisnji
 
Molim za pomoć.

Koji od televizora koji ima 5 godina garanciju, Tesla, Fox, __ , od 43-49 inča ima nabolju sliku, i koji ima TCL panel?

Zamolila me rođaka da joj pomognem da kupu sto bolji TV , što jeftinije....
 
TCL ima Tesla (modeli sa T u nazivu)
 
Da li još uvek ima da se nabavi negde Samsung 65NU8002?

Malo preko 8 godina me je služila Panasonic TX-55-VT30 i danas ode u večna lovišta.
Tražim neki adekvatan 55" ili 65", razmatram Sony, LG i Samsung. Međutim, pošto sam mami kupio Samsung NU7402 prošle godine i vrlo sam zadovoljan TV-om i daljinskim, najviše me vuče Samsung pa sam suzio izbor na:
UE65NU8002TXXH
UE65NU8502TXXH (zakrivljen)

međutim ne mogu nigde da nađem prvi model.

Nisam zahtevan korisnik, ne gledam puno TV, ni nešto filmove, uglavnom YouTube preko Apple TV-a,
nemam ograničen budžet, ali realno ne bih da dajem više od 2000€ za TV.
 
Da li još uvek ima da se nabavi negde Samsung 65NU8002?

Malo preko 8 godina me je služila Panasonic TX-55-VT30 i danas ode u večna lovišta.
Tražim neki adekvatan 55" ili 65", razmatram Sony, LG i Samsung. Međutim, pošto sam mami kupio Samsung NU7402 prošle godine i vrlo sam zadovoljan TV-om i daljinskim, najviše me vuče Samsung pa sam suzio izbor na:
UE65NU8002TXXH
UE65NU8502TXXH (zakrivljen)

međutim ne mogu nigde da nađem prvi model.

Nisam zahtevan korisnik, ne gledam puno TV, ni nešto filmove, uglavnom YouTube preko Apple TV-a,
nemam ograničen budžet, ali realno ne bih da dajem više od 2000€ za TV.
Samsung QE65Q80R u domaćim radnjama možeš da kupiš za budžet koji si naveo

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Da li još uvek ima da se nabavi negde Samsung 65NU8002?

Malo preko 8 godina me je služila Panasonic TX-55-VT30 i danas ode u večna lovišta.
Tražim neki adekvatan 55" ili 65", razmatram Sony, LG i Samsung. Međutim, pošto sam mami kupio Samsung NU7402 prošle godine i vrlo sam zadovoljan TV-om i daljinskim, najviše me vuče Samsung pa sam suzio izbor na:
UE65NU8002TXXH
UE65NU8502TXXH (zakrivljen)

međutim ne mogu nigde da nađem prvi model.

Nisam zahtevan korisnik, ne gledam puno TV, ni nešto filmove, uglavnom YouTube preko Apple TV-a,
nemam ograničen budžet, ali realno ne bih da dajem više od 2000€ za TV.
NU su modeli iz 2018.godine zato nisi mogao da ga nađeš, model iz 2019 nosi oznaku RU (65RU8002)i košta mnogo manje od tog budžeta koji si naveo.

Takođe pogledaj i Sony seriju 9005 koja je malo skuplja ali je dosta ispod budžeta, Sony trenutno daje 5god garancije.
 
Od danas krece akcija LG-a, 5 godina garancije na UHD i Oled modele.
 
Da li još uvek ima da se nabavi negde Samsung 65NU8002?

Malo preko 8 godina me je služila Panasonic TX-55-VT30 i danas ode u večna lovišta.
Tražim neki adekvatan 55" ili 65", razmatram Sony, LG i Samsung. Međutim, pošto sam mami kupio Samsung NU7402 prošle godine i vrlo sam zadovoljan TV-om i daljinskim, najviše me vuče Samsung pa sam suzio izbor na:
UE65NU8002TXXH
UE65NU8502TXXH (zakrivljen)

međutim ne mogu nigde da nađem prvi model.

Nisam zahtevan korisnik, ne gledam puno TV, ni nešto filmove, uglavnom YouTube preko Apple TV-a,
nemam ograničen budžet, ali realno ne bih da dajem više od 2000€ za TV.

kao sto ti rekose, samsung q80r ili lg b9, oba su cenovno tu za 65 inca,a primetno bolji od tog nu7400
 
^^^ Da u pravu si, QE65Q80R sam video u Emmezeti, izgleda isto kao i ovaj E65NU8002 koji me zanima, ali je cena veća za 80.000 (po onome što vidim za koliko se NU8002 prodavao poslednji put), a bezveze mi je da dajem tolke pare samo zato što je nov model u pitanju..
Možda bolje da se odlučim za LG B9 s obzirom da daju garanciju i da koliko vidim po testovima je to najbolji OLED na tržištu.. mada mi je Samsung lepši kao model a i njegov daljinski mi se mnogo više sviđa od LG-vog :(

Hvala na odgovorima!
 
Poslednja izmena:
važilo je jedno vreme popust na osnovu SBB ugovora, samo im pokažeš mojsbb. proveri sa giga dal još važi i koja je cena na kraju. e da popust je samo za keš u principu

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
^^^ Da u pravu si, QE65Q80R sam video u Emmezeti, izgleda isto kao i ovaj E65NU8002 koji me zanima, ali je cena veća za 80.000 (po onome što vidim za koliko se NU8002 prodavao poslednji put), a bezveze mi je da dajem tolke pare samo zato što je nov model u pitanju..
Možda bolje da se odlučim za LG B9 s obzirom da daju garanciju i da koliko vidim po testovima je to najbolji OLED na tržištu.. mada mi je Samsung lepši kao model a i njegov daljinski mi se mnogo više sviđa od LG-vog :(

Hvala na odgovorima!
Nije samp novi model, nego je 2 klase bolji televizor.
Nu8000 je tu negde sa q60r, a q70 je vec dosta bolji, dok je q80 ozbiljno bolji.

Opet, ako nisi gadljiv na oled, ne postoji lcd koji moze da prismrdi b9, c9 modelima, cak je i q90 dosta losiji.
Ne verujem da sada mozes naci b8, c8 modele...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ćao, jel može pomoć oko kupovine televizora?

Koristio bi se najviše za gledanje Netflix-a, YT-a, ali ponekad i kablovske. Negde sam pročitala po forumu da SBB-ova EON aplikacija za TV pušta FHD signal, dok preko D3 ide lošija rezolucija (ispravite me ako grešim), pa bih volela da TV podržava i EON aplikaciju.

Budžet je do 40k, dijagonala max. 43" i to sa centralnim postoljem, ili 39"/40" sa bilo kakvim postoljem. Jednostavno je takvo ograničenje prostora za smeštanje TV-a, a i prostorija je mala pa stvarno ne mogu na veću dijagonalu.

Gledala sam Hisense H40B6700, prvenstveno zbog budžeta i garancije, ali i zato što sam čula da su dosta korektni i možda najbolji u svojoj klasi, ali meni je veliki akcenat na Smart mogućnostima, a po iskustvima ljudi Hisense tu nije baš jak.

Sada međutim vidim da LG takođe daje 5 godina garancije što me navelo da opet ozbiljnije razmislim i o ovom brendu (dosadašnje iskustvo je bilo da je posle tačno 2 godine crklo pozadinsko osvetljenje i zamena je koštala skoro 20k tako da bi ova garancija baš značila :D). Vidim da se ovde dosta piše o OLED modelima i ostalim 1000€+ televizorima, ali me zanima da li je LG vredan više para i u ovom nekom budget opsegu?

Da li biste mogli da mi preporučite neki konkretan aktuelni LG model? Eventualno do 45-50k ako baš vredi.

Takođe, htela sam da vas pitam da li vredi uzimati UHD na ovu dijagonalu ili je to čisto bacanje para?

Hvala unapred!
 
na H40B6700 je Android a ne Hisense-ov VIDAA U (na njega se odnose komentari o mogućnostima OS-a)
 
važilo je jedno vreme popust na osnovu SBB ugovora, samo im pokažeš mojsbb. proveri sa giga dal još važi i koja je cena na kraju. e da popust je samo za keš u principu

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Sad gledam na sajtu Gige i bila je akcija od 15.10.2019 - 15.01.2020. Da sam video ranije da mu kazem.
Rekoh mozda neko na forumu ima poznajika ili radi u G jer ako pitam njih onda ce mi reci pratite nas saznacete. [emoji16]
 
Poslednja izmena:
Ćao, jel može pomoć oko kupovine televizora?

Koristio bi se najviše za gledanje Netflix-a, YT-a, ali ponekad i kablovske. Negde sam pročitala po forumu da SBB-ova EON aplikacija za TV pušta FHD signal, dok preko D3 ide lošija rezolucija (ispravite me ako grešim), pa bih volela da TV podržava i EON aplikaciju.

Budžet je do 40k, dijagonala max. 43" i to sa centralnim postoljem, ili 39"/40" sa bilo kakvim postoljem. Jednostavno je takvo ograničenje prostora za smeštanje TV-a, a i prostorija je mala pa stvarno ne mogu na veću dijagonalu.

Gledala sam Hisense H40B6700, prvenstveno zbog budžeta i garancije, ali i zato što sam čula da su dosta korektni i možda najbolji u svojoj klasi, ali meni je veliki akcenat na Smart mogućnostima, a po iskustvima ljudi Hisense tu nije baš jak.

Sada međutim vidim da LG takođe daje 5 godina garancije što me navelo da opet ozbiljnije razmislim i o ovom brendu (dosadašnje iskustvo je bilo da je posle tačno 2 godine crklo pozadinsko osvetljenje i zamena je koštala skoro 20k tako da bi ova garancija baš značila :D). Vidim da se ovde dosta piše o OLED modelima i ostalim 1000€+ televizorima, ali me zanima da li je LG vredan više para i u ovom nekom budget opsegu?

Da li biste mogli da mi preporučite neki konkretan aktuelni LG model? Eventualno do 45-50k ako baš vredi.

Takođe, htela sam da vas pitam da li vredi uzimati UHD na ovu dijagonalu ili je to čisto bacanje para?

Hvala unapred!

Zasto ne bi isla na neki tv po zelji +EON BOX?
Sam BOX bi ti resio problem, mozes da ides na neki tv + neki jeftiniji Android BOx, imas hiljadu opcija, ne mora tv da te ogranici u mogucnostima vezanim za smart!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno