Šta je novo?

NFS Most Wanted......

odlican je demo.konacno su vratili voznje po danu.undergroun mi je malo bio smor zbog toga,posebno dvojka.
igram na max detaljima,1024X768,jedino je AA na pola skale.i zaista fino izgleda.na pocetku svake mape jaaako secka prvih 20 sekundi (5-6FPS),ali kada se ucita lepo mapa dobija pristojnih 25.

mahina je barton 2600@3200,rade 9600xt (500/675),1GB ddr 400 etc.fino je optimizovan,odlicno izgleda,muzika je fenomenalna,jos samo da nabavim neki volan i trka moze da pocne,,,
 
2x mi se izbagovao DEMO. Znaci ono klasicno.. "..ERROR : Send/Don't Send..." :)
Inace "Online" mi ne radi..pishe "Connecting to EA.." i tu posle kaze DNS error ili sl.
 
Dal' ste primetili u igri prilikom vožnje efekat sličan onome u F.E.A.R. kad pritisnete slovo (F.E.A.R. Ctrl) "G" na tastaturi... dobra fora... :bottle:
 
to je speedbraker,sluzi da uspori vreme,da mozes lakse da izbegnes nesto pri velikoj brzini ili da "lepo" udjes u neku zaje*anu krivinu ;)
 
btw. ortaku na pIII ~800mhz,512ram,GF2 MX200, 1024 sve na max igra ni da shtucne???? : )))))
 
Cekaj, da li vi komentarisete demo ili je igra stigla u punoj verziji.

poz
 
AyS^ je napisao(la):
btw. ortaku na pIII ~800mhz,512ram,GF2 MX200, 1024 sve na max igra ni da shtucne???? : )))))

Nemoguce :)

Meni na konfi iz potpisa ponekad zasecka zbog manjka RAM-a... Inace, sve je max +AA/AF itd... Znaci, lepse ne moze :) pa ponekad zna da secne...

Ali, u petak stize ram (ne za slike) pa cemo da vidimo...

Taman da dodje i full igra :)
 
AyS^ je napisao(la):
btw. ortaku na pIII ~800mhz,512ram,GF2 MX200, 1024 sve na max igra ni da shtucne???? : )))))



pa kad ovaj gf2 mx ne moze pola stvari da prikaze :D :D eto reshenja poshto je neko pitao kako da ugasi blur. :d :d
 
Podseca me Most Wanted malo na atmosferu kakva je bila u Need for Speed 6 Hot Pursuit 2. Mada je meni licno najdrazi Need for Speed 5 Porshe Unleashed.
 
Dobra je igrica. I meni se svidja. Sigurno cu je kupiti kad izadje. Dobra voznja a jos bolja jurnjava sa pandurima, narocito po onim terenima za golf i sl :) A jesu stvarno preterali sa tom brzinom - izgleda kao neka voznja u svemiru, krastavac...

A sto se tice blura, mislim da je on nesto kao zastitni znak poslednjih verzija NFSa, i po meni treba voziti sa ukljucenim efektima, ako dozvoljava hw i to.

Ja vozim u 1024 na gf4200 bez problema, secne ponekad i to je to.
 
NFS: Most Wanted...IZASAO!!!!

Igra je izasla...imacu je za neki dan...pa javljam utiske.
poz
 
Poslednja izmena:
Evo ja vozio malo. Krshitj, klasika. Jedino mi se svidja shto je filmski fazon, sve vreme pichi kao film, a onda uchestvujesh u dragu, kruznoj trci, trci protiv nekog baye, sve lepo uklopljeno u prichu pa je kao interesantno prvih 10 minuta ;) U pitanju je PS2 verzija i na volanu je bash neprecizno i bez veze upravljanje..
 
driver je napisao(la):
Evo ja vozio malo. Krshitj, klasika. Jedino mi se svidja shto je filmski fazon, sve vreme pichi kao film, a onda uchestvujesh u dragu, kruznoj trci, trci protiv nekog baye, sve lepo uklopljeno u prichu pa je kao interesantno prvih 10 minuta ;) U pitanju je PS2 verzija i na volanu je bash neprecizno i bez veze upravljanje..


tebi je sve krs sto nije japansko :)
igras GT, vozis hondu i propovedas po tom tvom iskustvu(iz GT-a ili neke slicne a opet jako glupe igre :d ) da su japanska kola najbolja :p

sto je najcrnje neki ljudi te shvataju za ozbiljno :d :D
 
ja moram da primetim da je asfalt tj. tekstura asfalta i dalje na nivou '99-te godine i uopste mi nije zast. Auto bukvalno izgleda kao nalepljen model visokog kvaliteta na asfalt sa 32x32 teksturom. Pa majku mu, kad moze u colinu, xpand rally-ju, juiced-u, zasto jeb*** ne moze i u NFS-u ?! :zgran: mislim, 98% vremena gledamo u put, u taj ruzni asflat, bolje da je na njemu dobra tekstura a na svemu ostalom 32x32...

ah i moram da dodam:

@Driver:
IGN je napisao(la):
Depending on which version you buy, you'll also receive a different technical set of visuals. The PC, GameCube, and Xbox versions display minimal to no flickering or aliasing, while the PS2 version instantly gives away its limitations.
 
Poslednja izmena:
Mali HoBiT je napisao(la):
tebi je sve krs sto nije japansko :)
igras GT, vozis hondu i propovedas po tom tvom iskustvu(iz GT-a ili neke slicne a opet jako glupe igre :d ) da su japanska kola najbolja :p

sto je najcrnje neki ljudi te shvataju za ozbiljno :d :D

Brate, o chemu ti prichash i kakve ovo ima veze sa temom ? U igri naravno ima japanskih automobila, kakav je to underground sa nemcima ???? Ali kakve to veze ima da li je losha ili dobra igra ? Igra je arkada, vidjeno, loshe upravljanje, jedino shto mogu da kazem da je zvuk i promena brzina dobra stvar, ali to nije dovoljno da bih igrao..

@gx-x, a gde sam ja pomenuo grafiku ?
 
Poslednja izmena:
driver je napisao(la):
Evo ja vozio malo. Krshitj, klasika. Jedino mi se svidja shto je filmski fazon, sve vreme pichi kao film, a onda uchestvujesh u dragu, kruznoj trci, trci protiv nekog baye, sve lepo uklopljeno u prichu pa je kao interesantno prvih 10 minuta ;) U pitanju je PS2 verzija i na volanu je bash neprecizno i bez veze upravljanje..
E to je ono sto ce biti glavno u igrici i sto ce biti glavna stvar po meni "Jedino mi se svidja shto je filmski fazon, sve vreme pichi kao film" i slazem se sa tobom...
Sto se tice volana i meni se cini da je dosta neprecizan,ovo sam probao kod druga na demo-u ,i nije mi se bash do bola svidjelo...nego kad izadje full verzija bice cool ;)
Poz..
 
jedna od retkih igara u poslednje vreme koja lepo izgleda i odlicno optimizovana, sigurno najbolji NFS do sada, za nas decu je perfektan :D
 
Probao sam demo.Extra je igra.I grafika je super jedino sto je malo nacrtana ali nema veze.Jedva cekam da je nabavim
 
Ovo ti je prva i poslednja opomena. Sledece - ban...
 
Poslednja izmena od urednika:
Sad idem kod druga da uzmem Black edition pa da vidim kakav je
 
hm, cudno. Pre svega fps mi nije bas najsjajniji, ali mi je fizika krajnje cudna. Kocenje, ubrzavanje, skretanje, nesto mi bas "ne stima". Sto se ostalog tice, scenaria, grafike i sl. ovo je u stvari ono sto je Underground 2 trebalo da bude. Samo sam malo probao danas, tako da jos ne znam sta moze da se ocekuje, za vikend cu detaljnije da prodjem kroz igru pa onda mozda i postavim detaljnije utiske.
 
Jel neko uspeo da provali u cemu je tacno razlika izmedju obicne i Black Edition verzije? Neko mi rece da imaju neka dodatna kola. Jel zna neko koja,da znam da li da se cimam da nabavim Black ili moze i obican...
 
Gde se namesta da brzina pise u kmh umesto u mph?
 
Dorry je napisao(la):
Ovo ti je prva i poslednja opomena. Sledece - ban...
kako ce neko da popije ban :d
 
S-man je napisao(la):
Gde se namesta da brzina pise u kmh umesto u mph?

Units - Metric i jos nesto...

Froka je napisao(la):
Jel neko uspeo da provali u cemu je tacno razlika izmedju obicne i Black Edition verzije? Neko mi rece da imaju neka dodatna kola. Jel zna neko koja,da znam da li da se cimam da nabavim Black ili moze i obican...

Razlika je u Mustangu iz '67. i specijalno tjuniranom M3 GTR valjda... Tako nekako bi trebalo da bude...
 
Poslednja izmena:
Dorry je napisao(la):
Ovo ti je prva i poslednja opomena. Sledece - ban...
kako ce neko da popije ban :d

PS Vidim, Shofer me pretekao. Danas samo kasnim! :d
 
Nazad
Vrh Dno