Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Pa ima li u Hrvatskoj tih modela?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Srpski zastupnik su Hrvati, kad zoves njihov Korisnicki servis mozes da pricas sa Stipe, Mite.....do pre 4 god su bili Madjari.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ja mislim da je to samo podrska za sve regionr bivse Jugoslavije isto kao kad zoves Microsoft a javi se Indijac,. Zvanicni uvoznici su Roaming i Positive Line,ispravite me ako gresim
 
Ako vas tješi i u Austriji kod A1 operatera ima također samo 128 i 512GB, dok Magenta ima i 256GB u ponudi. Kako vidim Hrvatska Magenta nema 128GB model nego samo 256 i 512GB.
Danas sam malo bacio pogled na S21U i...prednja strana ista kao i kod S20U, čak mi se čini da su mu bazels veći, deblji, širi kako god nego na ovom mim čudu. Stražnja strana...mat crna...ljepota, do sada ništa ljepše nisam vidjeo.


Gesendet von meinem ELS-N39 mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko sam video, kod nas nigde nema 256GB, osim na sajtu Samsung.com/rs.:d
 
Poslednja izmena:
Teraju te da kupis 512 i to je to,onome ko snima u 4k je 100gb nedovoljno sigurno posto sigurno jos nesto drzi u memoriji
 
Zanimljiva je činjenica da kod kupnje u slobodnoj prodaji model sa 256GB košta 50€ više u odnosu na 128GB, dok kod operatera ta razlika iznosi 72€.

Gesendet von meinem ELS-N39 mit Tapatalk
 
Jel preorderovao neko?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ja sam malopre preorderovao, cekam da zovu da vidim sta ce biti posto sam pod ugovornom obavezom na klasik tarifi u vipu do avgusta

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
@dule2303, @hawaii mislim da @zoreli_ kaže da većina flagship telefona kupuju ljudi koji imaju para na pretek. Slično je i moje mišljenje, u redu je da se na forumu raspravlja oko samog uređaja ali to većina nema pojma. Da li je exy ili SD, jel ima slot za memorijsku karticu, da li je ekran wqhd.... Oni kupuju uvek najskuplji model. A mislim da je većina kupaca takva pa Samsunga zabole što u većini država dolazi exy i tek ove generacije posle ko zna koliko u nazad pokušavaju da bude egal sa SD, da valja exy i u južnoj Koreji bi ga stavljali a ne SD.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Da li je S21 ultra DUEL sim ?

EDIT: SOT 2:12h i 60% baterije uz 5h ukupnog rada. Ovo ne deluje baš kao neko ludilo
 
Poslednja izmena:
Pa još najbolje da nije [emoji849][emoji56][emoji6]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
@Lemaja mislim.da gresis,niko od nas nema toliko novca da moze tek tako da se razbacuje i da tek tako da na telefon 1300-1650e. Svi smo tehnofili i vecinom zato kupujemo aparete i iskreno mene licno zanima sve,prvenstveno gde su kiksnuli da znam sta da ocekujem.
Vecina ljudi se ovde razume u tehniku i zato su forumindobri,da razmenimo misljenja i naucimo po nesto novo
 
^ 90% ljudi koji kupe najskuplje modele nisu oni koji to prate kao mi na forumima i raspravljaju o tome, govorim o celom svetu. Imam nekoliko saradnika koji imaju S20U, N20U, iPhone 11 PM... Pitam kako su zadovoljni sa baterijom, kažu da je ok i pune kad se isprazni. Reko koliki imate SOT a oni odgovore da ne znaju ni šta je to. Danas flagship telefoni postaju statusni simbol na stolovima kafića posebno kod nas.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Prvi testovi baterije, s20 vs s21, exy verzije.

294d2ba01efd6aed6325893f22143519.jpg
 
^neko se bas potrudio u paintu da odradi [emoji16][emoji16]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Crni Ultra je ludilo kako dobro izgleda uzivo

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Znači poboljšana baterija, napokon. Samo na klipu nije rekao koliko se grejao mob, ali po bateriji reklo bi se da nije mnogo :)
Da li je ovo napokon dobar soc od Samsunga :)
 
Exy 990 su solidno ispeglali kroz prvih par zakrpa, tako da očekujem isto i za 2100.

Možemo očekivati i bolje performanse i duže trajanje baterije, u odnosu na day 0 rivjuove.
 
Vidi se baš da je odličan test. Ako je preko 7h za S20FE exy, znači da je mereno na jedno 170-200%

I ako su ovi toliko bolji od njega procentualno koliko je navedeno - znaci da je i ove godine isti k.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Zasto mislis da fe ne moze da izgura taj sot ?
Nakon nedelju dana koriscenja, sot je skocio sa 4h do 5h, nakon optimizacije baterije.
Ovo je za period od 24h izmedju punjenja.
Kada se telefon nagazi sa par sati kontinualnog koriscenja, exy moze da izvuce dobar sot, pa i tih 6:30 (ss1) i 7 sati.
Ne trosi svaka app na isti nacin resurse.

Screenshot_20210117-193209_Device care.jpg
90673eb923ad602e88f19f764cb71af7.jpg


Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Tip kaže nakon dva sata igranja league of legends wild rift nema grijanja ni frames padova...korišten Exynos.

Gesendet von meinem ELS-N39 mit Tapatalk
 
Odlicna stvar ako je tako, samo jos da vidimo kako se ponasa na 4g-5g. Sta si odlucio za tel? @BricoGO [emoji16][emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Zasto mislis da fe ne moze da izgura taj sot ?
Nakon nedelju dana koriscenja, sot je skocio sa 4h do 5h, nakon optimizacije baterije.
Ovo je za period od 24h izmedju punjenja.
Kada se telefon nagazi sa par sati kontinualnog koriscenja, exy moze da izvuce dobar sot, pa i tih 6:30 (ss1) i 7 sati.
Ne trosi svaka app na isti nacin resurse.

Pogledajte prilog 295891
90673eb923ad602e88f19f764cb71af7.jpg


Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Zato što sam ga koristio mesec dana, s velikom nadom u Samsung. Ne znam ni kako sam toliko izdržao.

Sa takvim korišćenjem kao sa ovih screenshotova, npr. S20FE 5G bi ti izdržao 8h bez problema a ne 5.

Ne hejtujem, stvarno se nadam promeni ove godine :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno