Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Cekaj da izadje zvanicna u prodavnici. Ionako trenutno ne mozes da je aktiviras.
 
Jel Vam radi aplikacija na smart tv ? Meni je danas bokirala i više ne mogu nista ni da se ulogujem ni da je obrišem .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Kako radi aplikacija na kineskim tv box - ovima?

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Ima je na boksevima i radi solidno. Interfejs nije optimizovan, ali može da se pusti Arena, bez problema.

Zamrzne se na svakih desetak min. na par sekundi, pa se normalizuje. U nekom trenutku se potpuno zamrzne, pa mora da se izađe i opet uđe.
 
Evo nekih iskustava posle korišćenja aplikacije na mi boxu...
Aplikacija ima ružan u zastareo interfejs, i kilometrima daleko od eon aplikacije, neoptimizovana je načisto, ideš na gore po kanalima ona pređe na levo polje, pustiš kanal, hoćeš da vratiš, ono ti se interfejs u sekundi spusti pa moraš ponovo, ne prikazuje šta je sad na programu nego od početka za taj dan pa moraš da motaš I da stigneš u milisekundi nešto da klikneš ako hoćeš da vratiš inače ode interfejs pa sve iz početka... Posle puštanja nečega i zaustavljanja vraća na prvi kanal, a ne gde si stao... Premotavanje neupotrebljivo, kao i loš prikaz vremena...
Live kanali umeju da seckaju, da zastanu, pa krenu, a dešavalo se kad je neka utakmica da više koči nego live stream sa neta, pa i da načisto stane... Po meni je to blagi užas od neoptimizovanisti...
Sinoć da vratim seriju 12 reči, na istim mestima zakoči, pa preskoči scenu za sekund dve... Probah da kastujem, kast stane izgubi se, baš mukotrpno...
Mnogo će im trebati da dosegnu nivo eon platforme, naročito što nemaju ni interfejs za browser...

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk
 
Arena Claud još radi testno i besplatno i sa najvecim opterećenjem obzirom da je besplatno. Tako da ne bih sudio sada o komercijalnoj aplikaciji i free aplikaciji za sad .Pocetak svakako obecava .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Aplikacija nije zvanicno izasla za mi box niti na google store. Ta apk koju gurate u androidTv uredjaje je za firestick i u njihovoj je zvanicnoj prodavnici

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
I to koja je verzija klijent aplikacije i za šta kako menja činjenicu da su im serveri raspad bez dovoljno kapaciteta da guraju popularnije prenose? Ili ćeš da tvrdiš da je "optimizovana" za FireTV koji koristi fork Android OS-a pa zato loše radi na drugom ANdroid uređaju?

Ništa tu nije "optimizovano", sve su to postojeće aplikacije od Go4TV servisa sa promenjenim skin-om i to je to.
 
Ne radi sjajno ni na FS ali možda kada puste zvaničnu apk na google prodavnoci ispeglaju te propuste, mada ima tu mnogo da se pegla

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ko zna koje pare oni mogu da uloze u ovo, a deluje da se mnogo stekaju i da im srednjoskolci programiraju i dizajniraju aplikaciju...obecali nam 3 meseca besplatnog gledanja ali dok krene aplikacija da radi kako treba bice od svega toga 20 dana free
 
Ja san koristio na mobilnom sa castom na webos(celog ekrana moba, ne iz app), super je radilo.
Cekam webos app da presudim, ali ako bude kao na mobu, skroz korektno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Lepo radi na Macbook-u, ima je i na store-u, samo je interfejs aplikacije iz 2009.

Nisam siguran da sve ovo vredi onoliko koliko traže.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko njima treba vremena da izbace aplikaciju za sve uređaje... Državna firma je čudo
 
Dok je dzabe sigurno nece I sto bi.. Mozda par nedelja ranije
 
Dok je dzabe sigurno nece I sto bi.. Mozda par nedelja ranije

Verovatno ce tako da urade, ali onda 600din za samo sportske (arena) kanale bi bilo opravdano samo ako dovedu do 'savrsenstva' app i da moze bar na 2 uredjaja da se gleda istovremeno. A realno im je dobra ideja jer dosta ljudi zeli samo sportske kanale na TV-u pa ne mora da se mlati sa ugovorima i dodatnim cenama sa skroz nebitnim kanalima
 
Verovatno ce tako da urade, ali onda 600din za samo sportske (arena) kanale bi bilo opravdano samo ako dovedu do 'savrsenstva' app i da moze bar na 2 uredjaja da se gleda istovremeno. A realno im je dobra ideja jer dosta ljudi zeli samo sportske kanale na TV-u pa ne mora da se mlati sa ugovorima i dodatnim cenama sa skroz nebitnim kanalima

Ja mislim da je 600din puno samo za arene jer mtel koji je njihov isto kosta oko 70 evra godisnje sa nekim solidnim brojem kanala...i naravno arenama..Mts go kosta 499 dinara mesecno isto bez ugovorene obaveze i isto je geo blokiran a nadam se da ce srediti app
 
Mislim da se pogrešno shvata uloga Telekoma. Telekom služi da van svakih ekonomskih rezona prebacuje novac podobnim kompanijama, a ne da bi pod jednakim uslovima poslovao na tržištu i tu nešto zarađivao.
Da li ovde neko stvarno veruje da kompanija može da daje besplatno godinu dana neki proizvod, da kupuje razne kopernikuse i slično?
 
Taj link je za android tv ali ni sa jednog uredjaja nedozvoljava download

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Meni ovo za sad radi iznad ocekivanja. Vecinom gledam na samsung tv, nije da ne zastane nekad na par sekundi, ali posto sam ocekivao mnogo gore, ovo mi je OK. 600 din ako budu arene, nije strasno, samo nek dodaju I nba tv u taj paket. Ima iptv listi sa mnogo vise kanala, koje su skuplje par eura, ali ovo je jednostavnije, manje cimanja.Ne uporedjujem sa eonom, ovo je samo dodatak, jer svakako kod sbb imam sve sto mi treba, fale samo arene{a to je i jedino kod Mts iptv, sto vredi nesto}.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel radi alpikacija preko VPN? Ja sam iz Makedonije, a Arena kanali nisu dostupne. Sve ostalo radi, ali mi ne treba.
 
Da li od vas nekome smeta ovaj manji fps nego sto bi trebalo da bude.

Vidim niko ne pise o tome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Smeta meni. Ja kad sam pisao na jednom drugom forumu rekli su mi da ga ne vide. Ja gledam na Apple tv, možda na drugim platformama nema tog problema. Tako mi je i na iPhone-u.
 
Meni isto smeta. Ako ovako ostane sigurno neću platiti.
 
Vazno je da RTS 1 ide u 50fps-a :) (bar zadnji put kad sam gledao) a Arene 720p25 kao kod onih piratskih strimova.
 
Smeta meni. Ja kad sam pisao na jednom drugom forumu rekli su mi da ga ne vide. Ja gledam na Apple tv, možda na drugim platformama nema tog problema. Tako mi je i na iPhone-u.

I ja gledam isto tu.
Na iPadu cini mi se radi normalno. Provericu kad dodjem kuci.

Nek potvrdi neko sa Androidom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno