Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

kroz ovu temu se provlacilo vise problema sa 8pro

prvi je ta strelica na koju se svi zale, to je sad ispravljeno

drugi je sto su mu ugasili ir kameru, na to sam se ja zalio, ali postoji easy fix i to vise nije problem

treci je sto ne mozes da pauziras yt music iz notification bara, ili tako nesto i zbog toga je ovo najgori telefon ikad

cetvrti je sto je ekran manje osetljiv na krivim ivicama, na to sam se samo ja zalio i to verovatno nikad nece biti ispravljeno

peti je sto uopste ima kriv ekran i to sigurno nikad nece biti ispravljeno

Pa ispravi mu ekran :D
 
Stock sve 8T
07398c3aeaf25a39a98fd32c72958f61.jpg


Sent from my KB2003 using Tapatalk
 
kroz ovu temu se provlacilo vise problema sa 8pro

prvi je ta strelica na koju se svi zale, to je sad ispravljeno

drugi je sto su mu ugasili ir kameru, na to sam se ja zalio, ali postoji easy fix i to vise nije problem

treci je sto ne mozes da pauziras yt music iz notification bara, ili tako nesto i zbog toga je ovo najgori telefon ikad

cetvrti je sto je ekran manje osetljiv na krivim ivicama, na to sam se samo ja zalio i to verovatno nikad nece biti ispravljeno

peti je sto uopste ima kriv ekran i to sigurno nikad nece biti ispravljeno
Kako li se živi za ovim problemima...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
ja mogu da kazem da je poslednji update sredio strelicu, a i detekcija dodira na ivici je poboljsana, vrv su unapredili algoritam koji odlucuje sta je slucajni a sta namerni dodir. pohvalno. pritom radi i ir kamera na 8pro, isto pohvalno. za sad nema mana, osim krivog ekrana. stvarno, sve radi kao sat da cuknem u drvo pu pu. bilo bi dobro kad bi odbijanje dodira po ivici ugasili skroz, ili barem dali opciju da se ugasi, ali dobro...
 
Ljudi, bataljujte strelicu, kamera na Oneplus 8 je katastrofa u poslesnjih par ažuriranja. Je l koristite Gcam, koja verzija je stabilna?

Sent from my IN2010 using Tapatalk
 
Sve više razmišljam da zamenim mate 20 x sa 8 pro. Stvari koje me zanimaju su:

- jel može da izgura dan konstantnog drkanja tipa 07 ujutru do 02 uveče. Msm ne baš konstantnog, al ono, intenzivnog.
- koje su po vama posle korišćenja par najvećih mana i prednosti telefona?

Svakako ću da zagooglam još detaljnije, ali je uvek najbolje čuti mišljenja iz prve ruke. :)
 
nema teoretske sanse ni jedan telefon da ti izdrzi od 7 ujutru do 2 uvece, pa ni 8 pro. svaki telefon crkne posle par sati, a kamo li 19 sati koliko ti zahtevas. ja imam solidan power bank 27000 mah, to bi te mozda pokrilo za taj period.

mislim da moras da preformulises pitanje.

po meni je najveca mana kriv ekran. sve ostalo je u samom vrhu i dalje, tesko da neki telefon moze nesto bolje od 8 pro. ekran pogotovu, osim sto je mali, odlican je.
 
Mate 20 x je izdržavao dan i po takvog drndanja. Nisam podrazumevao da je baš non stop u upotrebi al ono 6, 7, sati OST.
 
opet i to zavisi od osvetljenja, ali prijavljivali su ljudi 9 sati ost sa 8 pro
 
Mate 20 x je izdržavao dan i po takvog drndanja. Nisam podrazumevao da je baš non stop u upotrebi al ono 6, 7, sati OST.
Tesko da ce preci 6-7h sot-a na 120hz sa intezivnim koriscenjem i 4g osvetljenje jace prebacice malo jace od 5h sot-a.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
ako se downgradeujes na samsung nivo ekrana trajace baterija 14 sati sot :d

ja moj telefon punim svako drugo jutro po pola sata :D

oneplus ima super foru da ne upropasti bateriju, ako stavis da se puni uvece i navijes alarm ujutru on prekine punjenje u toku noci i zavrsi ujutru pre nego sto se probudis. apsolutno vrhunska stvar
 
Jel more negde da se uzme nov za 6 glava? Na kp (koliko vidim) 650 najjeftiniji nov.
 
to ti je solidna cena, meni su izbili 850 evra iz dzepa za moj ovde
 
Jel more negde da se uzme nov za 6 glava? Na kp (koliko vidim) 650 najjeftiniji nov.
I ja gledam. Ne znam ima li ih sa garancijom Vipa npr? Ili nekog lanca tipa WW, Giga...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Pozdrav. Da li je neko koristio iPhone 11 Pro pa presao na 8 pro? Imam ponudu tu, 11p stvarno radi bez greske ali mali ekran me nagovara da mijenjam. Jedini android koji boh uzeo i koji nisam imao do sada je bas ovaj, OnePlus.
Najvise me interesuje kamera i ekran u odnosu na ovaj? Citao sam i gledao recenzije ali nije to too dok ne pitam nekog ovako. Hvala.
Edit: Rijec je o modelu 12/256 GB

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Počeo mi je Oneplus 8 da zabada pri normalnoj upotrebi. Počne malo da usporava multitasking pa onda zakuca i ne reaguje ok 10s.
Sta to moze biti u pitanju?
Prvi put da mi ozbiljno baguje Oxygen.
Da izbaci mi nekad system UI is not responding posle.

Sent from my Oneplus 8
 
Poslednja izmena:
Hard reset će najverovatnije rešiti problem. Ili je neki loš update pušten, što nije nemoguće samo je manje verovatno.
 
Pozdrav. Da li je neko koristio iPhone 11 Pro pa presao na 8 pro? Imam ponudu tu, 11p stvarno radi bez greske ali mali ekran me nagovara da mijenjam. Jedini android koji boh uzeo i koji nisam imao do sada je bas ovaj, OnePlus.
Najvise me interesuje kamera i ekran u odnosu na ovaj? Citao sam i gledao recenzije ali nije to too dok ne pitam nekog ovako. Hvala.
Edit: Rijec je o modelu 12/256 GB

Sent from my iPhone using Tapatalk

i 8 pro ima mali ekran, neces se tu usreciti. kamera i ekran su bolji, samo sto je ekran kriv :/ sve u svemu nije neko poredjenje, 8pro je neuporedivo bolji telefon od bilo kog ipone.
 
Počeo mi je Oneplus 8 da zabada pri normalnoj upotrebi. Počne malo da usporava multitasking pa onda zakuca i ne reaguje ok 10s.
Sta to moze biti u pitanju?
Prvi put da mi ozbiljno baguje Oxygen.
Da izbaci mi nekad system UI is not responding posle.

Sent from my Oneplus 8

Ako si radio prelaz sa Androida 10 na 11 a posle toga nisi radio factory reset, mozda je zbog toga. Onda svakim novim azuriranjem se pogorsavalo malo po malo. Svakako je preporuka nakon prelaska sa jedne verzije Androida na drugu da se odradi factory reset. Ja otkad imam telefon ni jednom do sada mi nije zakocio cak ni u zahtevnim igrama. Udji u recovery i odradi wipe cache partition pa vidi da li ce to pomoci, ako ne, onda backup svega pa factory reset.
 
6.78“ nikako ne moze biti mali ekran [emoji28]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Počeo mi je Oneplus 8 da zabada pri normalnoj upotrebi. Počne malo da usporava multitasking pa onda zakuca i ne reaguje ok 10s.
Sta to moze biti u pitanju?
Prvi put da mi ozbiljno baguje Oxygen.
Da izbaci mi nekad system UI is not responding posle.

Sent from my Oneplus 8
Poznat bug na 8 seriji, neko ga ima, neko ne. Kazu da factory reset ne pomaže...

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
8 Pro ima mali ekran??? Ekran jeste bolji ali kamera je diskutabilna...

kamera nije diskutabilna, senzor u 8 pro je monstruozan, parira nokiji 1020. raw fajlovi su sigurno detaljniji nego na ipone. plus ima i ir kameru :d

ekran na 8pro je prevara. ta brojka nije tacna jer je ekran izduzen ko daljinski. naprimer moj stari telefon, galaxy note 5 ima isto sirok ekran kao 8pro. kada se uzme u obzir da je ekran kriv, sto ga jos vise smanjuje, ako okrenes telefon u horizontalni polozaj ne vidis bukvalno nista. kompletan raspad.

mada moram da priznam da izgleda bas fino sa ovim zaobljenim ivicama i zaobljenim uglovima ekrana.

eto, kaznio me bog za pisanje ovakvih stvari, prosuo sam kafu na 8pro :d
 
Poznat bug na 8 seriji, neko ga ima, neko ne. Kazu da factory reset ne pomaže...

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
Čekaj zbog čega se to dešava? Hardware ili software problem?
Obrisao sam cache za sad radi normalno i dosta brže. Ono brisanje sa CCleaner očigledno qurcu ne vredi.

Sent from my Oneplus 8
 
Ja otkad ga imam nisam imao nijedan problem, a radio sam i update sa Android 10 na 11 bez factory reset.
 
Da li neko koristi Oxygen os betu? Kakva su iskustva? Isplati li se prelaziti?

Sent from my IN2010 using Tapatalk
 
Kakva su iskustva sa Oneplus 8?
Da li da menjam Mi 10t pro za njega?
Prvenstveno bih menjao zbog manjeg ekrana
 
Pozdrav. Da li je neko koristio iPhone 11 Pro pa presao na 8 pro? Imam ponudu tu, 11p stvarno radi bez greske ali mali ekran me nagovara da mijenjam. Jedini android koji boh uzeo i koji nisam imao do sada je bas ovaj, OnePlus.
Najvise me interesuje kamera i ekran u odnosu na ovaj? Citao sam i gledao recenzije ali nije to too dok ne pitam nekog ovako. Hvala.
Edit: Rijec je o modelu 12/256 GB

Sent from my iPhone using Tapatalk
Koristio oba telefona, 8 Pro ekran vrhunski, daleko od toga da je mali, u odnosu na 11 pro osetno veći, odgovaraće ti sigurno. Takođe na OP sve brze radi, prvenstveno tome doprinosi osvežavanje ekrana. Zvuk bolji na OP (zvučnici). Kamera će te razočarati, u svakoj situaciji bolja na 11 Pro, slike tu i tamo "kidaju se" iako 11 Pro uvek hvata bolje slike iz prvog okidanja, video snimak svetlosnu godinu bolji na 11Pro. Svaki OP ima užas snimak. Stavi na papir šta je prioritet pa odluči.

Sent from my Oneplus 7 Pro
 
Nazad
Vrh Dno