Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

u svajcarskoj 8pro bio 800 chf u ponoc :) nestali su brzinom svetlosti :D
 
ma ovo je raspala 8gb verzija to za dve godine ni poruku nece moci da posalje, kakav je android
 
Lol

OP6 sa 6gb radi isto kao prvog dana, ali ovo sa 8 neće moći ni poruku da pošalje, right. :d
 
znajuci android i sa 32gb bi se plasio da nece da radi kako treba
 
Vrati se brate na ios lepo [emoji1303]

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Ova tema o OP8/8Pro je odavno otisla u tri lepe,uglavnom zbog dva tri clana koji lupetaju kao maksim po diviziji....

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Šta se primate ko hepo kocka. Vidite valjda je kupio neku kopiju, ništa ne valja i ne radi. Pitanje ima li i 2GB RAM :D:d
Kad loži on, da ložimo malo i mi.
 
ma ja imam samo lose iskustvo sa androidima u smislu da gase programe i imaju nula multitasking. zbog toga mislim da rama na android telefonu nikad dosta.
 
Kakav multitasking to ima ios ?
Bas me zanima...

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
jesam li ja igde pomenuo ios? to zlo ne pipam. imam ipad za citanje stripova doduse...
 
Pricas kako na androidima imas problem, pa me zanima gde to nemas problem sa multitaskingom ?
Ram management zavisi od proizvodjaca telefona i roma. Neki proizvodjaci vole da killuju procese u pozadini agresivnije od drigih. Cilj je opravdan, oslobadjanje resursa - duze trajanje baterije.
Kako android ide krupnim koracima ka sve zatvorenijem sistemu, tako ce i potreba da agresivnim ubijanjem procesa nestati kod proizvodjaca...

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
od svih mobilnih operativnih sistema koje sam koristio multitasking je radio jedino na meego/maemo i webos. android je truo didbidus, al sta ja tu mogu kad je jedino sto mozemo da koristimo sad. u android svetu vazi jednostavno pravilo: sto vise rama, veca je sansa da ti bar dva programa rade u isto vreme. nekad je to bilo 2gb, danas je 12, nekad ce biti 202gb... nisam ja kriv zbog toga
 
Poslednja izmena:
Ja saltam po 4-5 aplikacija, chrome, tapatalk, youtube, olx, ebay, grailed,... Nikad mi se dosad nije desilo na op8 na ispadne iz neke. A sa gesture pravo je zadovoljstvo kretati se kroz njih .

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Pročitao sam većinu komentara na forumu u vezi OnePlus 8 pro, trenutno koristim galaxy note 9 i već neko vreme se oštrim da pređem na OnePlus, pre svega zbog snap dragona i baterije. Moje pitanje je da li 8 pro vredi tih 150e više u odnosu na OnePlus 7 oro?
 
Vredi ali kako za koga. OP7 pro ima prosečnu kameru od 8 pro ima vrhunsku tj u klasi flagschip-a kojoj pripada. Baterija takođe bolja. E sad ako hoćeš ekran bez rupa i notcheva onda je tu OP7 oro idealan
 
OnePlus 8 Pro ima odlican, trenutno jedan od najboljih senzora za glavnu kameru, ali OnePlus kompaniji nikad nije bio fokus da se u tom polju takmici sa drugim flagship brendovima. Cilj za 8 Pro im je bio da naprave kompletno pakovanje sto i jesu, telefon ima sve. U necemu je najbolji, u necemu je pri vrhu a negde je ok. I to je jednostavno tako, nijedan telefon nije svugde najbolji. Njihov fokus je na ekranu, performansama i brzini/optimizaciji OS-a. Iako nije fokus na kameri to ne znaci da nije u stanju da napravi odlicne fotografije, daleko od toga. Samo telefon nije toliko konzistentan kao npr. iPhone 12 Pro i Pixel 5. Svakako mu treba malo vise znanja i vremena da se odvoji da bi se izvukla odlicna fotografija. A ako se instalira GCam, e onda postaje jos bolji.
 
Btw 8 i 8 Pro sigurnosne zakrpe ima da dobijaju do Aprila 2023. Dobijaće ih na kvartalnom nivou.
 
Pročitao sam većinu komentara na forumu u vezi OnePlus 8 pro, trenutno koristim galaxy note 9 i već neko vreme se oštrim da pređem na OnePlus, pre svega zbog snap dragona i baterije. Moje pitanje je da li 8 pro vredi tih 150e više u odnosu na OnePlus 7 oro?
Ja sam prešao sa Note9 na OP8 i nisam se pokajao uopšte.
Sve ti je napredak osetni,sem kamere ona je itog kvaliteta ko na Note 9.
Što se tiče trajanja baterije i ekrana(90hz) preporodićeš se.

IDI NA OP8 pro.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ipak se ne menja nista sto se tice mesecnih zakrpi. Kako kazu, ta prvobitna informacija je bila greska :D Znaci mesecne zakrpe stizu svakog drugog meseca kao i do sada.
 
Ja mogu da se pohvalim da sam moj OnePlus 8 Pro, jedva prodao, platio ga 940 EUR, prodao ga za 600 i to sam čekao 2 nedelje da ga neko kupi!!! hahahahahahahhahahahahaha, to govori samo koliko je stvarno loš telefon, jer i vi koji verujete u isti kada dođe do toga da ga kupite po ekstra ceni se chokujete.
Izgubio sam 340 EUR u 3 meseca :)
ali za one koji sada kupuju verovatno je best value (or not)
prešao sam na iPhone 12 Pro i mogu da kažem da telefoni nisu za poređenje ono što sam očekivao da ću dobiti od OnePlusa a nisam (nego sam se razočarao) to sam dobio 3x sa Iphone uređajem.
 
Ja mogu da se pohvalim da sam moj OnePlus 8 Pro, jedva prodao, platio ga 940 EUR, prodao ga za 600 i to sam čekao 2 nedelje da ga neko kupi!!! hahahahahahahhahahahahaha, to govori samo koliko je stvarno loš telefon, jer i vi koji verujete u isti kada dođe do toga da ga kupite po ekstra ceni se chokujete.
Izgubio sam 340 EUR u 3 meseca :)
ali za one koji sada kupuju verovatno je best value (or not)
prešao sam na iPhone 12 Pro i mogu da kažem da telefoni nisu za poređenje ono što sam očekivao da ću dobiti od OnePlusa a nisam (nego sam se razočarao) to sam dobio 3x sa Iphone uređajem.
Konkretno ms zanima sta je to toliko lose na oneplus 8 pro malo mi je suludo to sto pricas,i bas u odnosu na 12 pro ne vidim sta je to na ajfonu uopste i bolje pogotovu kada se sada uzme cena u obzir da je pala dosta oneplusu.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa za 940eura se slazem da je losa kupovina :)
 
Sad koristim iphone xs max i mijenjao bih ga. Isao boh na 11 pro/max ali malo mi je vec i dosadio ios jer mi je i predhotni telegon koji sam duze koristio bio ajfon. Sto se tice androida imam samo zelju ovaj oneplus da probam. Gledao sam 7 pro i 8 pro. Svidja mi se zaobljen ekran, vjerujem da je i baterija top samo bojim se da se ne razocaram sto se kamere tice. Instalirao sam gcam na nekim telefonima, igrao se podesavanjima da izvucem sto bolju fotku.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Sad koristim iphone xs max i mijenjao bih ga. Isao boh na 11 pro/max ali malo mi je vec i dosadio ios jer mi je i predhotni telegon koji sam duze koristio bio ajfon. Sto se tice androida imam samo zelju ovaj oneplus da probam. Gledao sam 7 pro i 8 pro. Svidja mi se zaobljen ekran, vjerujem da je i baterija top samo bojim se da se ne razocaram sto se kamere tice. Instalirao sam gcam na nekim telefonima, igrao se podesavanjima da izvucem sto bolju fotku.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sa kamerom na 8 pro se nećeš razočarati.
Sa kamerom na 7 pro hoćeš.
Idi na 8 pro.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Ja mogu da se pohvalim da sam moj OnePlus 8 Pro, jedva prodao, platio ga 940 EUR, prodao ga za 600 i to sam čekao 2 nedelje da ga neko kupi!!! hahahahahahahhahahahahaha, to govori samo koliko je stvarno loš telefon, jer i vi koji verujete u isti kada dođe do toga da ga kupite po ekstra ceni se chokujete.
Izgubio sam 340 EUR u 3 meseca :)
ali za one koji sada kupuju verovatno je best value (or not)
prešao sam na iPhone 12 Pro i mogu da kažem da telefoni nisu za poređenje ono što sam očekivao da ću dobiti od OnePlusa a nisam (nego sam se razočarao) to sam dobio 3x sa Iphone uređajem.

360hz osveženje ekrana???
Dobio si 5x veći Noch to je i više od 3x
 
Gledao da uzmem preko operatera 8 pro i jednostavno mi je neralno skup. Mislim da u odnosu na P30 Pro nije neki upgrade a novac koj kosta.
 
Nazad
Vrh Dno