Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

@SretenBG , običan S20? Uzeću ga na kraju, pa kud puko da puklo. :D
 
Ljudi uzeo sam obican s20 pre neku dan(do sada koristio s8),mozete li mi objasniti kako se video zapis premotava?
P.S.Komplikovaniji telefon nisam do sada video s8 je daleko jednostavniji i slike su ostrije ovaj s20 pri slabijem svetlu dosta muti slike 😱
 
Ja imam problem sa mojim. S20 ultra je u pitanju. Na 1x i 2x zoom slika je bas mutna, kad zumiram 4x ili 5x slika je savrsena ali i tada izgubi focus na sekundu pa vrati. Brisao cache i data ne pomaže, pokusao i da protresem telefon pre fotkanja ni to ne radi.
 
Cim data ne pomaze, verovatno je otisla kamera nazalost. Sacekaj, mozda neko napise nesto vise. S20u je imala problema sa fokusom, ali je valjda kasnije koliko toliko ispravljeno.
 
Verovatno ću morati u servis, ima na netu bas dosta ljudi sa istim problemom ali im dosta pomaze kada protresu telefon pre slikanja, meni to nazalost ne radi posao. :/
 
Na mom S20U(stigao danas) i na sinovom S20U nema tih problema sa mutnim slikama.
Stiglo danas i martovsko ažuriranje.
 
Stiglo mi ažuriranje na One UI 4.1. S20+.
 
Ne mogu da uđem u recovery mode.

Ugasim telefon, povežem ga kablom sa kompom, držim Power+VolumeUp, pustim kad se pojavi Samsung logo, međutim ništa. Probao sam i varijacije (pustim Power, držim VolumeUp, probao bez kabla, probao da držim duže/kraće i slično), mrka kapa.

Gde grešim? :ROFLMAO:

Probaću popodne i sa slušalicama...
 
^ probaj ga izvaditi iz futrole i onda probaj, meni se dešavalo da zbog maske ne prihvati volume up. Spoji ga sa pc i prvo stisni volume up pa onda power duge i drži dok se ne pojavi Samsung logo i pusti.
 
Hvala @Lemaja, uspeo sam sa slušalicama i ovom tvojom kombinacijom (prvo VolumeUp, pa onda Power) ;)
 
^ super, bitno da si rešio 😀
 
Stigao One Ul 4.1 zajedno sa martovskom zakrpom na S20 Ultra iz Telenora, koristi se sa A1 sim karticom.
Apdejt bio oko 754mb.
 
Večeras sam testirao portret noćni mod i oduševljen sam. Wow.
 
Stigao mi danas neki perfomanse i security update za fingerprint senzor, mozda je placebo ali cini mi se da brze radi senzor sad.
 
Izgleda da je došlo vreme da po drugi put u životu vratim telefon na fabrička podešavanja. 🤡 Pošto znam da ovde postoje ljudi koji to rade nakon svakog većeg ažuriranja, koji su vaši saveti za bekap podataka? Znam da imam kopiju nekih na Samsung Cloud-u i na Google-u, je l' potrebno još nešto?
 
SmartSwitch i Google Drive za svaki slucaj. Uradi backup sa SS, onda factory, pa restore sa SS.
 
Jel nije previše za S20 Ultra 5G Snapdragon full,bez garancije,430 eura? Iskrsla ponuda i uzeh neplanirano potpuno.
 
Ne znam što ne stiže za S20 OneUI 4.1, HK verzija. :D Koliko vidim ostali dobili.
 
@Proday, S20 Ultra default dolazi sa 128GB interne memorije.
 
Da, note serija pre i posle 20ke je išla sa 256gb, zaboravio sam.
 
Moram da primetim da mi je na S20 SD slabije hvata Wifi signal u poredjenju sa Oneplus 8. Manje crtica prijavljuje S20.
 
Meri brzinu na istom mestu pa će ti se najbolje reći...same crtice nisu merodavne uvek (kao ni za signal).
 
E pa džabe sada, optika mi stigla nakon što sam promenio telefon. :D Probaću kada dodje burazer, kod njega je telefon.
Ok za brzinu, ali iz kuhinje mi se nikada Oneplus nije raskačio sa wifi-a, jer je preslab signal. Ruku na srce, to je 5ghz, ali na 5ghz je bio i Oneplus.
Uporediću baš.
 
Pozdrav svima, sad kada su prosle vec dve godine od lansiranja s20+ sa SD procesorom, da li je pametno kupiti ga u 2022. god? Moze da se nadje kod nas za 570e, u Bg-u
 
P.S. Navodno SD nema problema kao Exynos verzija (pregrejavanje, losija kamera itd.) I da li su se nekom pojavile zelene linije na ekranu na koje svi kukaju?
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno