Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Počeo je period privikavanja na a11. Iskreno ima dosta stvari na koje treba navići.
 
Koje su glavne stvari? Po recenzijama, nisam video neku posebnu razliku...
 
Mislim ja trenutno sam se posle 5 godina vratio sa Nova Launchera na stock, pa se provikavam.
Takođe mi je čudno što ne mogu da vratim na najmanji font koji sam mogao da stavim na a10.
Kamera ima neka fina poboljšanja npr.
 
Takođe izgleda da proximity senzor radi mnogo bolje.
 
Mislim ja trenutno sam se posle 5 godina vratio sa Nova Launchera na stock, pa se provikavam.
Takođe mi je čudno što ne mogu da vratim na najmanji font koji sam mogao da stavim na a10.
Kamera ima neka fina poboljšanja npr.
Da, i meni je ovo sa Display Size malo smeta, na A10 se moglo vise smanjiti, ali to nije od OOS-a, nego A11 (isto je na custom romovima).
 
Dodajem na spisak da mi je baterija odlična. Evo 3 sata sot-a i imam 45% - only 4g, bt always sa bandom, auto osvetljenje, 90hz, najveća rez itd.. Nema štednje.
 
Dodajem na spisak da mi je baterija odlična. Evo 3 sata sot-a i imam 45% - only 4g, bt always sa bandom, auto osvetljenje, 90hz, najveća rez itd.. Nema štednje.
Ja bas malopre pisao na XDA, baterija 39%, SOT 4:45h, sve ukljuceno (80% wifi, 20 4G), sat stalno povezan, malo i BT razgovora u autu, jos podesavam stosta na njemu.. Deluje obecavajuce
 
Nestrpljivo cekam za 7T al ne smem se odmah zaletavat sa primenom androida 11 kao 2019 u novembru kad izadje za OP6 verzija 10 oni pustise desetku stable za op6 bagovitu grejanje baterija.
 
Nestrpljivo cekam za 7T al ne smem se odmah zaletavat sa primenom androida 11 kao 2019 u novembru kad izadje za OP6 verzija 10 oni pustise desetku stable za op6 bagovitu grejanje baterija.
Ja sam na 7T i evo, skoro 24h od instaliranja, nikakvih problema nemam, nikakvo crashovanje aplikacija, kamere ili slicno. Deluje fluidno sve, jedino ovo malo za display size ali to je nesto s cim se moze ziveti :)
 
Ja sam na 7T i evo, skoro 24h od instaliranja, nikakvih problema nemam, nikakvo crashovanje aplikacija, kamere ili slicno. Deluje fluidno sve, jedino ovo malo za display size ali to je nesto s cim se moze ziveti :)
Jel ti dosao preko oxygen updatera ili si ga skinuo negde? Kod mene jos ne stize proveravam stalno nema nista..
 
Jel ti dosao preko oxygen updatera ili si ga skinuo negde? Kod mene jos ne stize proveravam stalno nema nista..
Da, preko OU. Kako si ga podesio, sta da skine, incremental ili kako vec i ukljucen onaj advanced mode?
 
Kako me iritiraju ovi bubbles, mnogo mi se više sviđao chat heads za messenger..
 
Stigao je Oxygen 11 na 7T putem Oxygen Updatera, isprobavam ga istrazujem polako. Konacno Srpski jezik je stigao nema vise lipnja svibnja prosinca i itd na kalendaru koje nikad ne naucih koji koji mesec😅
Nego zanima me kako da aktiviram Always on display? I dalje imam samo onaj ambientalni displej koji se odmah gasi?
 

Prilozi

  • Screenshot_20210325-092424.jpg
    Screenshot_20210325-092424.jpg
    106.4 KB · Pregleda: 21
Nema ga. Bio je u zadnjoj beti. Kažu da ga dorađuju i u sledećoj zakrpi biće ubačen 🙄
Post automatically merged:

Nema ga. Bio je u zadnjoj beti. Kažu da ga dorađuju i u sledećoj zakrpi biće ubačen 🙄 Nego, smeta li samo meni ovaj novi Caller ID? Tj, samo se trećina fotke za kontakt vidi u toku poziva? Zatamnjeno je skoro 4/5 displeja tokom razgovora. Da ne piše ime, ne bih ni znao s kim razgovaram.
 
Danas skinuo Android 11 za OnePlus 7. Impresioniran sam, sve glatko radi. I vizuelno to sve lepo izgleda
 
Nema ga. Bio je u zadnjoj beti. Kažu da ga dorađuju i u sledećoj zakrpi biće ubačen 🙄
Post automatically merged:

Nema ga. Bio je u zadnjoj beti. Kažu da ga dorađuju i u sledećoj zakrpi biće ubačen 🙄 Nego, smeta li samo meni ovaj novi Caller ID? Tj, samo se trećina fotke za kontakt vidi u toku poziva? Zatamnjeno je skoro 4/5 displeja tokom razgovora. Da ne piše ime, ne bih ni znao s kim razgovaram.
Inace 7T koji posedujem ima bateriju od samo 3800mAh tako da AOD ne znam kolko ce bit od koristi. A dialer jes izmenjen vremena treba da se covek navikne.
 
I ja sinoc instalirao update, sta znam zadovoljan sam za sad sto sam video od izmena. Jedino me jutros kad sam ustao sacekao nesto lagovit ui, restartovao sam telefon i sve se vratilo u normalu, valjda nece da se ponavlja to. I da jedna stvar koja mi smeta je sto nema datum i vreme alarma na ovom clock widget-u, to mi je bilo bas korisno ranije. Ali ajd, sitnica je u pitanju :D
 
Drugi dan druzenja sa Oxygen-om 11 na 7T. Od danas je poceo bag sa wifi puca.. inace vizuelno je ok za promenu.
 
Za sad je sve ok, vratio sa ob4 na stable oos11. Baterija obećava.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210328-163533.jpg
    Screenshot_20210328-163533.jpg
    41.7 KB · Pregleda: 24
  • Screenshot_20210328-163523.jpg
    Screenshot_20210328-163523.jpg
    49.8 KB · Pregleda: 24
Poslednja izmena:
Da li je još neko primetio osetan pad kvaliteta kamere na stable 11? To sam primetio i na OP8 i na mom 7Pro...
 
Meni se dešava od kad sam prešao na a11 da mi se izgubi opcija za snimanje poziva koju sam omogućio preko onog jtools-a. To mi se nije dešavalo na a10.
Imate li neki predlog kako da mi ne nestaje ta opcija? Nisam root-ovan niti bih.
 
Ne radi jtools na OOS11 do daljnjeg. Ja sam jutros sebi podesio OVO. Radi šta treba, cuju se obe strane. Nisam probao da li se startuje sam posle restarta (pise da startuje).
Jedino treba rucno posle "bacanja" u airplane mode. Probaj, ne treba root, nemam ga ni ja.
 
Ne radi jtools na OOS11 do daljnjeg. Ja sam jutros sebi podesio OVO. Radi šta treba, cuju se obe strane. Nisam probao da li se startuje sam posle restarta (pise da startuje).
Jedino treba rucno posle "bacanja" u airplane mode. Probaj, ne treba root, nemam ga ni ja.
Radi. Ionako nikad ne palim airplane mode, tako da ono. Videćemo dokle. Hvala.

EDIT: Nakon restarta i par sekundi nakon paljenja telefona opcija record je bila tu, tako da, za sada kako treba radi.
 
Ја се вратих на 10 тку...све бете су ми боље радиле него овај стејбл 11...ово је очај.
 
Ја се вратих на 10 тку...све бете су ми боље радиле него овај стејбл 11...ово је очај.
Kako da se vratim na 10tku? Ni ja nisam zadovoljan sa 11ticom pohitao sam sa instalacijom iste. Najvise me nervira automatsko osvetljenje koje zna previse da spusti snizi i problem sa wi fi koji stalno puca.
 
Sta znam, meni 11ka radi ok. Da, osvetljenje malo zeza, ali nista vise/manje nego na 10ci.
Ostalo je sve ok sto se stabilnosti tice..
 
Nazad
Vrh Dno