Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Pitanje u vezi notifikacija, da li je moguće isključiti zvuk samo za jednu aplikaciju, u mom slučaju Tapatalk a da notifikacije stižu redovno? Navikao sam na to na Miui-ju a ovde ne pronalazim opciju, jedino da se ugase notifikacije potpuno.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Da li si probao u tt settings / notification/ sound.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ne znam kako nisam video u podešavanjima. Hvala ti [emoji1]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Definitivno nije los 7t. Brine pomalo prijavljeno treperenje displeja na nekim primercima kada je smanjena osvetljenost displeja, ali koliko sam video i 7 pro je patio od toga. Valjda DC dimming resava problem koliko, toliko.
 
Ima li neko info kada će OTA za Oxygen OS 10?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Pa zar nije pušten pre neki dan Android 10 za 7 i Pro?
Instaliraj oxygen updater sa GP

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Čitao sam da je izašao ali mi updater kaže da sam na najnovijoj verziji.

Edit: Upravo stigla notifikacija da je izašao [emoji1] Ima oko 2 GB.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam danas dobio update i ništa specijalno osim što mi deluje da je sve malo sporije. Videćemo narednih dana, možda uradim i clean install

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Definitivno nije los 7t. Brine pomalo prijavljeno treperenje displeja na nekim primercima kada je smanjena osvetljenost displeja, ali koliko sam video i 7 pro je patio od toga. Valjda DC dimming resava problem koliko, toliko.

Meni je 7T jako zanimljiv. U CH je oko 550€. A u Kini su tek cene ludost :D
Ne vidim bolji Telefon za te pare...
 
Stvarno je pristupacan jos cene u Kini svaka im cast.

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 
Ja ga krajem decembra nabavljam iz kine , jedino mi smor što mi ne treba 8/256 ali sivi postoji samo u toj boji :(
Plavi mi je extra ružan

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jedino sto bi voleo da je jos malo manji..ovako se jos dvoumim da li 7pro ili 7t. Kod nas je vrlo mala razlika u ceni, ali nekako ravan displej mi i dalje blizi k' srcu.
 
Nisam pametan. Ocekivao sam oko 500 eur cenu za 7t i ne bi se dvoumio. Ovako je 7pro mozda i dalje bolji izbor, ako nista zbog boljeg displeja (mada je opet zakrivljen).
 
Mene strasno odbijaju zakrivljeni ekran i mrzim ih :D
7pro lepse izgleda bez notcheva ali edge ekran je totalni minus...
Bice 7T vrlo brzo na ispod 500e
 
Ima neki popust kao sa kuponom na Geatbest-u. Je l' neko narucivao telefon sa Gearbest?

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Ja nisam primetio da radi nesto sporije na sa Androidom 10, malo cini mi se da su dodali neke animacije kad se otkljuca telefon i sl, pa mozda zato imas takav utisak.

Inace GCAM vise ne radi, zaglavi na procesiranju slike, jesu li se pojavile vec neke nove verzije gcam-a za android 10 da isprobam kako rade?
 
Razlike izmedju 7t i 7t pro?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Na svim recenzijama (ili vecini) naglasavaju da niko ne zna sta je cilj 7t Pro. Dok 7t ima svoje mesto izmedju 7 i 7Pro, 7t Pro ne donosi nista znacajno u odnosu na 7pro, ali eto..da se stanjcuje.
 
Jel moze na 7/7t da se sakrije notch?
Ne mogu da ga gledam i mnogo mi je lepse u tom bazeli da mi stoje notifikacije, sat mreza... Iovako je taj deo rezervisan za notifikacije
 
Na OP6 može, ja sam i zaboravio da postoji, tako da sigurno može i na 7/7T.
 
Cena u Kini. Jedna prijateljica ide u Januaru pa cemo videti koja ce biti cena. Znaci malo manje od 700cad$.
ea4dd9ec07a04da7f8b9297990fa451e.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno