Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

To je obicna sedmica? Koliko je onda 7 Pro u Rusiji? [emoji4]
Iz nekog razloga je ovaj po toj ceni, ostali su skuplji dobro, Pro je preko 550, čak su i 6T i 5T preko 400 [emoji16]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Nema IP68 i wireless punjenje ako sam dobro snimio?
 
Koja je razlika izmedju SD 855 i SD 855+? Nesto kontam da ne moze biti velika.

Poslano sa mog Mi 9T Pro koristeći Tapatalk
 
Ovaj drugi ima 5G.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Jel neko imao (čuo) na 7 Pro problem sa ekranom poput onoga što je bilo sa Mate 20 pro? I na kraju koja je razlika izmedju 7 pro i 7t pro?

Sent from my HUAWEI using Tapatalk
Naravno da nema problema, nije to Huawei da u fon od 1000e stavlja Boe i LG ekrane, OP koristi Samsung ekrane.
 
I 855 ima 5G. Klokovan je malo 855+ u odnosu na 855.
Istina, samo što taj 5g chip nije deo samog SoC , to je samo Huawei uspeo da uradi sa Kirin 990.

@supermarkomare9

Ta cena je verovatno zato što je to op7 za kinesko tržište.
Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
GM 1900 je oznaka. Koja je razlika u odnosu na global (ako je uopšte taj naziv, navikao na Xiaomi pa eto)? Negde sam izguglao oznaku da je "International version".

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Mislim da je to kineska , evropska je 03 .. neka me neko ispravi ako grešim

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sjajno izgleda McLaren
7f91b6c9cd53ecd58b6e1dbb22c6e352.gif


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Perverzija od telefona... Moguce da kamera nije na nivou konkurencije ostalo je vise nego top.
Za ono sto nudi i po toj ceni je bolji izbor od samsunga, huaweia, xioamija, IP-na...
 
Poslednja izmena:
Ovde godine OnePlus nema konkurenciju.



Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Eh sad, preteraste ga. [emoji16]
Naravno da ima konkurenciju, ali su ove godine odradili odlican posao.
Mada, rekao bih da je meni licno iznenadjenje godine Apple. Takodje odlicno uradjen posao.
 
Ovaj 7T pro nije neki napredak u odnosu na 7 pro tako da su mogli malo da sacekaju i odrade pravi upgrade. U tom cenovnom rangu su na vrhu. IP se prodaje kao alva koliko vidim.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nije nikakav napredak generalno, ne nekakav! Iskreno ne znam što su predstavljali ovo

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Slažem se. Pravi napredak je 7t u odnosu na 7 , ovaj 7t pro su izbacili samo reda radi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da se dopunom: jeftiniji modeli sa SD855 uglavnom nemaju stabilizaciju, skuplji su...skuplji i ružni. [emoji2]

@Proday: upravo to i gledam sad, 7 Pro se može naći baš povoljno već sad.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
u emiratima 7t 8/128 oko 485e.. znaci da ce brzo kod nasih dilera na oko 530,540e. Verovano best buy za te pare , ali cu ja cekati black friday pa onda naruciti preko poznanika koji tamo zive i rade :) nadam se da kod njih postoje pravi popusti u to doba godine
Ostaje jos 5 dana pa da se vidi cena i u Kini :)
Nema kod njih popusta za black friday, barem ne na cene aparata. Prošle godine su davali još jedan kao punjač dodatno... Znači tako neki bundle bude
 
Eh sad, preteraste ga. [emoji16]
Naravno da ima konkurenciju, ali su ove godine odradili odlican posao.
Mada, rekao bih da je meni licno iznenadjenje godine Apple. Takodje odlicno uradjen posao.

IP je poradio na kamera ma i Baterija na Max modelima. Ali dizajn je od pre 3-4 god sa jos ruznijim zadnjim delom.
Cim se ip8 prodavao kao alva sa dizajnom starim 5-6 godina, prodavace se svaki iPhone.
Meni je ovaj 7t skroz ok. Pro je lepsi ali i ima zakrivljen ekran sto je smor... Bio bi bolji 7t da nema notch vec mehanizam prednje kamere kao pro model
 
Slazem se. I prosle godine 6T je bio kriminalan upgrade al' kao veci displej, manji notch, FP ispod ekrana (to je tad bilo wow), a sad ovaj 7T Pro je tek... Najbesmisleniji model ove godine za sada.
 
6T je imao istu cenu kao 6, pa sam ga ja zbog toga uzeo, iako ne mislim da je bolji, čak naprotiv. 7 neznatno skuplji, i može da se nađe na akcijama barem ovde. 7T je već ozbiljnije poskupeo, valjda u skladu sa poboljšanjima.
 
Realno, tih 90Hz je jedini realni iskorak u poslednje vreme u mobilnom svetu i tu treba birati izmedju 7T i 7Pro. Sve ostalo su nijanse, bilo da je Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi...Nekako sve vec vidjeno.
 
Mene mame 90 Hz ekran i wide kamera.
 
GM 1900 je oznaka. Koja je razlika u odnosu na global (ako je uopšte taj naziv, navikao na Xiaomi pa eto)? Negde sam izguglao oznaku da je "International version".

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk

Nema razlike hardverski, samo rom moze kineski da bude, pa u najgorem slucaju moraces da flash-ujes global ti ili neki servis da ti sredi. Ja sam na KP uzeo bas 1900 verziju, dosao mi je sa Global romom vec pa sad ne znam da li su sve tako spakovane ili ne.
 
Pa da upotpune paletu, ne ide da se predstavi samo apgrejd lošijeg modela. Ako ništa eto prilike da lovite 7 Pro na popustu.
 
GM 1900 je oznaka. Koja je razlika u odnosu na global (ako je uopšte taj naziv, navikao na Xiaomi pa eto)? Negde sam izguglao oznaku da je "International version".

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
Naleteh na ovo ako je tačno [emoji848]
61eff621ec8c0c54ed724c26ca8298f0.jpg
cdb8f3f4fa7d6cfaf49b2d45fd90de56.jpg


Sent from my HUAWEI using Tapatalk
 
Sada sam pročitao da je to Kineska vezija, razlika je u bandovima, verovatno nema band 20 i takođe ne radi slot sa sim 2, što mi nema logike, ali videću kada stigne. Takođe info da dolazi sa hydrogen OS, ali se lagano preflešuje u Oxygen, a moguće i da stigne i već preflešovan.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Mislim da ima lte20.. ali za to ćeš morati da rootujes mob I proveris :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno