Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Veceras sam svracao u GameS da se raspitam kad se ocekuje nova nabavka konzola, rekose najverovatnije tek u martu stize nova tura
 
Sve se vise mislim da kad mi stigne Plejka u decembru odvalim cenu od 750e i da ni ne otvaram :)
 
u martu nova tura ?!?
svaka cast
 
Dajte malo infoa ako vas zovu
 
Zaboravio sam samo da dodam da je ovo info iz prodavnice u Kragujevcu, ali sve jedno isti info imaju svi. Periferije vidim da imaju na stanju u prodavnici
 
Koja je prica bila do sada za preordere, ima kao ponocno preuzimanje?
 
Jedna firma u Madjarskoj tvrdi da im danas uvece stize PS5.
 
Na nasem drugom forumu neko javio da mu je Gigatron rekao da konzole dobijaju posle 20.11.?
 
Zvah CL čisto da vidim da li ima nešto od konzola danas, oni kaže pojma nemaju kad će dobiti i koliko konzola će dobiti.
 
Mail od Gigatrona:

Poštovani kupci,


Konzole PS5 stizu danas na centralni magacin, potrudicemo se da stignu do naših radnji najbrže što je moguće.

Instrukcija od strane PlayStationa je da konzola ne sme da se pojavi u prodaji pre 19.11. s tim u vezi su I kasnije isporučene na naš magacin.

Najvažnije je da će svako od Vas dobiti dugo očekivan primerak, molimo Vas za malo strpljenja.

U skladu sa novim merama u vezi pandemije za pojedine radnje kontaktirace Vas kolege za dogovor za vreme preuzimanja PS5 konzole.
 
Mene zvali iz GC, kazu sutra ce me zvati iz radnje da se dogovorimo kada da preuzmem (trazio sam da mi ne salju kurirskom sluzbom).
 
Stigli i prvi rezultati prodaje pa se moze videti, kako je stvarno mala kolicina napravljena.

U Japanu je prodato 118.000 PS5 i 21.000 Xbox Series X/S konzola.
 
Zvali i mene, znaci trebalo bi sutra da mozemo da ih preuzmemo... i prodamo za 1000e :d
 
Srecno svima, nadam se da nece biti problema sa konzolama.
 
CL se ne oglasava vidim , o zasto o zasto sam obe nove konzole preorderovao u ComputerLand-u ? Najgore d j u b r e od firme ubedljivo
 
Pa kad smo zakasnili u ovim ozbiljnijim radnjama, ostala nam samo lazna nada CL da se eto tesimo kako imamo preorder..
 
Stigli i prvi rezultati prodaje pa se moze videti, kako je stvarno mala kolicina napravljena.

U Japanu je prodato 118.000 PS5 i 21.000 Xbox Series X/S konzola.
pandemija je ucinila svoje, ispade na kraju hajp predimenzionisan... nista cekamo 2021

meni u cl rekose da salju do kraja meseca info kada mozemo da ocekujemo konzole, na info da sam ps5 online preorderovao 19.9. stoga bih rekoa da su tanki ili skoro nikakvi po kolicinama za launch, a verovatno su uspeli da se ukljuce u porudzbinu za drugu turu
 
Poslednja izmena:
Pa kad smo zakasnili u ovim ozbiljnijim radnjama, ostala nam samo lazna nada CL da se eto tesimo kako imamo preorder..
Da samo sto neki nisu zakasnili , neki su odradili preorder day 1 ( kao ja na primer za obe konzole ) ali dzaba , preorder je odradjen u NEOZBILJNOJ firmi .
 
pa u kini je pandemija pod "kontrolom" tako da se nadam da ce da stancuju sada u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, e sad sklapanje na tajvanu ili sta vec... videcemo
 
Ja nešto ne verujem u te priče da je pandemija bila ključna, pa eno ista ta pandemija skoro uopšte ne utiče na apple iphone i Samsung telefone.
Ovi kao da prave tenkove a ne plastične konzole, treba im godinu dana da naprave milion primeraka. Biće pre da im je nešto lošija organizacija.
 
Mislis da je i Microsoft i Sony toliki amater da imaju losu organizaciju, a radi se launch 7-mo godisnje.
 
Na to nemam odgovor, nisam zaposlen tamo. Samo povlačimo paralele sa drugim globalnim kompanijama koje pandemiju skoro nisu ni osetile.
 
Kad će više da nas pelcuju sa 5G nano-čipovima!?
Samo da prođe ova beda.
Za cl:
449b00a0cb357b4f30589b2d551d0ffa.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno