Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
smederevo- net radi perfekt,kablovska zezala pre par dana pozovem,sutradan dosli iz drugog grada,izmerili jacinu signala,zamenili u potkrovlju spliter,,razdelnik u sobi,sada je sve full...
kada god sam imao problem,zvao sam ili na face pisao,odgovaraju i resava se problem u roku od par dana
 
Ja sam ih malopre mejlom obavestio da i posle 2 nedelje od prve prijave kvara nisu rešili problem koji ima cela zgrada. Ovaj test je napravljen prema njihovom serveru.

9706216826.png
 
Neće ti poslati papirni račun ako si se prijavio za račun na mail,bar meni nisu prošli mesec poslali poštom.Mada prošli mesec nisam ni dobio ovu sms poruku i ne znam da li je svima šalju kao podsetnik ili samo onima koji su se prijavili za e-račun.Kopenikus je u pitanju....
Meni je stigao i papirni račun, 28.06. iako sam prethodno dva puta dobio istovetni račun na e-mail. To je bio račun za maj. Sad je stigao i sms, ali za jun mesec kao što sam napisao. Redovno plaćam račune i nemam nikakav dug tako da pretpostavljam da je ovo sada sve u fazi testiranja.
 
Brzina već sat vremena a predpostavljam do sutra ista ima da bude, 5 mb/s, a plaćam 50mb/s, nebo i zemlja što bi se reklo, igre neigrive, ove fps, šta znam, sad će biti sve manja kako ide noć i na kraju će biti ispod 1, javio sam se pre neki dan isti problem.
+ pored ovog meni pucketa net jedno 50 puta dnevno mislim na 2-3 sekundi i vrati se, meni iz tehničke reko da je sve stavljeno i novi kabal i najnoviji ruter sve najbolje a ništa ne radi kako treba. I šta bi moglo biti po Vama? ( da raskidam U.O. da se ne mučim.. )
 
Dobio sam u petak ovu poruku. Naravno svaki racun je placen, nista nismo preskocili.


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Po tome ispada kao da ti nije proknjižen neki račun pošto cifra odgovara mesečnom računu. Moraš ih pozvati da proveriš.
 
Ukupan iznos je skoro 5200 din. Sutra nosim u poslovnicu sve placene racune od Decembra 2019-te do Juna 2020-te, pa neka provere sta ne valja.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Dobio sam u petak ovu poruku. Naravno svaki racun je placen, nista nismo preskocili.


Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Verovatno si platio pred kraj meseca a rok je do 15-og pa nije proknjiženo.
Meni je juče stigao i račun na mail.
 
Ljudi sta se ovo desava? Kao imam net onda mi kaze da konekcija ima problema sa primarnim dns-ovima? Odem na neki sajt,recimo burek forum i krene da otvara i onda jednostavno pukne??
 
^ nesto ne valja na banderi kod tebe ili na cvoristu za tvoj kraj. Moras da ih cimas
 
upload opet od veceras NEMA

aaaa.jpg

5 dana dosta je i radilo, klasika posle "namestanja" radi do nedelju dana da te namire pa ponovo zavrsnu slavinu. Ima jos neko problema?
 
Opet prekid na Zvezdari jutros. Optička mreža je u pitanju. Televiziju su popravili oko 08:45 a NET oko 09:30. Ovako česti prekidi kod SBB-a nisu bili nikad.

Posle mesec dana čekanja mi pustili i fiksni telefon. Procedura im je loša i spora. Mogli su mi dati zamenski broj odmah kada su izvršili instalaciju da ga koristim dok ne izvrše tu "seobu" broja telefona.

Ako misle da unaprede svoju uslugu i povećaju broj korisnika moraju da se mnogo potrude i poprave. Ovo za sada je loše, vrlo loše. A bilo bi dobro da tamo neki njihov glavonja čita ovaj forum i beleži na šta se mi žalimo, pa da tera svoje patuljke da popravljaju šta treba popravljati.
 
Sto se tice telefona meni su rekli da broj ne mogu da prenesu :)
 
Supernova optika
SBB koaksijal
MTS ADSL BOX

Sta uzeti?

Treba mi pre svega stabilnost i brzina interneta.
 
Optika cija god, mada mozda moze zavisiti i od lokacije, starosti mreze (SN optika bi morala biti nova)...
 
Kontakt servis telefonom ne radi odnosno niko se ne javlja. Skoro sat vremena čekanja (vidi sliku) sinoć oko 20h i nema odgovora.
Ok, dešava se, korona virus itd. ali kazi ne radimo a ne "nema slobodnih operatera".
Neozbiljno.
A samo mi trebaju instrukcije za placanje računa koje čekam od prošle nedelje jer sam ih i tada zvao.
411d854d7ec5a1fbb810fffa0d58d15d.jpg


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Ja već dve nedelje čekam da mi pošalju lozinku za tv po tvom. Juče zvao, dobio iz par pokušaja operatera, čovek me nije ni pitao na koga se vodi ugovor, ali će kao biti rešeno. Naravno nema mejla ni danas.
 
Pa nisu bolji kanali na SBB u odnosu na supernovu, bar ovo što ja gledam (sport ne pratim)

SBB je jedino trenutno zanimljiv zbog n1, i takodje gledam cinestar premier to je ono što nema na sn

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moja topla preporuka je SBB. ako uzimaš zbog TV kanala.

Covek *mjau**mjau**mjau* lepo napisao sta mu je najbitnije, a ti mu odgovaras za TV.
Milane, sta god da uzmes, izaberi SAMO net i to OPTICKI. Mislim da svima radi optika lepo, e sad, koja je najbolja, to vec treba dobro se raspitati zbog lokacije. U kom si ti mestu ?
 
Da li se HBO koji ide preko Supernove emituje sa 5.1 zvukom tj. da li neko preko risivera dobija 5.1 zvuk ?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Da li se HBO koji ide preko Supernove emituje sa 5.1 zvukom tj. da li neko preko risivera dobija 5.1 zvuk ?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
Dobijam oznaku english DD ali crko mi konvertor sa spdf na optiku, a OTT ima samo pcm ton na HBO

J

PS : Dugo nisam ukljucivao OTT, vidim sad su tackice umesto kruga kad se ucitava signal, brze radi i bolji kvalitet slike

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene na Samsung TV u postavkama zvuka za digitalni audio izlaz nudi samo PCM. Na risiveru povezanom putem optike takođe piše PCM.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno