Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali u HBO paketu koji je uključen u Super par plus imaš dva Cinemaxa. Ne znam koliko ih sada imaš.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Imam 2 cinemax-a. Ali ajde uporedi na njihovom sajtu pakete super par plus i super par max. U super par max su naznaceni cinemax i cinestar dok u super par plus nisu.
79cfdfa748f2f967b8690a27c2117b30.jpg
ca6150e054f5b988b21cae1f61b07bf0.jpg


Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Jesu tako napisali ali u okviru HBO paketa imaš ovo što ti kažem. Imam ja super par plus pa ću ti sutra reći šta ima od tih kanala.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Pod HBO paket spada i Cinemax, ne samo HBO. Nadji na sajtu HBO paket pa ćeš videti koji kanali spadaju u tu grupu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam prešao u Supernovu sa svime : TV, internet, fiksni. Tv i internet rade kako tako, nemam nekih bitnijih zamerki. Ali koje muke imam sa fiksnim telefonom to je čudo jedno! Za migraciju tel. broja im je trebalo 45 dana! Nakon migracije, telefon mi je radio cela 2 dana!!! Nakon toga, a evo i dan danas, moj fiksni telefon nije u funkciji. Blagi užas!
Da napomenem i ovo : Korisnik sam Globaltel mobilne mreže. Globaltel nudi u svom paketu TV kanale za svoje korisnike koje mogu da gledaju preko svakog interneta. I tačno je sve to, osim kada je u pitanju Supernova. Preko njihovog neta je nemoguće gledati Globaltel kanale. Kontaktirao sam prvo mobilnog operatera koji mi je rekao da proverim zašto mi je kabloski (internet) provajder ima neke zabrane.
Znači sve u svemu i nisam baš zadovoljan...
 
asdddddddddddddddddddddd.jpg >>> dasdssa.jpg
 
Zvali me juce iz SN, kazu da se ukidaju stari AVCOM paketi, i da svi korisnici moraju da potpisu novi ugovor i uzmu neki od super paketa. Zanima me jel to tacno, ili je neki agent smislio pricu kako da dobije vise koristnika? Posto sad moram da uzmem paket sa UO na 2god, ili da placam skuplje isti (istina, brzi net kojij mi ne treba) paket?
 
Ako je to tačno, onda tu informaciju moraju da objave na njihovoj web stranici. Od dana objavljivanja iste teče zakonski rok od 30 dana u okviru kog korisnik ima pravo raskinuti ugovornu obavezu bez plaćanja ikakvih troškova.
Pošto te informacije na sajtu kol'ko vidim nema, budi siguran da nema veze sa istinom.
Reci im to kad te budu zvali sledeći put.
 
Zvali me juce iz SN, kazu da se ukidaju stari AVCOM paketi, i da svi korisnici moraju da potpisu novi ugovor i uzmu neki od super paketa. Zanima me jel to tacno, ili je neki agent smislio pricu kako da dobije vise koristnika? Posto sad moram da uzmem paket sa UO na 2god, ili da placam skuplje isti (istina, brzi net kojij mi ne treba) paket?

Nije tačno naravno. Ja imam prijatelja koji posle ko zna koliko godina i dalje koristi Ikomov paket na SBB-u jer mu je cena 2000 i ne pada mu napamet da to menja.
 
Ma lazu, oce da ti uvale da placas skuplje. Tako su meni pre par meseci rekli da super par plus poskupljuje sa 3300 na 3600 i da ako hocu da placam po staroj ceni od 3300 moram da potpisem odmah, ja sam tad placao 3000 taj paket. I evo posle par meseci nista od poskupljenja.
 
Kakve veze ima SBB/Ikom sa Supernova/AVCOM pričom?
Ne znam da li je istina ili nije da ukidaju AVCOM pakete. Ako jeste, ti opet ne moraš ništa da potpišeš, ako nećeš. Promena uslova (paketa) bez tvoje saglasnosti u toku UO je dovoljan razlog za raskid UO bez posledica za korisnika. Ako ti novi uslovi ne odgovaraju, raskineš UO i ugovor i odeš kod drugog operatera, ili se čak i prijaviš ponovo kod istog kao novi korisnik (ako može).
Pozdrav
 
Ja sam prešao u Supernovu sa svime : TV, internet, fiksni. Tv i internet rade kako tako, nemam nekih bitnijih zamerki. Ali koje muke imam sa fiksnim telefonom to je čudo jedno! Za migraciju tel. broja im je trebalo 45 dana! Nakon migracije, telefon mi je radio cela 2 dana!!! Nakon toga, a evo i dan danas, moj fiksni telefon nije u funkciji. Blagi užas!
Da napomenem i ovo : Korisnik sam Globaltel mobilne mreže. Globaltel nudi u svom paketu TV kanale za svoje korisnike koje mogu da gledaju preko svakog interneta. I tačno je sve to, osim kada je u pitanju Supernova. Preko njihovog neta je nemoguće gledati Globaltel kanale. Kontaktirao sam prvo mobilnog operatera koji mi je rekao da proverim zašto mi je kabloski (internet) provajder ima neke zabrane.
Znači sve u svemu i nisam baš zadovoljan...

Meni svi kanali koje Globaltel nudi kada sam na Supernovin internet rade perfektno.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Kakve veze ima SBB/Ikom sa Supernova/AVCOM pričom?
Ne znam da li je istina ili nije da ukidaju AVCOM pakete. Ako jeste, ti opet ne moraš ništa da potpišeš, ako nećeš. Promena uslova (paketa) bez tvoje saglasnosti u toku UO je dovoljan razlog za raskid UO bez posledica za korisnika. Ako ti novi uslovi ne odgovaraju, raskineš UO i ugovor i odeš kod drugog operatera, ili se čak i prijaviš ponovo kod istog kao novi korisnik (ako može).
Pozdrav
Pa neće čovek da raskida, nego neće da plaća skuplje, toga se boji.



Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Pa da.. Mislim, nije problem da platim 350din vise, ali necu iz principa ako ne moram[emoji2] a necu da se vezem na 2god iz nekih svojih razloga...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ako ti to što imaš sad odgovara nemoj da potpisujes, pusti te njihove priče.

Ako poskupi, biće skuplje i bez ugovora i sa ugovorom, ništa ugovor neće tu da promeni.
I zapamti da korisnici ništa ne moraju, a naročito ne moraju da nešto potpišu.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odavno vec pricaju da ce ukinuti home eternet koji su preuzeli od AVComa, pa sam pomislio da su mozda resili da to i urade.
 
@mwsavko

Evo kao što sam obećao da ti kažem šta ja imam od kanala u Super par plus: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, Cinestar 1, Cinestar Action, Cinestar Comedy i Cinestar Fantasy.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
@mwsavko

Evo kao što sam obećao da ti kažem šta ja imam od kanala u Super par plus: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, Cinestar 1, Cinestar Action, Cinestar Comedy i Cinestar Fantasy.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Ok. Hvala[emoji106]

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Korisnik sam Super par paketa, ugovor mi ističe za 10 meseci, danas me zovu iz Supernove i nude mi da predjem na Super par plus, prvih šest meseci po dinar, uz novi ugovor na dve godine.
 
te kanale imaju svi korisnici super par plus i super sve plus paketa, a to što pored super max paketa piše da se dobijaju cinestar kanali to se kratko i jasno zove MARKETINŠKI TRIK da bi privukao korisnike na taj skuplji paket jer si ti u neudomici da li ih ima u super par paketima, pa ko se upeca upeca......
 
Znam da je pisano tome, ali ne mogu da vrtim 500 poruka unazad, koliko dugo ste čekali kredencijale za HBOGO?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Znam da je pisano tome, ali ne mogu da vrtim 500 poruka unazad, koliko dugo ste čekali kredencijale za HBOGO?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
@Muki.Beograd
Ja sam pozvao uvece call centar i dobio sam odmah sutra podatke za registraciju na mail. Rekli su mi 48 sati ali su bili extra brzi

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Ja zvao u ponedeljak i još ništa...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
i meni je isto brzo aktivirano.....prijavljeno u podne aktivirano sutradan, nepunih 24h.....nije kod svakog isto kako se kome zalomi- nema pravila......kapiram da neko čeka i nedelju dana jer ipak je to supernova :smash:
 
Veoma mi je zanimljiva ova situacija oko Telekoma i SBBa. Čudi me da njihov (SBBov) odgovor na ove akcije 12 meseci po dinar ne stiže. Kao korisnik gledam koja mi je kombinacija dovoljno dobra a da prođem što jeftinije. To je svakako u ovom momentu ili optika MTS ko ima mogućnost ili Supernova. Verujem da će dosta korisnika preći sa SBB mreže, a onda ćemo videti kako će SBB izgurati naredne dve godine sa smanjenim prihodima.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Veoma mi je zanimljiva ova situacija oko Telekoma i SBBa. Čudi me da njihov (SBBov) odgovor na ove akcije 12 meseci po dinar ne stiže. Kao korisnik gledam koja mi je kombinacija dovoljno dobra a da prođem što jeftinije. To je svakako u ovom momentu ili optika MTS ko ima mogućnost ili Supernova. Verujem da će dosta korisnika preći sa SBB mreže, a onda ćemo videti kako će SBB izgurati naredne dve godine sa smanjenim prihodima.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Meni je zanimljivije kako će Telekom da izgura, računica je jednostavna, znači dinar zarade po novom pretplatniku, ali zato troškovi nadoknade tv kanalima za distribuciju su deset puta vece, plus produkcija programa, jeste NB otkupila pola emisije obveznica, jeste da je javno preduzeće, ali ovako ga upropaštavati ne ekonomskim potezima je katastrofa

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Koliko vremena je kod vas prošlo od potpisivanja novog ugovora da puštanja paketa? Juče monteri doneli novi modem i novi ugovor, još sinoć je internet prebačen na novu brzinu, dok TV kanali nisu još otključani, kao ni HBO Go podaci.

Buni me to što je internet ubrzan, a ostalo ništa. Jel treba njih cimati za to ili je normalna procedura da tako u fazama otvaraju pogodnosti paketa.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno