Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

S-view flip i silikon [emoji2]
8008271a925038edf39c0894792eba4b.jpg
eb074b2b95e8fd78c770e226a0285c5a.jpg
44501d2dc05585e1a6dda75621b615b7.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Baš je klasa za sebe, sviđa mi se što je kao slepljena uz telefon pa ga ne podeblja puno. Još kožnu da uzmem i završio sam sa kupovinom maski(eventualno liquid crystal).[emoji2]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Baš je klasa za sebe, sviđa mi se što je kao slepljena uz telefon pa ga ne podeblja puno. Još kožnu da uzmem i završio sam sa kupovinom maski(eventualno liquid crystal).[emoji2]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Led je isto super ja imam obe.[emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja hocu crvenu koznu uz crni telefon brutalno izgleda, pazarim posle krize ive [emoji3]

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Pa ja mislim da ima u samsungu u Uscu ili gde vec mi rece drugar da je gledao... ako me je slagao i ja tebe lazem, i meni za plus treba... :)

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Uh ja bih kupio crvenu ne bi razmislio 2 puta [emoji2][emoji2][emoji2]
Al ja nigde ne videh, a inače ovaj telefon nije crn, nešto šućmurasto je u pitanju [emoji28][emoji28]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
U kojim bojama ima telefon u tim bojama i original Samsung clear view. Crveni moze da ima samo za Note 10.

Note 10+
 
Braon je bomba, trebalo bi da ima za plus verziju.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kad smo kod selfi videa, mene nervira sto nema wide moda kao kao kod fotografije, ALI ako ukljucite neki od filtera, prebaci na wide mode..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja ću sada da nabacim, skinuo sam ga, pa da se taman okanem ovog martovskog i odradim factory reset.
 
Kad smo kod selfi videa, mene nervira sto nema wide moda kao kao kod fotografije, ALI ako ukljucite neki od filtera, prebaci na wide mode..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Kupiš pixel 3 ako ti treba wide selfi...nema bolje [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ovako čist prvi utisak mi je super. Rano mi je da pričam o ostalim stvarima, moram prvo da ga namestim valjano, pa ćemo da vidimo. Da, ima prednja kamera 4k 60fps. I ono što me najviše raduje je taj single take. Posle ću da se igram s ostalim stvarima.
 
Kupiš pixel 3 ako ti treba wide selfi...nema bolje [emoji23][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Haha ne treba mi(dosta pixela za ovu godinu), samo mi čudno da nisu stavili tu opciju kad već postoji sa filterima..Što se mene tiče, prednju kameru mogu da izbace iz proizvodnje, sa zadnjom se sve može..[emoji2]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovako čist prvi utisak mi je super. Rano mi je da pričam o ostalim stvarima, moram prvo da ga namestim valjano, pa ćemo da vidimo. Da, ima prednja kamera 4k 60fps. I ono što me najviše raduje je taj single take. Posle ću da se igram s ostalim stvarima.
Meni jos nije stigao ni martovski malo sa Vipa kasne izgleda,ko zna kad cemi aprilski taj stici.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno