Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala na odgovoru,

što se tiče Android box-a neki minimum je sa s905x x2,x3 chipset-om, šta je nešto na duže staze bolje od toga i sa koliko rama je neki optimum?

Znači ovaj net je neupotrebljiv u te svrhe? kad sam već kod ovog neta, da li ping valja ili ne?

Šta znači "izbegavaš s905w, mada će i on gurati ako koristiš samo za iptv" za šta drugo još može da se koristi, na šta misliš konkretno?
 
Pitanje za korisnike tvviet liste... Jel gledate preko njihove aplikacije za gledanje ili koristite nesto drugo?
 
I jedno i drugo. Preko njegove aplikacije su ljepse poslozene grupe, onda imas tv unazad, sama se lista refreshuje itd.. ali ja sam se vise navikao na Smart Iptv
 
Hvala na odgovoru,

što se tiče Android box-a neki minimum je sa s905x x2,x3 chipset-om, šta je nešto na duže staze bolje od toga i sa koliko rama je neki optimum?

Znači ovaj net je neupotrebljiv u te svrhe? kad sam već kod ovog neta, da li ping valja ili ne?

Šta znači "izbegavaš s905w, mada će i on gurati ako koristiš samo za iptv" za šta drugo još može da se koristi, na šta misliš konkretno?

Sve aplikacije play stora tipa hbo go, eon,rts planeta, mts go,orion itd...da gledaš filmove preko usb memorije ili hard diska praktično što može od aplikacija na mobilnom može i na android boksu da se instalira. Ali da bi baš sve radilo bez mučenja minimum je da bude neki boks s905x2,x3, s912x,s922x procesorom.
 
I jedno i drugo. Preko njegove aplikacije su ljepse poslozene grupe, onda imas tv unazad, sama se lista refreshuje itd.. ali ja sam se vise navikao na Smart Iptv
У ком смислу сама рефрешује?

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
^^^Zavisi na cemu zeli da gleda, mozda mu i nije potreban android box. Sta ako ima Smart TV ili zeli da gleda na PCu/laptopu/tabletu/mobilnom telefonu...?
 
Jel ima neko informaciju koji serveri imaju najbolju bazu filmova i serija sa nasim prevodom? king-box.club nije los, al pretpostavljam da ima i boljih baza...

Hvala

Edit: Takodje imam problem sa Stbemu na bilo kojem uredjaju i sa bilo kojim serverom... Povremeno zablokira i mora da se izadje i ponovo udje...
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko informaciju koji serveri imaju najbolju bazu filmova i serija sa nasim prevodom? king-box.club nije los, al pretpostavljam da ima i boljih baza...

Hvala

Edit: Takodje imam problem sa Stbemu na bilo kojem uredjaju i sa bilo kojim serverom... Povremeno zablokira i mora da se izadje i ponovo udje...

Koliko sam video tih portala i nisam mnogo, Sase ce ti to bolje verovatno odgovoriti.
Po meni Client Portal dobro stoji sa Vodom i ima dosta toga sa ex-yu titlovima ali ne znam, mislim da oni nisu bas jeftini.
 
Тако је. Што се клијентпортал тиче, имају најбољу базу филмова са нашим преводима.
Узгред, мислим да смо вам већ писали овде: ако гледате серије и филмове, а нема наших превода, користите као екстерни плејер MX, а у њему подесите које преводе да скида.
7ede50bef15c66e8030acedcecd4cc06.jpg


Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko informaciju koji serveri imaju najbolju bazu filmova i serija sa nasim prevodom? king-box.club nije los, al pretpostavljam da ima i boljih baza...

Hvala

Па види, кад кажеш "са нашим титловима" ја не знам који си ти! Србин, Хрват, Босанац или неко други са ових наших простора, али ја лично не могу гледати филм, а да није на српском! 85% филмова су са новокомпонованим хрватским преводом. То је мени ужас. Мени је боље ово што мој имењак каже, нађем филм без превода, покренем га у МХ плејеру и скинем српски превод. Прегледам превод. Пребацим на ћирилицу. Искокам кокице. Сипам домаћег сока са хладном киселом (некад и пиво), погледам још једном за сваки случај јесу ли деца кући, па ако нису, пустим филм. Е то се дешава можда два пута месечно код мене.

Него да се вратим на тему.
Што се тиче серија. Има на свим серверима много серија. Скинеш преводе целе сезоне. Распакујеш их негде на флеш, андроид бокс, ТВ, покренеш СТБ емулатор, СФ ВИП плејер или ИПТВ смартнес, пустиш серију, изабереш превод који си скинуо и уживаш. Најлепше је кад целу сезону потрефиш синхронизацију превода са серијом. Милина.

Е да, може и ИПТВ смартнесу може да се изабере посебан плејер са којим може да се убаци превод.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Haha Sale, slazem se sa tobom. I ja, naravno, preferiram srpski kad god ima i nervira me sto kazes taj novokomponovani hrvatski... Al sta ces, navikao sam vremenom, za neke filmove i serije ima samo hrvatski prevod, pa onda i nemas bas izbora.

A sto se tice ubacivanja prevoda... Znam ja to, al pitam za neke moje sto nisu bas vicni tome pa bih morao stalno ja da im namestam titlove. Ovako im namestim portal, pa nek gledaju sta ima...

Uzgred, ima li macova da se nadju za taj klijent portal i koja je tacno adresa?
 
Poslednja izmena:
Haha Sale, slazem se sa tobom. I ja, naravno, preferiram srpski kad god ima i nervira me sto kazes taj novokomponovani hrvatski... Al sta ces, navikao sam vremenom, za neke filmove i serije ima samo hrvatski prevod, pa onda i nemas bas izbora.

A sto se tice ubacivanja prevoda... Znam ja to, al pitam za neke moje sto nisu bas vicni tome pa bih morao stalno ja da im namestam titlove. Ovako im namestim portal, pa nek gledaju sta ima...

Uzgred, ima li macova da se nadju za taj klijent portal i koja je tacno adresa?
mag.clientportal.link/c


da li neko još ima problema sa http://world-iptv.net:8080/c/ (ili ovde popularnom gotit listom ) ? Meni na sfplejeru neće da radi bez vpn-a, ne može da se uloguje
Очигледно ти је банована ИП адреса.



Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
7e9f378ed21be28656c8da3fbcb65bbc.jpg
 
Poslednja izmena:
А можда да ресетујеш рутер, па покупиш нову ИП адресу? [emoji848]

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
evo dobio drugu posle restarta rutera i proradilo. izašao iz sf plejera, probao posle par minuta i opet neće da mi se uloguje
 
evo dobio drugu posle restarta rutera i proradilo. izašao iz sf plejera, probao posle par minuta i opet neće da mi se uloguje
А можда газда гледа [emoji848]

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Ma ne verujem, ti si mi dao 5 komada, ima ih i na netu koliko hoćeš, do juče su mi tri radile normalno kada sam ponekad probao, evo danas sam promenio 3 puta adresu, kada promenim nakači se, i kada izađem pa ponovo hoću da uđem napiše invalid login credentials.
 
Онда је нешто друго. Пробај на телефону са стбему како ће се понашати.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
probao preko stb emu, napiše mi error 520,web server is returning an unknown error, čak nije ni ono your stb is blocked.. A znam da mi radi taj mac..nešto se tu totalno zeznulo
 
a *mjau**mjau**mjau*, plati koji evro, kupi pa će raditi
 
Шта, зар нема у најбољој - ГОТИТ?
Шалим се, наравно. Ова је за спорт најбоља јер већина од њих рестримује канале - NORDIK1 / nordicone

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Nw znam za gotit, nikada je nisam koristio, uzeo sam bio testove za par tih kineskih i meni je to negledljivo skroz. Cini mi se da je slika bas dobra pa zato pitam.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Искрено, нисам пуштао са MX са бих видео детаље, али дефинитивно је 1080р.
Сутра за време трке баш ћу видети и окачити.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Pozdrav svima na temi , nemam nekog iskustva sa ovim ( bio korisnik u nekoliko navrata ) , a iskreno ovo "Gledaj Unazad" me razmazilo pa me IPTV nije privlačio jer to nisam našao je moguće ( nisam od onih koji čekaju emisiju tačno na vreme ispred TV-a :D ) . E sada , negde na prethodnim stranicama sam pročitao da je i kod IPTV-a moguće gledanje unazad na MAG risiverima . Ako neko ima iskustva oko toga može li malo da napiše kakve su tu mogućnosti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno