Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Бога ми, SK 4K стиже у понуди ТВВИЕТ. Тестирање се приводи крају. И неће бити једини 4К канал у понуди.

ИЗМЕНА: Док ја овде писах, пуштено.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
e03bcc20fddddbfbb437ecb9304a6912.jpg

c304f68c0c704597874dd054ae9c6453.jpg
 
Poslednja izmena:
Бога ми, SK 4K стиже у понуди ТВВИЕТ. Тестирање се приводи крају. И неће бити једини 4К канал у понуди.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
TVViet će imati nešto šta ni EON TV nema..... :D

Mislim ima, preko Coax samo....
 
Ne znam zasto covek trosi bendvit na taj kanal, slabo tu sta ide ...
 
Човек убацује канале за које има потражњу. Сигурно није само због мене убацио СК 4К ( додуше, никада му нисам ни тражио да га убаци, за разлику од неких других ). А Ф1 у 4К има још једино на РТЛ УХД, али швабе пуштају рекламе.
А што се протока тиче - има 50 gbps премијум, тако да нема проблема.
Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Opet umro geniptv ili samo kod mene zeza?

Ništa se me dešava, crn ekran.
 
Човек убацује канале за које има потражњу. Сигурно није само због мене убацио СК 4К ( додуше, никада му нисам ни тражио да га убаци, за разлику од неких других ). А Ф1 у 4К има још једино на РТЛ УХД, али швабе пуштају рекламе.
А што се протока тиче - има 50 gbps премијум, тако да нема проблема.
Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
Ima F1 u 4K i na Sky Sport DE i Viasat sport UHD. Možda ima još negde, ovo sam uhvatio dok sam vrteo kanale.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Realno je da vise ljudi zele da slusaju domace komentare s' toga je ok, ja ne gledam F1 vec godinama pa sam i prevideo da to ide na Sk 4K.
 
Ljudi, moze jedno pitanje. Kasni mi ton u odnosi na sliku , koristim stb emu preko beelink gt1 ultimate. Stb emu je skinut sa neta, neka krekovana verzija bez reklama, da li ima neko podesavanje gde ovo moze da se sredi. Imao sam mts VDSL, pa sam presao na orion optiku i ista stvar, pa pretpostavljam da nije do neta?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Шаљем ти верзију стбему про који ја користим. Код мене нема никаквих проблема, исти бокс имам.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatok
 
Poslednja izmena:
I meni od jutros, ali na mypanel.tv

Добио си нешто ново, па уживај.

Него баш сам се изненадио кад сам видео да је Клијент Бокс убацио НАСА УХД у своју листу. Направио је под листу са пар УХД канала.

Ljudi, moze jedno pitanje. Kasni mi ton u odnosi na sliku , koristim stb emu preko beelink gt1 ultimate. Stb emu je skinut sa neta, neka krekovana verzija bez reklama, da li ima neko podesavanje gde ovo moze da se sredi. Imao sam mts VDSL, pa sam presao na orion optiku i ista stvar, pa pretpostavljam da nije do neta?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Јеси ли пробао исте листе у другом плејеру? Ја нисам до сад имао таквих проблема.

Не могу да изменим поруку, прошло време за то, нажалост вишеконекцијска листа је престала са радом. Ко је добио, да зна. Кад буде нова на располагању, јављам.

Стигла нова листа. Они који су први пут добили вишеконекцијску листу, нека ми се обрате са цитираном мојом поруком. Свима би слао поруку појединачно, али јако пуно порука имам и мрзи ме сад да листам.

Молим модерацију да споје ове моје три поруке, како би прегледније изгледало, хвала.
 
Poslednja izmena od urednika:
Trenutno koristim kinesku homebee listu, ali je kvalitet naših sportskih kanala uglavnom SD.
Da li postoji neka lista ( slične cene ), ali da su kvalitetniji kanali ( arena, sportklub, btsport,... ) ?
 
Može li taj tvviet preko sfvip playera i maca ili ne može? Može li adresa na pp? Hvala.
 
Ме може на мак, тј. не тако како сте навикли.
Може ако платиш претплату и региструјеш уређај.
Ово говорим проверено, јер сам добио активан МАК, али ми је изашло обавештење да морам уређај да региструјем.
Сувише пара је уложено у причу и озбиљно се ради, да би власник дозволио да се улази тек тако. А те приче што круже како неко гледа бесплатно - нису истините.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Pozdrav moze li neko da mi preporuci neku listu odje ili u private.

Za Mi box android

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Opet geniptv ne radi?

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
 
Kod mene zbog nečega ni jedna od geniptv lista se ne učitava. Ništa se ne dešava. Crn ekran.
Ni restart modema ni restart uređaja ne pomaže.
:(

Edit: Preko SBB-a se ne učitava, a kada se priključim na mobilni internet, učita se i prikaže se lista.
Koji đavo mu može biti?
 
Poslednja izmena:
Da li možete da mi preporučite kod koga bi mogao da uzmem kvalitetan IPTV?
 
Kod mene zbog nečega ni jedna od geniptv lista se ne učitava. Ništa se ne dešava. Crn ekran.
Ni restart modema ni restart uređaja ne pomaže.
:(

Edit: Preko SBB-a se ne učitava, a kada se priključim na mobilni internet, učita se i prikaže se lista.
Koji đavo mu može biti?

Iza NATa si?
 
Да се настави традиција установљена прошле године:
Финале Лиге шампиона можете ( сви који желе ) пратити бесплатно на ТВВИЕТ. Шта је потребно? Јавите се на ПП и добијате тест налог.
НАПОМЕНА: Свака злоупотреба, тј. на првом месту јавно објављивање на неком другом форуму истовремено значи гашење теста. Такође, ако сам поделио за 20/30 чланова не значи да се подели на још 20/30 места.


Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Да се настави традиција установљена прошле године:
Финале Лиге шампиона можете ( сви који желе ) пратити бесплатно на ТВВИЕТ. Шта је потребно? Јавите се на ПП и добијате тест налог.
НАПОМЕНА: Свака злоупотреба, тј. на првом месту јавно објављивање на неком другом форуму истовремено значи гашење теста. Такође, ако сам поделио за 20/30 чланова не значи да се подели на још 20/30 места.


Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

svaka cast za ovo!

ali si me posteno nasmejao. palo mi napamet da ljudi zapravo mogu da traze test nalog bas kad je tako neki bitan dogadjaj :D koliko je to providno haha :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno