Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Upravo tako. Vidim da nigde nema mogucnost da se ugasi volte, samo opcije 2g/2g i 3g/ 2, 3 i 4g auto???



Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Izašao beta 2 pie update malopre, konačno su izvukli .zip fajl ako nekoga zanima.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedno kratko pitanje, kada je telefon rutovan da li moze da radi u inostranstvu.. Npr negde drugde u evropi a primer vezan za note 9. Ako je recimo telefon poreklom za azijsko trziste
 
Nisam ni probao, samo adb sideload koristim. Ako imam problem sa karticom, formatiraj je sa fat32, pa probaj onda.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
U pravu je Dark, imam na s9 nekad to belo isijavanje kad slikam blizu nekog izvora svetlosti a okolo mracnije, doduse nije bas tako izrazeno ali sam dolazio u situaciju gde sam brisao slike zbog toga pa slikaj ponovo i hvataj neki ugao.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Tap to focus pa onda slider za osvetljenje povučete dole... Treba da je isključen tracking autofokus
 
tačno [emoji6] jedino sam tako uspevao da se ratosiljam isijavanja..

Sent from Note 9.
 
Ne znam kako je na kasnijim modelima ali na S8 u low lightu maltene do kraja idem u minus, uglavnom oko 3/4 onog donjeg dela slajdera. Što znači da preeksponira bar za jedan stop, verovatno i 1.5.

Isto vredi i za prednju kameru, mislim da je na S8 od nekog updatea dodato da i na njoj može da se slajderom podešava osvetljenje, kada se malo potamni u odnosu na ono što je on izmerio dobija se drastično bolja fotka.
 
Cini mi se da je na note 8 bila kvalitetnija olovcica. Nekako teza i od boljeg materijala. Mozda su ovde promenili zbog wirelesa punjenja i vise tehnologije unutra na ustrob kvaliteta.


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Да ли неко од вас који сте на пити има проблем са tesla unread count?
Мени не ради уопште, тј стално избацује из апликације и пријављује грешку. Не знам да ли је до програма, до пите, или до мог телефона :/



Да одговорим сам себи. Поменута апликација више неће радити, ускоро је скидају са продавнице.

У вези с тим питање: ко користи нову, да ли има неку алтернативу?
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da je na note 8 bila kvalitetnija olovcica. Nekako teza i od boljeg materijala. Mozda su ovde promenili zbog wirelesa punjenja i vise tehnologije unutra na ustrob kvaliteta.


Sent from my SM-N960F using Tapatalk


To sam i ja isto zakljucio, definitivno je na note 8 olovka bila kvalitetnija
 
Koristim ja Novu vec 4, 5 godina. I kod mene za sada sve radi tip top. Uclanio sam se i u beta testiranje, ali sa zadnjim apdejtom aplikacija sat je pocela koristiti senzore, ne znam zasto te mi je uticalo na bateriju. Vratio sam app na onu verziju normalnu, negdje oko maja i radi sve. Mislis ukinuce skroz app ili nece biti vise azuriranja? Moze se uvijek skinuti sa apkmirrora i slicno, nadam se.

Edit: Uredjaj je Note 8, sa android 8.
 
Ja сам јасно написао, у теми за N9 i за људе који користе Андроид 9...
Не, неће скинути нову, него TeslaUnread.
 
Dobro, htio sam ti pomoci. Kazem za teslaunread, bice na apkmirror sigurno. Jesi pokusao sa beta verzijom? Obicna Nova je azurirana jos u maju 2018.
 
Скидају апликацију зато што укидају подршку за исту.

А у исто време припремају замену, која ће бити спремна некад у будућности.
 
Да ли неко од вас који сте на пити има проблем са tesla unread count?
Мени не ради уопште, тј стално избацује из апликације и пријављује грешку. Не знам да ли је до програма, до пите, или до мог телефона :/



Да одговорим сам себи. Поменута апликација више неће радити, ускоро је скидају са продавнице.

У вези с тим питање: ко користи нову, да ли има неку алтернативу?
Probaj hyperion launcher.

Vidi jel ti odgovara i sve, pa imaš neke dodatke da otkljucas pro verziju.
 
Pozdrav,da li je neko primetio neke smetnje u zvuku,,"static"prilikom snimanja videa? najviše je primetno kada se snimi Video bez zvuka i pojača se prilikom reprodukcije snimljenog videa..
 
Stigao je decembarski za SEE. Nadam se poslednji pre zvaničnog Pie.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne ažuriram, obzirom da sam dobio, ovog puta, nov n9 sa 8.1. Neka hvala.
Primetio sam da su mu mikrofoni bolji od Note 8.mnogo bolje rade na hi Google i komande gde je note 9 odaljen od mene barem metar u bučnom autu... Takođe, bolje prima GSM SIGNAL, jer u istoj podzemnoj garaži, sa Note8 nisam imao signal a na Note 9 imam. Za sada toliko vidim...

Sent from Note 9.
 
Poslednja izmena:
Sve je bolje po.malo od n8 osim sto je baterija dosta bolja ,bar kod mene
 
I kod mene. prošlo punjenje mi je trajala 44 sata sa 5 SOT. U jačoj, jednodnevnoj eksploataciji, SOT je oko 6 do 7... a tek je 4-to punjenje. oko 35 do 40% bolja mom slučaju.

Sent from Note 9.
 
Мени се чини да ми је батерија боља на овој бети, него на стабилној осмици. А не бих се жалио да то на крају буде још боље.
 
Na beti 1 sam i ja imao taj utisak ali kazu da su sve to na beti 2 upropaatili i da je losija,ko zna sta ce biti dok izadje finalna
 
Čini mi se da imam problema sa video pozivima (Viber, Duo), samo dobijem notifikaciju da je propušten, i to ne odmah nego nakon 10ak minuta ili kada pokrenem aplikaciju. I za neke ostale aplikacije mi se čini da mi kasne notifikacije po nekoliko minuta, ali nisam siguran, morao bih još da posmatram ponašanje. I ono što mi je još čudije je to što mi se čini kao da se ovo dešava samo kada sam na WiFi-u, a ne i na mobilnom netu, mada i ovo bi trebalo da potvrdim, nisam siguran. Ovo je sve na zvaničnom 8.1 novembar update, za sada mislim da je isto i na decembarskom. Da li je neko imao sličnih problema?
 
Nazad
Vrh Dno