Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Ne. Bar na mojim to nema veze.

Ako je dron na 5.8, daljinski mora biti 2.4 i obrnuto. Problem je sto na 5.8 idu kanali koje sem ajfona, dosta androida ne vidi. I onda ne mozes da se preko wifi nakacis na daljinac jer ga Max ne vidi.

Kablom mozes vezati ali ne moras. Npr Spark je za brzo poletanje bez dodatnih kablova. Ako je OTG na daljincu, dron je uvek na 2.4.

FCC ili CE (evropski standard) samo odredjuju jacinu signala koja se emituje. Pa imas da svi misle da Spark baca na 2km, sto i jeste istina ali u FCC zemljama, dok je cela Evropa u CE iliti max 500m dometa. Hakom se taj limit bajpasuje i dron forsira u FCC.
 
Svaki put kada stigne notifikacija ponadam se daje neka dobra vest za nabavku a tema se pretvorila u dronove :<


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@sylver83 koristio sam max 2 sa daljinskim za mavic pro-a i ro preko type c kabla koji ide u onaj donji ulaz pa u telefon... U početku je sve bilo ok a posle je stalno pucala slika na telefonu dok taj problem nemam sa Huawei Honor 8L.

@Haseo morao sam još ovo da napišem, razumi me :)

Drugar koji nabavlja tj prodaje telefone i drugu tehniku, mnogi od vas ga znaju pod korisničkim imenom @Ivan I. , rekao mi je da još niko od prodavca nije dobio max 3...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ko hoce Mi Max 1 neka se javi xD

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
U cetvrtak mi stize Mi Max 3, pa cu javiti utiske, posle godinu i po dana sa Mi Max 1.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
4/64 osnovna

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
U sjajno ajd sa srecom pa da se i ja prikljucim Maxerici [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Javljam i za Mi Band 3 :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
@sylver83 koristio sam max 2 sa daljinskim za mavic pro-a i ro preko type c kabla koji ide u onaj donji ulaz pa u telefon... U početku je sve bilo ok a posle je stalno pucala slika na telefonu dok taj problem nemam sa Huawei Honor 8L.

@Haseo morao sam još ovo da napišem, razumi me :)

Drugar koji nabavlja tj prodaje telefone i drugu tehniku, mnogi od vas ga znaju pod korisničkim imenom @Ivan I. , rekao mi je da još niko od prodavca nije dobio max 3...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Svaki skin i firma imaju svoju glupost. Tebi pucala veza sa dronom na Xiaomi - ju, na EMUI neće Nova da radi kao treba. :)

Inače, koliko čitam ovde na forumu, još ga niko nema u Bgdu... [emoji23]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema nigde, sve koje sam zvao su u fazonu nemamo ali imamo Max2!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Haseo uzmeš dve max 2 i odmah dobiješ max 4 :)

Ja ću uzimati verziju 6/128 i pretpostavljam da ću to tek teško pronaći ali se uzdam u Barabu tj @Ivan I. :)
 
Poslednja izmena:
@Haseo pre polovine septembra neću kupovati Max 3 i tad samo vwrziju 6/128...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Evo kako "kesira" 6GB sa SD 636, RN5 6/64 :)
c116934fedf1caa674229da67832051b.jpg
 
Tuga
 
Sta je tu lose? :D

Ima 600mb free jer sam ogranicio FB da ne drnda u pozadini jer oduzme 500mb, ostalo sve drzi u memoriji..
 
Evo kako kesira 4/64, Masik 2.3 (Miui 10) )
f275d82071ebf7ddcf78a1e0fa98808c.jpg


Edit: btw @ivanbass1 omasili smo temu, tek sad videh, odnosno ja sa 4/64 modelom :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Haseo pre polovine septembra neću kupovati Max 3 i tad samo vwrziju 6/128...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Meni bas gori pod nogama da menjam fon jer iPhone mi umire tako da cu morati sto pre, mozda cu i na kraju uzeti 4/64 :S


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa kad već moraš a šta se mora :)

Ja sigurno neću pre polovine septembra a možda i početka oktobra, zbog cene i nekih dečijih bolesti (možda).
Sve i da mi crkne max 2 koristiću službeni telefon :)

Sad sam trenutno u fazonu menjanja drona :)
Meni bas gori pod nogama da menjam fon jer iPhone mi umire tako da cu morati sto pre, mozda cu i na kraju uzeti 4/64 :S


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Uzeo sam Honor Note 10,jači 6/128 model za 300e ovde u kini.

Rastura po svakom pitanju Max3 i plus je amoled, pa nema drljave linije... i može da se tera dron :D

Dok ne stave AMOLED na 18:9 ekranima, preskačem MAX seriju.

Poz
 

Prilozi

  • IMG_20180815_162409.jpg
    IMG_20180815_162409.jpg
    267.1 KB · Pregleda: 131
  • IMG_20180815_173957.jpg
    IMG_20180815_173957.jpg
    271.5 KB · Pregleda: 130
  • IMG_20180815_185732_HHT.jpg
    IMG_20180815_185732_HHT.jpg
    168.9 KB · Pregleda: 130
  • IMG_20180815_185858_HHT.jpg
    IMG_20180815_185858_HHT.jpg
    182.1 KB · Pregleda: 135
  • IMG_20180815_185921_HHT.jpg
    IMG_20180815_185921_HHT.jpg
    211.8 KB · Pregleda: 128
Dok ne stave AMOLED na 18:9 ekranima, preskačem MAX seriju.

To ce da bude za koju godinu na MAX seriji.. :p
Jel si otisao turisticki ili poslovno u Kinu..?Odlicna kupovina,opet je MAX 3 nemerljiv sa tim Honorom u mnogo svemu,nisu ni ista kategorija,MAX 3 je ovde 250e i za te pare je odlicna kupovina sta nudi,dok taj Honor i ako se pojavi kod nas nece biti ispod 450e.
 
Poslednja izmena:
Ako stave amoled više neće biti ove cene Xiaomi-ja. Nadam se sa se to neće nikada desiti...

Послато са Redmi Note 5
 
Kakva je situacija sa LTE i ovim verzijama koje se pojavljuju kod nas? Da li će biti neka Global verzija, ili se može i ovo uzimati? Nešto mi se čini da se sa ovim telefonima dobija punjač sa usa utičnicom?

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Ako je verovati prodavcima ova verzija podrzava B20 i LTE


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sutra cemo proveriti b20 na Vipu. Sutra ujutru mi stize prvi Max 3 :).
 
Stigao :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno