Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Jel stigla desetka nekome? Stvarno bezveze da ovoliko cekamo...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Jel neko dobio 10ku na p20 regularnom?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Nope bio je samo neki mali update

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Realno Android 10 može da izgura i P10 a ne P20...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
P20 pro...
d558a36d8160785fddad9eca5bf9199c.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Jel moze direktno sa 8 na 10 ili mora 9 pa 10? Ja sam na 8 i dalje i sad bih digao na 10,ali mi nudi samo 9

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Valja li čemu? 10ka?

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Ja digao na 9.1.0.345 i nema dalje, ne nudi mi 10,sa vipa je telefon

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Nema ni na telenor P20

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Moze li preko kompa i hi suite?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Da prenesem utiske ukratko...cini mi se da sve radi mnogo fluidnije, animacije su bolje i sa mnogo manje fps dropa...mnogo mi se svidja dark mode na P20, cini mi se da je portret mode kamere poboljsan... notification bar je 3x bolji i lepsi... settings bolje organizovan...ne svidja mi se jedino sto nema vise swipe levo ili desno u menijima sat i pozivi...pre je bilo dovoljno da predjes prstom udesno i sa poziva odes na kontakte ili omiljene kontakte, da sa sata odes na timer, stopericu... generalno jako sam zadovoljan, bas ga je osvezio ovaj update...cini li se i da je screen on time malo bolji...hteo sam da ga menjam ali zadrzacu ga ipak jos neko vreme. [emoji846]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Moji utisci dosta smo čekali ali ovo je odlično osveženje za p20 pro druzicemo se još
 
Kakva vam je situacija sa baterijom?

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Jos uvek nema update kod mene... P20 sa vipa, jel moze nekako drugacije osim OTA da se update?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ni kod mene, isto p20 sa Vipa... Pre 2,3 dana mi je skinuo neki update, ali od 20ak mb neki security patch, a baš sam se ponadao da je desetka...
 
Meni je stigla 10 ali mi se cini da je telefon malo usporen. Upitanju je p20.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Stigla 10ka na VIP za p20pro

Za sada radi ok.


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Da li neko zna kako da se prebace sve šifre, bookmark, istorija.. Sa Chrome na Huawei browser?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi, može li savet jedan, da li se isplati kupovina godinu i po starog p20 pro za 240e? Molim za utiske o radu telefona sa androidom 10? Hvala puno.


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Moze, uzmi, jos ako ima garanciju odlicno, posto mozes da zamenis bateriju. Pogledaj kakav mu je ekran, posto je kod drugara pozuteo posle godinu dana.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ja bi pre isao na honor 20 i nova 5T zbog jaceg chipseta kirin 980 i sirokougaone kamere. Jes da glavnu kameru p20 pro ima malo bolju al ipak dva pomenuta bi pre.
 
Pozdrav, ne znam da li je neko postavio pitanje, ali imam P20 više od godinu dana i prilikom običnog razgovora ( znači ne Whatsapp i Viber ), internet ne radi .... Išao sam i u servise i kod operatera, ni oni ne znaju u čemu je problem. Da li neko zna rešenje ? Hvala unapred !:crash::lupko::wall:
 
Pozdrav, ne znam da li je neko postavio pitanje, ali imam P20 više od godinu dana i prilikom običnog razgovora ( znači ne Whatsapp i Viber ), internet ne radi .... Išao sam i u servise i kod operatera, ni oni ne znaju u čemu je problem. Da li neko zna rešenje ? Hvala unapred !
 
Nazad
Vrh Dno