Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

Sad ne, od kako sam ga apdejtovao na poslednju verziju. Ali, ja ssm mu iskljucio sve one 3 stavke u podesavanjima za potrosnju baterije.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
I meni fb cepa bateriju [emoji3525] koji je to zadnji update?
914615f4069789fcb74a5bf64089886d.jpg


Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Zadnji sa play prodavnice. Ali meni je iskljuceno automatsko pokretanje aplikacije.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Vi bar imate 10ku...ja j dalje nista

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Stavite fb lite i resen problem. FB full verzija je smeće.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Vi bar imate 10ku...ja j dalje nista

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Jesi probao preko Erecoverija da instaliras 10ku?
Ugasis telefon pa pritisnes u isto vreme i drzis Power i Volume Up dok se ne pojavi Huawei logo, onda pustis i pojavice ti se meni da se ulogujes na Wifi mrezu i da ides na update preko Erecovery. Mislim da ce ti tako ponuditi 10ku.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Nisam to probao, sve cekam OTA.. Pisao sam i huaweiu na fb, kazu update planiram za kraj juna pocetak jula i moze da potraje 2m...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Mozes komotno preko Erecoverija, bezbedno je.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Koliko SOT izvlacite na Pro modelu kad se koristi AOD a koliko bez?

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Probao, uspeo...sutra backup i hard reset pa da vidimo gde smo :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Trebalo bi da budes zadovoljan, odlican je uodate po meni. Vecina njih je zadovoljna.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Iznemadio me Pro sa trajanjem.
Screenshot_20200711_223623_com.huawei.systemmanager.jpg

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Imam jedan problem, uradio backup preko hisuite, uradio hard reset, vratio sve sa kompa na telefon ukljucujuci kontakte i sad kad udjem u whats app svi kontakti su mi slika i broj telefona, nema ime, iako u kontaktima postoje... Kako ih srediti?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Problem to whatsapp i permissions. Probaj u podesavanjima za whatsapp dodelis trajni permissions za kontakte

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Dao permission, otisao u kontakte i sync.. Resio problem. Hvala

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Mogu reci da ova 10ka radi odlicno, prosto sam odusevljen za 2 god star model. Koliko je 9ka bila losa toliko je 10ka dobra. Jedno pitanje, posto mislim da mi je baterija degradirala solidno, dosta slab sot izvlacim sad ~4h i to wifi bez mob neta, ako odnesem telefon u pro mobi, jel bateriju testiraju na licu mesta ako zakazem? Jel moguce to uopste ili moram da ostavim telefon? U garanciji je i dalje

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Jesi mislio da ti oni zamene garanciju o njihovom trosku? Ne verujem da ce hteti to. Nisam cuo da je moguce to sto pominjes za testiranje iste.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Svaki aparat gde ne možeš sam da zameniš bateriju a ista je degradirala a pritom imaš garanciju mora u garantnom roku da zameni servis. Insistiraš jednostavno na tome.
 
Znam, ali to znaci da oni uopste ne uzimaju u obzir da je telefon koriscen godinu i po dana recimo(mora doci do pada kapaciteta tad).

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Njima je bitno da ti imaš fikslani a samim tim i validnu garanciju koja tebe pokriva ;). Odnesi, nećeš ništa izgubiti jer moraju da zamene :).
 
Jel koristite smart charging neko? Da li ima promene u trajanju baterije kad je to ukljuceno. Meni je bilo zadnja dva punjenja ukljuceno i cini mi se da je brze pocelo da skida sa 100 % nego obicno.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni je uključen smart charge ali čini mi se da puni istom brzinom a sto se tiče trošenja i to mi nekako isto deluje
 
Pročitajte opis te opcije. Ta opcija prati vašu rutinu i prilagođava se prema tome. To znači da će pauzirati punjenje baterije tokom noći i nastaviti sa punjenjem pre nego što se probudite. Tako se štedi baterija jer se najvise oštećuje kada se puni na 80+%. A default je da stane kada napuni,ona opadne malo,ponivo se puni i tako u krug. Nema ovde promene u trajanju i slično.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze neko da mi pomogne kako se pravi Google bekap? Podesio sam telefon kako sam hteo i ukljucio bekap u podesavanjima, ali tamo ceo dan pise:waiting for backup.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno