Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Ја сам одушевљен камером. Не знам да ли је то можда и до екрана.
56809330d35be6d541c35bfbc44cbf9b.jpg
41e362c2058ea650f6bb13da63197300.jpg
a60aafe5c0742542fd93f849e0ad1d89.jpg
920c874418d9923a4b40e6fefa94a423.jpg
cd26b14c4beb0ac3cea7fca80c222b90.jpg
991981f98bf4b85d88aa957a7a0a5805.jpg
5cf76081c2e5f74b21b2bbcec9e4359a.jpg
2fe715861395192b193151e8f3d340a0.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
9. Нисам још добио ажурирање. Не знам ни да ли да га ажурирам?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
И ја чешће посежем за миуи камером него за гцам .... Гцам је био доста бољи на МИА1 телефону, на рн5 ми је некако ња....
Ја користим неки revolution ром...мало дотеран миуи 10... Ради ко лутка... Арб френдли је кога интересује....

Купујмо домаће!
 
Ja sam uzeo slicnu Mofi masku, stigla u Srbiju za 5 dana, odlicna

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Samo na kraju ispod ivica nakapaš malo tog ulja i nestanu svi vazdušni džepovi. I obrišeš višak.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
aha jasno, prvo stavim staklo, pa onda nakapam malo ulja.

ja se jos krstim kakav crni lepak :zgran:
naravno da nije lepak nego ulje.

Super, hvala
 
aha jasno, prvo stavim staklo, pa onda nakapam malo ulja.

ja se jos krstim kakav crni lepak :zgran:
naravno da nije lepak nego ulje.

Super, hvala
Ne treba nikakvo ulje.
Samo lepo obrišeš staklo na telefonu i lepo centriraš dok postavljaš. CHYI je 5D staklo i pokriva ivice bez ostatka vazduha.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ne treba nikakvo ulje.
Samo lepo obrišeš staklo na telefonu i lepo centriraš dok postavljaš. CHYI je 5D staklo i pokriva ivice bez ostatka vazduha.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
+1

Купујмо домаће!
 
Znači ipak ne lažu ovi indij(a)nci sa MIUI foruma. Pročitao sa još par postova gde se žale na isti problem...

U fazonu procesor i u stanju mirovanja ne spušta frekvenciju do minimalne nego drži takt non stop na 1000 i nešto MHz. Što bi se reklo "zakucao"... [emoji375]

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
Probala reset i ne pomaže. U normalnim uslovima je 37 stepeni.
9f362daf870397cdea1f341252a14a74.jpg


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Meni trenutno 34 stepeni baterija na MIUI 10. Nisam primetio da se greje telefon.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
37°C, tako mi je bilo i na miui 9

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni 34 stepena. To zavisi i od temperature prostorije u kojoj se nalazis. To su normalne temperature, ne znam sto se opterecujete toliko.
 
Meni 34 stepena. To zavisi i od temperature prostorije u kojoj se nalazis. To su normalne temperature, ne znam sto se opterecujete toliko.
Bio je do sada hladan telefon. Čim otvorim nešto, pregreje se preko 40. Ne računam punjenje. Videću kako će se ponašati tokom razgovora i navigacije.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Bio je do sada hladan telefon. Čim otvorim nešto, pregreje se preko 40. Ne računam punjenje. Videću kako će se ponašati tokom razgovora i navigacije.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Jel ti je stigao OTA ili si skinula fajl?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel ti je stigao OTA ili si skinula fajl?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Skinula fajl danas po drugi put i vratila na fabrička podešavanja. Sve radi odlično osim zagrevanja. 2x nemoguće da se nešto zabolo. Jedino da gasim fb al mislim da on nema veze. Sad je 34 stepena što je ok.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Obriši fb. To je najveće djubre od aplikacije + messenger.
 
Ja ulazim na fb preko chroma, odlicno ide, brze nego sama app

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Skinete lite verziju fejsa ako vam bas treba. A u svakom slucaju je najbolje obrisati ga.
 
Koji pretraživač bi preporučili za surf, koristim operu, da li ima neki bolji ili je opera okej?
 
Chrome i firefox su odlicni

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koji pretraživač bi preporučili za surf, koristim operu, da li ima neki bolji ili je opera okej?

Ja trenutno koristim yandex i adguard ekstenziju za isti, nije mi jasno da je yandex jedan od retkih koji ima u dnu ekrana adress bar samim tim i search, jedino logicno mesto gde te stvari na mobu treba da stoje...
 
Nazad
Vrh Dno