Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Možeš da skineš MIUI theme creator/editor i napraviš po svom ukusu temu ili samo ikonice. Koristiš icon pack sa interneta i to je to. Cimanje je ali jednostavno i možeš da biraš.
Meni ne radi to. Probao sam, ali ne može da importuje temu. Hteo sam font da ubacim.
 
Sada vidim da ni meni ne podržava third-party themes. Opet nešto jedu govna ovi. Još sam registrovan kao theme designer i sve. Radilo pre nekog vremena. Sto posto su opet menjali pravila...
 
Meni ne radi to. Probao sam, ali ne može da importuje temu. Hteo sam font da ubacim.
Za font moras prebaciti region na indiju. Instalirace ti par dodatnih aplikacija ali ih mozes obrisati



Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
ee4841e1140b062ffee1d10b303e01df.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel ima jos neke razlike osim tih dodatnih aplikacija ako se prebaci region na Indiju? Meni je Srbija trenutno.
 
Nisam do sada pratio brojke pa da kažem kako se kotira u odnosu na Betu ili 9.5.19. Uglavnom ja sam zadovoljan, za mene dovoljno i za 2 dana slabije upotrebe. Wi-fi/mobilni net otprilike pola-pola ako gledam SOT. Negde od 14h pa do sad sam na mobilnom netu, ali sam ujednačeno koristio telefon jutros i danas u toku dana.
8fc9f00fb2d90d292d360968a112eb14.jpg
e4cf6c67e7dabc7ba2dfd9d9117c7faa.jpg
 
Ja sam na r5+ pa sam ocekivao da radi. Sacu da probam na miui 9, da vidim jel radi
Evo sada sam probao i radi i na deveci. Nemam pojma zašto tebi ne radi
Na indijskom sam, ali neće... Aj mi pusti na pm ili ovde kako ako možeš.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni geste losije rade na ovom poslednjem apdejtu, seckaju.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Na indijskom sam, ali neće... Aj mi pusti na pm ili ovde kako ako možeš.
Preko Themes aplikacije se menja font kad prebacis region na Indiju.

20fa55a80dc114fa9cca6adca43842b6.jpg


Ja nadjoh koji mi odgovara, Peace :)
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sada vidim da ni meni ne podržava third-party themes. Opet nešto jedu govna ovi. Još sam registrovan kao theme designer i sve. Radilo pre nekog vremena. Sto posto su opet menjali pravila...
Probala creator čim mi stigao fon. Baguje dosta. Valjda će sa miui 10 srediti te third party teme. Nema ih na rn5 od početka. Verovatno i zbog full screen Gestures, nisu neke i iz prodavnice tema kompatabilni 100%.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Napisao sam, Peace. Nema ći č..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koje zastitno staklu uzeti,da li je nillkin mnogo bolji nego jeftinije varijante?
Ako bi kod nas kupio, možda je bolje kupiti jeftinije prvo a preko neta naručiš neko kvalitetnije. Mada nema tu Bog zna kakve razlike. Od pada ga neće ništa zaštiti. Bar od stakala. Veće šanse ima deblja futrola.
 
Poslednja izmena:
Miui font?
Ја користим само Нокиа фонт....траума из младости...


421d63d032481ec999bc12ce81e278e2.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam ubacio San Francisco font, ali ne podržava ćirilicu, pa je pola slova nemoguće pročitati.
 
Ти фонтови који немају сву ћирилицу, немају ни латиницу...

Купујмо домаће!
 
Ja sam na r5+ pa sam ocekivao da radi. Sacu da probam na miui 9, da vidim jel radi
Evo sada sam probao i radi i na deveci. Nemam pojma zašto tebi ne radi


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Koja od ova dva?

Radi meni app, ali neće da mi importuje font.
0d15f56de47aa71495d5be60a34a1902.jpg
4dfff27555d731b22db233d78ebd62cd.jpg
 
Džabe, nećeš moći da koristiš tu temu u aplikaciji themes. Izađe ona poruka za third-party themes.
 
Već sam mislio da sam lud, rekoh možda na 10-ci hoće :d
 
Jel ima neki font koji podrzava UTF-8, a da lici na nesto?

Nasao sam gomilu dobrih, ni jedan nema ć i č..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Što ne flesujes preko twrp-a kad već imaš sve? Što se mucis ovako? Imam ja Google-ov font onaj Google Sans product kako već se zove. Za twrp, pa ako hoćeš poslaću ti.
 
Nemam nista, otkljucan bootloader samo, stock recovery i rom :|

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa što ne staviš čoveče? Ja se ubih od čekanja, a ti samo bootloader otključao :d


Kad se malo pojača osvetljenje, baterija se topi.

91dc9b315f9a0b583f0b7f417d6efa56.jpg
 
Poslednja izmena:
Ih, 6:20h SoTi ostalo joe 31%.

Za ono sto ja koristim telefon, web browsing, youtube(uz Vanced mi ne treba root), email, tapatalk, muzika preko slusalica i jos neke aplikacije koje nemaju fs reklame, a uglavnom nemaju reklame sa rootom, slikama stock kamere sam zadovoljan(moze i rootless GCam, mada mene zezaju adb drajveri na W7 i Ryzen, cekam W10 laptop koji je kod druga), mislim da nista ne bih dobio rootovanjem, osim izgubljenog vremena na sam proces.

Ne bih ni BL otkljucavao, to sam radio jer je bio sa CN romom, 6/64 verzija.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ali to je za 8 skoro 9 sati. Dje mi je Spaxon 13h i 3 dana uptime :d
 
Ne prizivaj Spaxona, Boga baterije, on ne koristi smartfon, 2g i battery sejveri, sync off, niska osvetljenja, ogranicavanje aplikacija u pozadini :D

Ja sam od 2GB Emui navukao traume od reloadovanja, sad svaka app koju koristim redovno nema restrikcije :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Dalo se očekivati s obzirom da se vidi da fabrički forsira nešto slabije osvetljenje. Bar u odnosu na RN4. Sreća pa mi generalno i odgovara nešto slabije osvetljenje ali jasno da baterija nije kao na RN3/4. Nisam pratio brojke na RN4 pa da konkretno dokumentujem. No, da ne bude konfuzije i ovde je baterija sjajna.
 
Nazad
Vrh Dno