Šta je novo?

Banka Intesa

Probao i ja, u Maksiju i nekoj apoteci - radi super.
Čini mi se da aparat brže odreaguje na apple pay nego na samu karticu.
 
Isto brže reaguje i na wave to pay, čak se često desi da dobijem potvrdu i pre aparata.

s10e on Tapatalk pro
 
Za android ima aplikacija Wave to Pay.

s10e on Tapatalk pro
 
Ako moze info oko uplate na kreditnu karticu.
Kupio sam na 12 rate bez kamate monitor (rata iznosi oko 2200 din) pa me zanima da li treba da uplatim ratu tek kada mi na kartici pise -2200 za odredjenu ratu ili treba da uplatim pre kako na kartici ne bi pisao minus.

8b56f80ab41d163892ab22424a2b9ee4.jpg


Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Plati pre 10og u mjesecu, to je jedino bitno

Sent from my phone
 
u sustini moze uplatiti i pre prvog... bitno samo da 10. ima dovoljno na kartici da pokrije minus. mozes i 3 rate uplatiti sad, pa ce ti biti "skidane" naredna 3 meseca
 
Imam dva telefona, iphone i android, jel moze na jednom apple pay, na drugom wave2 pay a na istu karticu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa probaj, ništa te ne košta. Ako i ne može, valjda kartica i telefon neće eksplodirati...
Pozdrav
 
Imam dva telefona, iphone i android, jel moze na jednom apple pay, na drugom wave2 pay a na istu karticu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Radi bez ikakvih problema. Cak i notifikacije stizu obratno u zavisnosti sta kada koristis.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Видех неки дан да је Интеза огласила Apple pay, да ли је већ неко пробао како ради?
Да ли приказује само трансакције које су обављене на тај начин или се има увид и у остале преносе средстава, плаћање картицом..?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da si samo pročitao stranicu-dva unazad.

Što se tiče drugog pitanja, apple pay pokazuje samo transakcije obavljene tako - sa druge strane, ja sam u intesa mobi video sve obavljene transakcije (apple pay, bankomat, etc.)
 
Погледах сад у вези првог питања постове са претходне странице.
Док сам користио нешто кратко Wave2Pay ако се добро сећам апликација је обавештавала и о трансакцијама картицом. Иритантно ми је што Интеза и даље нема могућност макар СМС-ом да обавести о скидању средстава са динарског рачуна, већ само приливе.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je vec posebna bankarska aplikacija i zato ima uvid u sve promene po racunu
 
Zanima me kako se iskoriscava ovaj HIT kurs, kada idem da kupim evro, tj. da prebacim sa tekuceg na devizni, on mi racuna neki drugi kurs? Pokusavam preko aplikacuje, posto preko kompa jos nemam *mjau**mjau**mjau**mjau*ni nalog, i dalje mi izbacuje gresku a ovi iz korisnicke nista ne pomazu...
 
Zar nema neka opcija Menjačnica? Devize se ne kupuju prebacivanjem dinara na devizni račun, nego u delu Menjačnica.
Pozdrav
 
Погледаш прво који је повољнији пошто се то некад мења и пар пута у току дана. А иначе увек је NET курс повољнији, не HIT. Користим од 2016. Интезу и увек је NET био повољнији. Имаш и кратак опис на овом линку.

https://www.bancaintesa.rs/stanovnistvo/digitalno-bankarstvo/eur-net-internet-menjacnica.2795.html


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno