Šta je novo?

PlayStation 4 Jailbreak

Cao, zanima me da li mogu da prebacim igru na ps4 preko lan kabla tako sto cu da povezem sa racunarom?
 
Nisam uspeo da nađem, postoji li neki video player za JB PS4?

Uzeo sam PS4 sa verzijom FW 4.7x, ručno je upgradeovao na 5.05, tako da se nisam nikad kačio na PSN i nemam njihov media player.

Postoji li mogućnost offline instalacije nekog playera?
 
@Cortez Ne može :/
Ne može :/
https://youtu.be/KQx-R-qGZNs
5.55 Webkit je online, kernel exploit je za sad privatan. Čekamo Sony da patch-uje ovo, pa taman da izbace full sve oko sept/oktobra pred novi pes/nba/fifu [emoji4]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Stize 5.55 vec u avgustu lagano :d
 
Webkit je public, kexploit je privatan. To je jedino provereno.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
To je misljenje, na osnovu onoga sto smo videli za ranije verzije. Mesecak dana,mozda malo preko, i imamo novi jb.
 
Nisam uspeo da nađem, postoji li neki video player za JB PS4?

Uzeo sam PS4 sa verzijom FW 4.7x, ručno je upgradeovao na 5.05, tako da se nisam nikad kačio na PSN i nemam njihov media player.

Postoji li mogućnost offline instalacije nekog playera?
Upravo izbacili.
PS4 Media Player 3.50 (VR) Patched for 5.05 / 5.07 by PS4Miner
https://www.psxhax.com/threads/ps4-media-player-3-50-vr-patched-for-5-05-5-07-by-ps4miner.5854/

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Sve ovo je realno vrh stvar za one koji su propustili neke naslove i zele da se poigraju, ali oni koji zele da igraju sezonske igre poput fife , pes, nba i slicno morace da se strpe , ako bude nekada i izbacen jb za 5.50
Ja sam se neko vreme razmisljao da kupim konzolu i sve to , ali sada se jos vise premisljam, jurio bih neki pro jer sam kupio u januaru 4K TV, imam i lejzi beg u sobi , tako da bi sve bilo popunjeno jednom konzolom....

Koliko sam razumeo postove od ranije (procitao sam temu od 13. strane , a pratio je i pre toga) , znaci treba na usb da se nabaci neki softver koji ajde da kazemo flesuje konzolu. dok se flesuje treba joj internet, kada zavrsi posle toga joj ne treba? tj. nije ni pozeljno.

Evo neka primer situacija, hoce neko da igra fifu18 npr, zmaci flesuje konzoilu pa instalira igricu , jel moze nakon toga jednostavno da iscupa lan kabl iz konzole i da ne brine ni za sta? Da ne razmisljam o blokiranju auto-update-a i slicno.
Znam da nije komplikovano ni nista nego me jednostavno zanima i razmisljam logicno, ako iscupam LAN nema ni preko cega da se update-uje fw....? jednostavno sednem i igram onom sto hocu offline. Da li moze neko samo da potvrdi moju pretpostavku?
 
Sve ovo je realno vrh stvar za one koji su propustili neke naslove i zele da se poigraju, ali oni koji zele da igraju sezonske igre poput fife , pes, nba i slicno morace da se strpe , ako bude nekada i izbacen jb za 5.50
Ja sam se neko vreme razmisljao da kupim konzolu i sve to , ali sada se jos vise premisljam, jurio bih neki pro jer sam kupio u januaru 4K TV, imam i lejzi beg u sobi , tako da bi sve bilo popunjeno jednom konzolom....

Koliko sam razumeo postove od ranije (procitao sam temu od 13. strane , a pratio je i pre toga) , znaci treba na usb da se nabaci neki softver koji ajde da kazemo flesuje konzolu. dok se flesuje treba joj internet, kada zavrsi posle toga joj ne treba? tj. nije ni pozeljno.

Evo neka primer situacija, hoce neko da igra fifu18 npr, zmaci flesuje konzoilu pa instalira igricu , jel moze nakon toga jednostavno da iscupa lan kabl iz konzole i da ne brine ni za sta? Da ne razmisljam o blokiranju auto-update-a i slicno.
Znam da nije komplikovano ni nista nego me jednostavno zanima i razmisljam logicno, ako iscupam LAN nema ni preko cega da se update-uje fw....? jednostavno sednem i igram onom sto hocu offline. Da li moze neko samo da potvrdi moju pretpostavku?

Ne treba nikakav softver, niti usb za 'jailbreak'-ovanje. Treba samo imati konzolu koja je na 5.05(retkost 5.07). Sto se tice instaliranja .pkg(igrice, teme, itd..), treba eksterni hdd ili usb. Moze i preko ftp servera, ali je prakticnije hdd/usb.
Ko ima 5.0x konzolu, neka isprati video iz prvog posta od 6:40 do 8:10
https://www.youtube.com/watch?v=PwC_jsnYUGs
Posle toga mozes raditi sta god hoces, da odes totalno offline i biras izmedju cirka ~850 naslova(ps2 pa nadalje). I ja sam sezonski igrac, posedujem fifu18, pes18 i 2k18 na disku, tj prodao sam sve kad su izbacili jailbreak. Suska se da ce izbaciti krajem Avgusta 5.55, ali niko ne garantuje, zavisi od Sony-ja da li ce ispeglati bug-ove kojim su probili 5.55 da bi 'legalno' izbacili sve u vezi jb-a. Trenutno postoji public webkit exploit za 5.55 kojim se mogu modovati neke stvari preko OMSK-a, a kexec je privatan https://twitter.com/Mathieulh/status/998817384118054912
 
Poslednja izmena:
Sve ovo je realno vrh stvar za one koji su propustili neke naslove i zele da se poigraju, ali oni koji zele da igraju sezonske igre poput fife , pes, nba i slicno morace da se strpe , ako bude nekada i izbacen jb za 5.50
Ja sam se neko vreme razmisljao da kupim konzolu i sve to , ali sada se jos vise premisljam, jurio bih neki pro jer sam kupio u januaru 4K TV, imam i lejzi beg u sobi , tako da bi sve bilo popunjeno jednom konzolom....

Koliko sam razumeo postove od ranije (procitao sam temu od 13. strane , a pratio je i pre toga) , znaci treba na usb da se nabaci neki softver koji ajde da kazemo flesuje konzolu. dok se flesuje treba joj internet, kada zavrsi posle toga joj ne treba? tj. nije ni pozeljno.

Evo neka primer situacija, hoce neko da igra fifu18 npr, zmaci flesuje konzoilu pa instalira igricu , jel moze nakon toga jednostavno da iscupa lan kabl iz konzole i da ne brine ni za sta? Da ne razmisljam o blokiranju auto-update-a i slicno.
Znam da nije komplikovano ni nista nego me jednostavno zanima i razmisljam logicno, ako iscupam LAN nema ni preko cega da se update-uje fw....? jednostavno sednem i igram onom sto hocu offline. Da li moze neko samo da potvrdi moju pretpostavku?

Kao da nisi citao temu :d
Pogledaj modded warfare kanal na yt, sve imas tamo. Dead easy.
 
a djoko nije bas tako, hahaha :D

Hvala na brzim odgovorima, moram se baciti onda u potragu za PRO-om....:)
 
Može li mi ko objasniti kako spojiti više pkg fajlova u jedan, ne mogu se nikako snaći. Hvala unaprijed!
 
Može li mi ko objasniti kako spojiti više pkg fajlova u jedan, ne mogu se nikako snaći. Hvala unaprijed!
Nisam nikad to radio? Zbog dlc-ova?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Skinuo sam neke igrice koje su izdjeljene na više fajlova, npr 10 fajlova po 4 GB, 4 fajla po 4 GB.
 
Aha, pa raspakujes ih preko winrar-a ili 7zip-a u jedan .pkg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
To sam i pokušavao, ali neće. U winraru nema uopšte opcija da otpakuje, a u 7 zipu ima, ali neće da otpakuje.
 
nisam neki majstor za ovo pa rekoh da pitam,planiram da kupim ps4 naravno cip,zanima me vidim da se pise da ce uskoro podici cfw na 5.55 (Pocinje 6.0 beta polako.),dali ce se pojaviti pre pes,fifa,nba i red dead 2, ili barem par dana posto izadje pes,dali imate te informacije ili neke pretpostavke u vezi toga ?
,
 
Ima li neko detaljan tutorial kako uraditi JB ili kako uraditi update JB-a? Hoce ortak da uzme cipovanu konzolu, pa se interesujem da naucim i oko ove. Za PS3 sam znao sta mi treba. :)
 
Modded warfare kanal na yt, imate sve sto vam treba. Nacrtano :d
 
Nazad
Vrh Dno