Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Drugari forumaši,

pozdrav iz Republike Srpske. Ja total TV koristim na dvije lokacije, i imam dva naloga na EON-u, tj mogu da koristim na 6 uredjaja EON (moj EON se ne može registrovati na smart TV). Na jednom nalogu plaćam i dodatni HBO paket. Ako neko hoće da gleda neke bosanske kanale pa da razmjenimo naloge, neka mi se javi u PP. Moj cilj je da registrujem EON na smart TV i da mogu gledati RTS1 bez zatamnjivanja (kviz potera i serije su stalno zaključane). Nadam da se razmjenjivanjem naloga ne krše neka pravila i zakoni :)
Jesi li probao RTS planetu?
 
Kako moze da se izvrsi pretraga emisija koje su bile pre neki dan emitovane ? Gledao sam neki film pre koji dan i sad nema sanse da ga nadjem :)
 
U gornjem desnom uglu postoji lupa. Klik na nju, pa upišeš pojam koji pretražuješ. Na kraju, izabereš opciju "TV unazad".
 
Hvala vam na odgovorima. Probao sam ali planetu, i na njoj mi zaključavaju kanale. Meni je glavni problem jer sa moja dva naloga ne mogu EON da nakacim na TV, jer su oba TotalTV. Zato nudim da sa nekim ko koristi SBB, telemach (EON dostupan na smartTV) u privatnim porukama razmjenim email i sifru za koristenje EON-a. Kako bi ja mogao da se nakacim na TV i da gledam RTS kanale bez zaključavanja, a taj neko da preko mog naloga gleda HBO i bosanske kanale. Opet se nadam da to nije protivzakonito.
 
Jedno pitanje za kolege sa foruma. Ima li razlike u kvalitetu slike izmedju sbb eon i sbb d3cam kartice?
Imam lg koji podrzava obe mogucnosti pa me znamima sta je bolje da uzmem?

hvala unapred
 
Eno počeli su da blokiraju i SK 7 - SK 10 kanale za Telekom i družinu.
 
Problem je sto najnovija verizija ne radi na firestiku, imao sam ja taj problem pa mi je shaman NS rekao da prepravim APK sa editorom da ga "izvaras" da je starija verzija , ja sam uspeo ali mi je stick u cg kod mog klinca pa za jedno 10-tak dana mogu da ti posaljem , pusti mi email na privateu pa cu ga poslati, radi dobro. Podseti me samo da ne zaboravim. A inace bez usera VUK koji mi je sve objasnio ne bih uspeo. Pozdrav za njega veliki

Usput pitanje. gde si uzeo Firestick 4K

Trebalo bi sutra da mi stigne fire tv stick pa da se pripremim na vreme :D. Je l' to prepravljanje apk-a sa editorom neka prosta procedura ili da te cimam na private za već prepravljenu verziju?
 
Prosta je procedura. Skineš sa apkpure stariju verziju koja ti treba (koja radi kako treba na tvom uređaju, sad u konkretnom slučaju za Fire TV je v1.14, dakle predzadnja) i tu na istom mestu (Version History sekcija) može da vidiš i koje su vrednosti koje treba da uneseš za "version name" i "version code". Ako piše "1.14 (14) for Android... " ovo u zagradi ti je "version code" [dakle: 14] a to pre zagrade je "version name" [dakle: 1.14]. Upišeš vrednosti od najnovije aplikacije (version name =2.16, version code = 16), sačuvaš izmenjen apk, installiraš ga i to je to do sledećeg obaveznog update-a.

Skinuti apk fajl menjaš koristeći APK Editor, biraš opciju "Common Edit".

Screenshot_20180730-182241.png
 
Poslednja izmena:
Prosta je procedura. Skineš sa apkpure stariju verziju koja ti treba (koja radi kako treba na tvom uređaju, sad u konkretnom slučaju za Fire TV je v1.14, dakle predzadnja) i tu na istom mestu (Version History sekcija) može da vidiš i koje su vrednosti koje treba da uneseš za "version name" i "version code". Ako piše "1.14 (14) for Android... " ovo u zagradi ti je "version code" [dakle: 14] a to pre zagrade je "version name" [dakle: 1.14]. Upišeš vrednosti od najnovije aplikacije (version name =2.16, version code = 16), sačuvaš izmenjen apk, installiraš ga i to je to do sledećeg obaveznog update-a.

Skinuti apk fajl menjaš koristeći APK Editor, biraš opciju "Common Edit".

Pogledajte prilog 254839

Hvala. Odradio sve ali sad traži da ukucam aktivacioni kod na sajtu. Da li sam ja to loše skapirao? Mislio sam da ovo radi kao na telefonu ili desktopu. A ustvari mi treba gold extra paket? :(
 
Tako je, Gold Extra ili Gold Premium (ili D3i) su neophodni za "EON TV" aplikaciju koja je remote friendly...
 
Jel ima neki beaplatan vpn sa našim ip?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Verovatno, mada sam probao nekoliko i nisam našao besplatni sa našim adresama. Javi mi svakako ako nađeš neki, a ako ne nađeš opet mi se javi, mogu da ti predložim jedno prilično jeftino rešenje.
 
Verovatno, mada sam probao nekoliko i nisam našao besplatni sa našim adresama. Javi mi svakako ako nađeš neki, a ako ne nađeš opet mi se javi, mogu da ti predložim jedno prilično jeftino rešenje.
Nisam se preterano cimao, ali nisam našao ni jedan besplatan. E sad, u firmi imam ubi me ako znam fiksnu ili javnu ip, mozda bi moglo nešto sa tim da se uradi. Cesto putujem poslovno preko sam, pa bi mi bilo super bar da imam taj eon

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
postoji li mogucnost kako da se napravi taj vpn?
 
Instalirao sam i njega (valjda, sudeći po broju verzije), pojavi se izbor jezika i na koji god da kliknem ništa se ne dešava.
 
Moraš mišem da klikneš.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Koliko se sećam Fire TV Stick nema ništa od USB portova osim onog koji služi za napajanje :d Tako da... možda da proba sa Bluetooth tastaturom?
 
Ima i air mousa koji idu na bluetooth. Ne znam samo da li bi radili bez usb prijemnika već direktno.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel' vam radi Eon veceras? Kod mene luduje, TV app nece uopste, android verzija cas prikazuje slovenacki cas hrvatski titl.
 
Jel ima neki normalan nacin da se diskonektuju aktivirani uredjaji osim preko call centra?
 
Nazad
Vrh Dno