Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Погледај која је верзија те прерађене апликације. Ако пише нешто на кинеском, то значи да ти програм Apk edit није одрадио посао како треба. Због тога неће да ради Еон како треба.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Ha! Stvarno na kineskom, nisam to gledao.
Probao sam tu editovanu da editujem ponovo ali opet kineski.
Sta sada, Apk editor je verzija 1.9.10, da li neka druga radi kako treba?
 
Problem je u tome što Apk editor ne radi dobro na Android 9 sistemu. Probao sam sve na tabletu sa starijom verzijom androida i nema više kineskih znakova, kad dođem kući probaću da li će da radi na boxu.
 
Molim za pomoc,koju verziju Eona da instaliram imam X96 mini i pre vracanja na fabricka podesavanja bilo je sve ok,kad sam vratio na fabricka i instalirao Eon kaze mi da not suport device Eon mobile apps,molim da mi neko pomogne da ponovo namestim.Hvala unapred
 
Pozdrav svima,da li neko moze da mi prosledi link sa editovanom .apk ? Hvala unapred !
 
I meni, i meni...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Molba

Ko je trazio apk dobio je, vise ne mogu slati, mrzi me, kad vidite da neko trazi slobodno prosledite.

Da li mogu dobiti apk koja radi na x96 max n [email protected]
 
Pozdrav svima,da li neko moze da mi prosledi link sa editovanom .apk ? Hvala ako moze na email.
 
Kod mene stoji 1 od 5, u SBB u mrezi takoreci.. Ko ga hebe..

Nemam novu aplikaciju, ovi koji mi salju poruke da znaju to, nisam editovao novi apk nakon novog azuriranja jer mi APP nije radila kako treba pa sam batalio. Zadnji put kad sam to menjao bila druga verzija aplikacije, od tad izasla nova i mora da se opet edituje.

Poslao bih vam, kao sto sam i slao pre. Onima kojima sam poslao vec, ako radi i dalje neka proslede slobodno.
 
Poslednja izmena:
Ко је љубитељ Митровићевих канала (ако има таквих) мада сам приметио да на сваких 20-30 дана врте исте емисије, филмове, серије.... стиже нова понуда канала за 5 дана :)
Такође, долази до репозиционирања појединих канала у аналогној/ дигиталној понуди, нових локалних канала у понуди, као и ваучери за пакете ЕОН и ЕОН ДУО пакете.

https://sbb.rs/podrska/vesti-i-informacije
 
Poslednja izmena:
Ко је љубитељ Митровићевих канала (ако има таквих) мада сам приметио да на сваких 20-30 дана врте исте емисије, филмове, серије.... стиже нова понуда канала за 5 дана :)
Такође, долази до репозиционирања појединих канала у аналогној/ дигиталној понуди, нових локалних канала у понуди, као и ваучери за пакете ЕОН и ЕОН ДУО пакете.

https://sbb.rs/podrska/vesti-i-informacije

Lepo, lepo.

Da li negde može da se pogleda lista svih kanala koji su bili na EON-u od početka rada EON platforme? To se može naći u onim dokumentima, zar ne?

Ne zanima me ništa konkretno, tek da vidim koji su kanali svi bili dostupni, koji so obrisani itd.

I zašto na primer nema Arena sport kanala u Srbiji? Telemach ih ima sve mislim.
 
Iz istog razloga zašto u Bosni daju 12 meseci za dž a u Srbiji samo 6?
Različito tržište, drugačija situacija sa konkurencijom, država toleriše ili ne toleriše neke anti-kompetitivne poteze...


Ne treba ti lista dodatih i uklonjenih kanala da bi se primetio trend izbacivanja stranih kanala (a sad već polako kreću i sa izbacivanje kanala iz susednih država) i ubacivanja nekog Pink kao "zamene" ili ako nema odgovarajući u Pink "kuhinji" onda United Media "ispeče" novokomponovani kanal iz njihove kuhinje (kao ovaj SK eSports).

Kako vreme odmiče i SBB ponuda postaje sve više "Pink IPTV + sportski kanali" kao što je situacija kod svih ostalih TV provajdera.
 
Само ми не пије воду, СББ и Жељко Митровић? Како то иде заједно? А видео сам за брисање, квалитетан GINX канал су избацили из понуде, где људи заиста су квалитетно радили видео гејминг садржаје и убацили са, како Шаман рече, "новокомпонованим" Унајтед Медија каналом, сад видим Н1 BH HD, то је претпостављам Нова BH или канал из групе "СНН"?
 
SBB i Mitrović? Pa, niko nije gadljiv na novac.

Ако користиш већ ту логику, што не откупе од Телекома Арене, а Телекому продају СК канале? Кад већ нису гадљиви на новац?
 
a sad već polako kreću i sa izbacivanje kanala iz susednih država

Posebno ako im je Telekom zastupnik.

22.4.2019.
Ugovor o distribuciji TV signala van granica BiH i na sve postojeće i buduće platforme potpisan je između predstavnika Telekoma Srbije, Radio-televizije Republike Srpske (RTRS), banjalučke Alternativne televizije (ATV) i prnjavorske K3 televizije.
...
Ugovor o distribuciji TV programa Telekom Srbije potpisao je i sa bijeljinskom BN televizijom.
https://www.ekapija.com/news/248196...aje-distributer-programa-rtrs-a-atv-a-i-k3-na
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, zanima me kakav je kvalitet slike u odnosu na D3? Neki kazu ista, neki da je gora, tipa secka, baguje...a npr moj kum, koji je kao i ja koristio trio gold pa je presao na eon premium, kaze da je slika osetno bolja...ja sam kao i kum u kg, mozda zavisi i od grada...
A interesuje me i brzina otvaranja kanala i f-ja tv unazad...
 
Ако користиш већ ту логику, што не откупе од Телекома Арене, а Телекому продају СК канале? Кад већ нису гадљиви на новац?

Jer ova vlast to ne dozvoljava. Tačka. Kraj.
 
Pozdrav svima, zanima me kakav je kvalitet slike u odnosu na D3? Neki kazu ista, neki da je gora, tipa secka, baguje...a npr moj kum, koji je kao i ja koristio trio gold pa je presao na eon premium, kaze da je slika osetno bolja...ja sam kao i kum u kg, mozda zavisi i od grada...
A interesuje me i brzina otvaranja kanala i f-ja tv unazad...

Ja sam sa obicnog Trio presao na Eon Full.
Rekao bih da je slika ista.

A mislim da je onaj D3 uredjaj stariji malo stabilnije radio od ovog androida, oce ovaj da blokne pomalo :D
Al generalno radi ok.

Samo su ocajno stavili onaj taster O za smart funkciju.
Ako si nesto presaltao nazad i recimo oces da stopiras (stisnes gore/dole na centralnom tasteru pa pause) i slucajno stines O, on izlazi iz EON-a, ulazi u Smart i onda moras ponovo da trazis tamo gde si stao sa gledanjem od ranije.
Ocajna pozicija tog tastera.
 
Da li vam radi eon,prikazuje mi gresku, i na telefonu i na android boksu?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne radi SBB uopšte a kamo li eon, zna li neko o čemu je reč?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Trebam pomoć.
Drugar ima TV sa androidom 4.2.2 i hteo bi da instalira EON na taj TV. Sećam se da je neko objavio prerađenu verziju EON aplikacije, koja je mogla da radi na verzijama androida starijim od 4.4.2, ali je ne mogu pronaći. Ako je neko ima, neka se javi. Hvala unapred.
 
Možda je Vesić krenuo da seče one ilegalne kablove :d :d

Eno na Twitter-u su pre 16 minuta ostavili tvit da imaju "tehničkih smetnji" i da "pojedini servisi" su u prekidu. U komentarima se spominje i nestanak struje :d

@SBBsupport je napisao(la):
Poštovani korisnici,
Usled tehničkih smetnji doslo je do prekida u radu pojedinih servisa na teritoriji Srbije kao i našeg Kontakt centra. Intezivno radimo na rešavanju i nadamo se da će do normalizacije doći u najkraćem roku. Zahvaljujemo na razumevanju.
 
Možda je Vesić krenuo da seče one ilegalne kablove :d :d

Eno na Twitter-u su pre 16 minuta ostavili tvit da imaju "tehničkih smetnji" i da "pojedini servisi" su u prekidu. U komentarima se spominje i nestanak struje :d

Od ovih trenutno me bukvalno ništa više ne može začuditi, pa i to da lično on u nedelju krene da seče kablove po šahtovima, sve u odelu i sa kravatom.
 
Nazad
Vrh Dno