Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imao sam nalog za plaćanje MTS računa, ne mogu da se zakunem, ali mislim da su sredstva bila rezervisana(jer na računu kartice držim do 1000rsd).
Imao sam 2 računa i 1 je prošao jutros, a drugog nema nigde, ni da je plaćen, ni da je odbijen, a kada sam poslednji put gledao oko 5 popodne danas postojao je nalog za danas , a sada ga nema nigde.
 
Stižu li SMS notifikacije kod plaćanja sa Dina karticom?


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Da li mts (ili telenor) banka imaju mogucnost placanja trajnih naloga bez mesecnog odzavanja? pitam jer placam mesecno odrzavanje u kombank-u samo zbog trajnih naloga..jedina usluga koja mi treba su trajni nalogi i ajd debitna kartica da ne nosim kesh :)

moraju trajni nalozi ako ce neko sad da pita a sto ne placas online :)
 
Imao sam nalog za plaćanje MTS računa, ne mogu da se zakunem, ali mislim da su sredstva bila rezervisana(jer na računu kartice držim do 1000rsd).
Imao sam 2 računa i 1 je prošao jutros, a drugog nema nigde, ni da je plaćen, ni da je odbijen, a kada sam poslednji put gledao oko 5 popodne danas postojao je nalog za danas , a sada ga nema nigde.
Evo, pojavio se nalog, ali je datum valute 21.
Ko ce da placa kamatu ?

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Solomon, u TB mozes samo neke trajne naloge bez provizije placati (isto kao za Klik racune).
U MB mi rekose da moze, ali u poslovnici.

Iron, ti, ako ne dokazes da jesi postavio 20.kao datum valute :) kako si poslao nalog?
 
ok.hvala .otici cu u mts da pitam detaljnije. imam vec telenor starter paket
 
Malopre provlacim Dinu da vidim kako se ponaša kada ima malo dinara na računu i mora da povuče euro....
Nikako, odbijena.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kakvi su ovo naslovi "Drzava udarila na MasterCard", Komisija za zastitu konkurencije pokrece neki postupak..
 
Da da, malopre čitao, biće interesantno, srećom bull je [emoji3]

P Smart
 
Драама и спиновање на свим нивоима.Дина уводи ред....наставак слиједи...
 
Prvi put sam kupio nesto na AliExpress-u, da li se jos nekome desilo da transakcija prvo bude na cekanju, a onda posle par dana se pojavi jos jedna ista koja je zavrsena, a da novac sa one prve transakcije ostane u rezervisanim sredstvima? Da li se to vrati posle nekog vremena ili sta se tu desava? I dalje mi pise na toj prvoj transakciji da je na cekanju.

Prakticno mi je skinuta dupla vrednost proizvoda iz raspolozivih sredstava, cena je bila 1,86e, a kraci sam za 3,72e. Naplaceno u drugoj transakciji, a zaglavljeno u rezervisanim sredstvima u prvoj transakciji. Jel to inace tako treba ili je mozda bio neki problem sa prvom transakcijom?
 
Драама и спиновање на свим нивоима.Дина уводи ред....наставак слиједи...
Nema veze sa Dinom, Efektiva je jos prosle godine tuzila MC, zbog medjubankarskih provizija.
Po ovome iz vesti, Efektiva je samo nesto lupila da bi ispalo da nesto radi. Iako ih za neke stvari podrzavam, ovo sto su rekli nema smisla.
 
Koliko košta mesečno održavanje mastercarda, račun plus? Jesam li dobro pročitao da je 195 dinara?

Kako ide način uplate, ako nemaju svoje bankomate? Do sada sam u TB banci na bankomatu uplaćivao, kako je ovde?
 
6 meseci besplatno, posle 100 rsd, za osnovnu MC 500rsd izrada jednokratno, Dina besplatna naravno...

F1
 
Negde sam video 195 dinara, zato mi nejasno.

Može li negde link ili pdf dokument za sve to? Online plaćanja su besplatne transakcije?

Hvala
 
Sve ok za sada, sms-ovi stižu odmah, još samo da aplikaciju podese da može da radi sa isključenim animacijama. Kako ste vi zadovoljni android aplikacijom?
Videćemo kad legne plata kako rade plaćanja i menjački poslovi.
 
Meni ne radi app na 3 nova telefona.

Samo na matorom S5 radi (i to rooted, custom ALEXNDR ROM, nije ni hidden sa Magiskom, i iskljucene su naimacije!)
 
Mi A2. Kad isključim animacije, radi. Pišite prigovore.
 
Pisao za sve telefone :(
 
Kako vam ne radi app?

Mene jedino nervira što app traži pin za pristup tu su mogli da stave bar fingerprint

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pisano 20x :) CIm probas da se registrujes, kad posalje kod, novi prozorcic se ublenda u stari i ne mozes nigde nista n UIu da kliknes/pristupis.
 
Ja taj problem nisam iskusio.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno