Šta je novo?

Moto Z

Polako, ni 7.0 nije zaziveo :)
Mislim da cemo pre neki .0.1 da docekamo, kao kod 6-ce.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ne postoji 7.0.1, odmah ide 7.1 verzija. [emoji14]

Moto Z + TapaTalk
 
Pa ovo je bio update za google assistent :) zadrzite home "taster" (kruzic)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Odoše Modovi. Iskreno, nisam se nadao da će da se prodaju skoro, obzirom na to kakvo je interesovanje za telefon i ovo što je Vip delio. Pre dve nedelje ode zvučnik, danas ode projektor i kamera zajedno, u zanimljivom ishodu situacije :) Prvo pitao za projektor, pogodili se za cenu i poslao mu brzom poštom. Nije prošlo pet minuta nakon što se vraćam iz pošte, zove me i pita koliko je kamera mod, hoće i nju :D Nisam uspeo da storniram pošiljku da ne plaća duplu poštarinu, ali krastavac, dobio je fino sniženje za oba u svakom slučaju :)

Lep gest Lenova zaista, fino mi je kapnula neočekivana kintica od svega ovoga, koju sam naravno uložio u foto opremu koja mi pravi keš, tako da win-win situacija. E, a možete misliti, ceo život ništa vrednije od 30 evra nisam dobio negde, a prošle godine dobijem nekoliko skupljih stvari, to je ono kad krene da te kenja realno, ne bi bilo loše da se nastavi i ove godine :d
 
Mozes da im se oduzis nekim besplatnim snimanjima kojekakvih promocija ili necega, sto ce organizovati u buducnosti... :) [emoji14]

Moto Z + TapaTalk
 
Mnogo te lepo krenulo.....i odlicna je ideja za foto opremu, ona ti donosi kintu, a primetio sam da i uzivas u fotografiji.Naravno sve pohvale za Lenovo kancelariju:)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Sta se desava ako pritisnete Power i Volume up dok je telefon zakljucan?
 
Udjes u Recovery Mode, valjda.

Moto Z + TapaTalk
 
Hm... Ne primetih to do sada

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Da li je Z Play sa mts-a zakljucan na mrezu?

Послато са HTC One
 
Mislim da na temi niko nema Play sa mt:s-a...

@ChobbyNS - jesi se ti ponovio mozda..? :)

Moto Z + TapaTalk
 
Jesam ali sa honor 8 :)
Previse mi je para bilo preko mts da uzimam jer bih placao punu pretplatu plus 31.000 za telefon.
Ovako sam za 330 uzeo nov telefon sa dve godine garancije i 50% pretplate manje mesecno :)
Mada ako naleti neki povoljan z play na oglasu lako cu se prebaciti :D
 
Nesto ih ne vidjam uopste, ali bice, samo polako... :D

Moto Z + TapaTalk
 
Da,nema nijedan od operatera na oglasima sto me cudi jer je dobar telefon sa dobrom cenom.
Ima ovih iz Madjarske ali nisam hteo to da uzimam,jaka cena i bez garancije.
 
Moto mod RAZR

MotoAprilska sala :)))
74a64fc34c5a47aa7995afb4396a727b.jpg


Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Hahaah, nije lose, moram priznati. :D

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Novi security update, 56.9Mb
 
Ljudi, gledam nesto... Evo, tokom prethodne godine sam testirao i koristio zaista uzasno mnogo telefona, od kojih su neki bili i sam vrh ponude u tom trenutku (a i sad su) - pa opet, uvek se obradujem kad mi se Moto Z vrati u ruke (inace, koristim ga oko 4 meseca).

Jasno, modovi tu dosta znace (prevashodno projektor, preostala dva su mi ok, ali ziveo bih i bez njih), ali sam malo i iznenadjen kako mi je telefon "legao" i bukvalno da i ne gledam oglase i ne razmisljam o zameni/nasledniku, a ranije sam to radio - pa rekao bih maltene neprekidno...

Je l' ima neko jos utisak kao ja..? Je l' ima, s druge strane, mozda neko ko se pokajao zbog kupovine ovog telefona, ili Z Play-a..? :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Koliko mu se sada kreće cena i koliki mu je SOT za jedan dan (od ujutru do uveče), s obzirom na kapacitet baterije?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
4h je SoT. Autonomija je bolja no sto kapacitet baterije to sugerise.

Za cenu ne znam, slabo pratim oglase...

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Oko 55000 za Z play i oko 81000 za Z. Jeftiniji po oglasima ali... macka u dzaku

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
81000din je ~650€ vs 420€ koliko je na kupujemprodajem, nikako mala razlika...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kao i dve godine garancije i bez garancije ili "radna garancija" i tu je velika razlika ;)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Da s' tim što kada budeš posle godinu dana prodavao telefon nećeš za njega zbog garancije dobiti mnogo više, nego bez. Ali će ti razlika u uloženo/vraćeno biti poveća.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pritom, realno, STA GOD da se pokvari na telefonu, moze se srediti za tih 230e, koliko je razlika u ceni.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ja ga koristim isto oko 4 meseca i bas sam zadovoljan, negledam za sada nijedan drugi telefon. Svi telefoni u ovoj klasi rade odlicno, a meni se ovde dizajn mnogo svidja, projektor bas cesto koristim i ja iz kuce neizlazim bez hasselblad kamere.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno