Šta je novo?

Moto Z

Koga interesuje RAW format, aplikacija Open Camera dozvoljava snimanje u RAW (.dng - digital negative) formatu. Ima jos dosta lepih opcija poput nekoliko vrsta fokusa auto, manuelni, infinity, continuous... itd. Red eye i stalno ukljucenog led blica za foto i jos stvarcica. Nisam je ispitao u celosti. Lepo radi, ume da zabaguje ponekada ali nadam se da ce to vremenom ispraviti.
Evo linka
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sourceforge.opencamera

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ovo je super, da moze i bez hasselblada da se slika RAW-u


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Još pre dve godine od kad je izašao lollipop odnosno Camera 2 API može da se fotka u RAW-u. Camera 2 API je implementiran u uredjaja koje imaju lollipop odnosno API 21. Neki proizvodjaci nisu stavili Camera 2 api (iako su bili na 5.x.x) i nisu mogli da se koriste benefiti manualnih podešavanja.

Manual camera Ili camera fv-5 jedine aplikacije koje su dobre za manuelna podešavanja ako stock kamera ne podržava.


iP7
 
Da, i ova aplikacija ima mogucnost ukljucivanja Camera2 API

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Koji radio koristite da radi offline bez interneta

Lenovo Moto Z
 
Nijedan. Moto Z nema radio iako ponegde pise u specifikacijama da ima. Zvanicno nema, raspitivali se ljudi po moto forumu

e8af7cc544c40a3ee04163a0a87eccbb.jpg


Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Add (mail od [email protected]):

Hello!

Thank you for your interest and support for the QWERTY Slider Moto Mod! In this very first update, we will share some exciting update about the product and Indiegogo launch date. 


Engineering and Structure:


We have performed some validation on adding hinges on sliding part, which will enable user to tilt the screen into any angle between 0-45 degrees. Hopefully this can be a great feature which you are looking forward into! (And yes, if you don't want angle you can keep it flat) Here is some early mock-up simulation:


dda058eb5a8f07b90e393b5843136d63.gif



More Colours:


You can now choose the most suitable colour to match your device!

b9c2f984a8018c3ee05768d9307bea24.jpg


Three colours are not enough? We may have a secret limited edition colour for you! But let's remain that secret for now!

 
The last update and probably what you care most - Campaign Launch Date:


We are trying our best to finalise the engineering and commercial preparation, as well as campaign introduction materials! The launch date is set to be No Later than 3rd Mar. (Which is less than a week from today) And we are trying the best to launch early. The plan is to have the product with you by June/July!


I personally have been waiting for a high-end QWERTY device for more than 5 years, and probably so do you! I truly believe that we can make that happen!


Thank you again!



Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Nigde slika ovog najavljenog sa 4 sim kartice

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Tek je najavljen, pitanje je kad ce realno izaci... Bas me zanima kako ce ici prodaja modova u zapadnim zemljama - kod nas ce svakako lose.

Pritom, moram primetiti, a ovde cu jer odgovarajuce teme nema, da su Moto G5, i posebno Moto G5 Plus dosta unapredjeni u odnosu na proslu generaciju, a G5 Plus bi mogao da ima i odlicnu kameru (modul kao u S7). Jos kad bih ih dobio na test... :D

Moto Z + TapaTalk
 
Koliko sam citao ta kamera ce da ubija, kazu da ce biti bolja od mnogo skupljih......videcemo kad stigne.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Da, ali modularnost ostaje samo za Z seriju.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Za "ogrebane" zamena made in china -.-

replace original Main Rear Back Camera glass lens Ribbon Replacement Repair Part For Motorola Moto Z Play Droid XT1635
http://s.aliexpress.com/vqMna2Iz
(from AliExpress Android)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Pitanje je i da li mi ovo uopste treba, ali rado bih ga posedovao... :D

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Stigla sedmica na play ali mi se nesto ne mece odma,da navijam neke utiske pa da "vidim"
 
Na Moto Z je brutalna sedmica, ne vidim sta bi na Play moglo da ne valja... :)

Moto Z + TapaTalk
 
Stigla je i meni 7ica na MZP. Sredili su problem sa tihim notifikacija. Sa druge, strane Cast i dalje ne radi iako postoji opcija da se izabere.
 
Cekaj, Cast kao Chromecast..?

Moto Z + TapaTalk
 
Neki cast jeste...

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigla je i meni 7ica na MZP. Sredili su problem sa tihim notifikacija. Sa druge, strane Cast i dalje ne radi iako postoji opcija da se izabere.

"The Moto Z/Z Force do not support Miracast. They do however support Chromecast Cast Screen.

-Tom Motorola Support"



Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni upravo ponudio Update, pustio sam ga(nazalost nisam citao nasta se odnosi).Velicina je oko 60Mb.
 
Ma to je obican monthly security update - Google ih izbacuje svaki mesec, a OEM-i pojedine od njih primene na aktuelne verzije softvera svojih uredjaja. Mene vise zanima gde je 7.1 update... :D

Moto Z + TapaTalk
 
Nazad
Vrh Dno