Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Burlam po temama za telefon. Svaka animirana tema koju skinem, nije animirana. Bas cudno. Pre 10 godina sam imao animirane teme na nokiji koliko hocu

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Od kad sam updejtovao 10-ak aplikacija juče, maltretira me neka zvučna notifikacija. Pogasio sam sve notifikacije osim poruke, skajp, viber i e-pošta. Budi me po čitavu veče, nema na ekranu ništa, samo zvučna notifikacija dolazi.
 
Svako 15-ak minuta mi šalje zvučnu notifikaciju, razbicu ga na kraju! Prije updejta aplikacija mi je normalno radio.
 
To se meni desilo skoro kad sam poruke update-ovao sam je uključio reminder za neprocitane poruke I terorisao me svako malo dok nisam provalio I opet iskljucio.

Preko Tetrapaka sa S7 poslato
 
Meni cell standby i dalje najveći potrošač s tim da se sad trajanje baterije unormalilo. Evo posle 5 sati korišćenja, iznosi 88%. Juče mi naveče bila oko 55%. Ali je zato kao najveći potrošač i dalje naveden cell standbay 19%.
 
Aplikacije Blic i Vijesti su imale remaindere, izgkeda da je to bilo u pitanju.
 
Lepo je Djilkosh napisao da cell standby greška u grafičkom prikazu, ako se baterija unormalila onda je to to i sve šljaka savršeno rekao bih.
Meni cell standby i dalje najveći potrošač s tim da se sad trajanje baterije unormalilo. Evo posle 5 sati korišćenja, iznosi 88%. Juče mi naveče bila oko 55%. Ali je zato kao najveći potrošač i dalje naveden cell standbay 19%.

Preko Tetrapaka sa S7 poslato
 
Ljudi kako da maknem ovaj samsung pay koj mi sam stoji dole? Niti koristim niti mi treba
 
Ja definitivno do daljnjeg ostajem na Supermanu 2.9

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Bas nisam hteo da ga resetujem, ali bice da mora reset posle oreo apdejta. Meni dosta opcija nije radilo pre reseta. Sad mi radi i profesional mod u kameri, imam dodatne funkcije kad zadrzim ikonu, povlacenje na dole sad ima funkciju ulaza u meni sa aplikacijama

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Zasto mi nije vratio fabricke zvukove za zvono i notifikacije nakon sto sam telefon resetovao fsbricki?
Kad udjem da izaberem zvuk nudi mi da ih nadjem u file menageru ili na zedgeu :S
Ne kontam

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Ala ga mrce ovi sa updejtom...jos mi nije stigo oreo ccc...[emoji58]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Greje li vam se s7 pri intezivnom koriscenju?
Desna strana telefona mi gori, aplikacija mi meri temperaturu baterije 38 stepeni.

Lezimo zena i ja, cackamo telefone iste stvari radimo, moj s7 gori, njen a5 2017 ladan kao spricer [emoji52]

Meni se dešava i to samo sa desne strane. Do te mere da mi je jedan dan posle višečasovnog čitanja knjige, na prstu ostala kao mini opekotina. Restartovanje telefona nije rešilo problem. Hard reset nije opcija bar još neko vreme. Pre neki dan sam čitao više od sat vremena, ali sam isključio internet protok i nije bio vruć. Evo sada, posle pola sata u ruci, desna strana je toplija od ostatka telefona, ali nije kritično.
 
Pa da to je to, tu mu je procesor verovatno

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Jel nego aktivirao Google Assistant pod Oreom i kako radi? Da li je bolje da bude iskljucen ili je korisno da se ukljuci? Smarao me prilikom pocetnog konfigurisanja telefona da ga aktiviram pa pitam da li je ok prica posto sam preskocio njegovo aktiviranje.
 
Jel nego aktivirao Google Assistant pod Oreom i kako radi? Da li je bolje da bude iskljucen ili je korisno da se ukljuci? Smarao me prilikom pocetnog konfigurisanja telefona da ga aktiviram pa pitam da li je ok prica posto sam preskocio njegovo aktiviranje.
Radi kako treba, nema šta. Ako ti treba voice assistant ti uključi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@zizibuba imas 380 postova i citiras post iznad svog!?
 
Jel i dalje ne postoji nacin da se uradi reset Knox-a? Znam nekada na S3 da je bio onaj zuti trougao. Stavio bih neki rom ali ne smem, ponisticu garanciju.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jel i dalje ne postoji nacin da se uradi reset Knox-a? Znam nekada na S3 da je bio onaj zuti trougao. Stavio bih neki rom ali ne smem, ponisticu garanciju.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ne,to je sad na hardverskom nivou a ne softverskom kao što je bilo. Samo nova ploča resava problem.
 
A ako bih hteo da flesujem preko Odin originalni firmware da li ce biti okinut Knox? Ja sam na Nougat ali svi kazu da je baterija bolja na Android 6, pa sam hteo da se vratim nazad.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Neće biti okinut knox. Pitanje je samo da li može nazad na 6 da se vrati

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako možeš vrati se na 6, ja ne planiram da ga update-ujem, dovoljna mi je jedna spržena ploča, a telefon je izuzetno stabilan, hladan i sa jako dobrom baterijom na šestici.
 
Kako se sprzila ploca? :)
 
Da, sta si radio kada si sprzio plocu? Da znamo sta da ne radimo [emoji16]☺

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
^
Niste mene pitali ali imam dosta "iskustva" sa tim...

I flesovanje oficijelnih romova ume da sprzi plocu

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam pre dosta godina kad je nokia n9 bila aktuelna, ubacivao uspesno android u nju dok jednog lepog jutra nisam sprzio plocu.. sva sreca imao garanciju koja je prosla, nisu skontali razlog i dobio novu plocu :)
 
Nazad
Vrh Dno