Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

ma ne brini ništa joj neće biti isto kao pc što si u sleepu držao

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Trebalo bi da jeste ali je verovatno V1, i preskup je
 
Imam problem sa Remote play na PC, ne mogu da povezem DS4 putem BT. DS4 normalno radi na PC ali ga Remote play jednostano ne detektuje, cim ga povezem putem kabla sve normalno radi.
 
Meni Remote Play na PCiju radi sa oficijelnim Sony BT usb receiverom za DS4.Prepoznaje ga tako Remote Play

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mozda je tu problem ja koristim asus bt400. Imam jos jedan problem, kad probam sa iPada Remote play, koji je povezan na Telenor 4g uopste ne uspeva da nadje PS4? Mada vidim da ni iPhone ne moze uospte da pokrene Remote play ako nema wifi konekciju.
 
Sta mislite da li kupiti PS4 Pro ili PS4 slim varijantu, igrao bi se samo gran turismo sport na 43 4k lg tv-u. Ovo pitam jer sledece godine izlazi ps5 pa neznam da li ima neke razlike izmedju pro i obicnog.
 
Na oglasima je suvise mala razlika u ceni da bi razmisljao o necemu losijem od pro..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Mada ako ti TV nije 4k ja mislim da je slim pravi izbor. Ja sam pre neki dan prodao prvu verziju pro konzole zbog buke koju je proizovdila u radu a sad jurim slim.
 
Ma nece na 43" 4k TV-u ni primjetiti razliku.

Mozda je cak i bolja opcija slim pa kroz 2-3 god preci i uzeti PS5 model.

Do tada i 55" TV ugrabiti :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sve je otišlo gore zbog trenutne situacije, nema uvoza novih, ono što je ostalo diglo se u nebesa a polovnjaci samo kruže unutar zemlje po paprenim cenama
 
Onda se ipak ceka pad cena i kupovina obicnog ps4 slim verzije.
 
Kako se igra online PES 20 na PS4, hocu s bratom, obojica imamo PS Plus al pojma nemamo gde se igra online

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Reseno.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ajd da pitam ovde. Jel probao neko "Share Play"? Neki lik iz UK (valjda) poslao mi zahtev i zamolio da mu predjem nešto za trofej preko "Share Play". Baš ne zanima kako to radi i pre nego što se dogovorimo, voleo bih da znam da li je neko imao iskustva.
 
Funkcioniše kao da ti je dao gamepad u ruke i gleda te dok igraš. 60 minuta traje takvo igranje odjednom, gde nakon tog isteka ponovo pokrećeš i nastavljaš gde si stao.

Ja sam tako drugaru omogućio da proba neke igre i vidi da li mu leže. A i sam sam isprobao neke. Skroz ok je radilo. Sa ovim je zgodno je što ne moraš da eventualno brišeš neku igru ako nemaš mesta, ne mora da se čeka na download, aktivira konzola kao primarna, itd.
 
Hvala na brzom odgovoru Mare. Da tako je, već sam stigao da isprobam u međuvremenu, samo nisam uspeo da mu odradim, kontrole su malo kasnile, ne znam da li je to moje ili njegove brzine ili je to jednistavno tako. Sada hoće da mi da nalog da mu to predjem :D
 
E to da, ukoliko je njegov net loš, biće lag-a. Mi nismo imali tih problema sa kašnjenjem, pa tako da je moguće do njega (s obzirom da večina u EU/UK ima sporiji net od nas).

Ali ako je voljan tako i hoćeš da mu učiniš, još bolje. :D
 
Kakva je generalno situacija sa popustima na UK i US ? Koji odabrati sada i za PS5 ? Vidim da PSN US za 365 dana moze da se nadje vec za 28e, ja bi na 90 dana da pazarim za pocetak, oko 16e me izadje dok za UK nemam trenutno.

Da li ima ok popusta na US ? Ovo sto sada gledam deluje mi da je UK raznovrsniji.. Kako je bilo do sada ove godine ?

Btw, mogu da napravim glavni acc samo za PS+ i da tu placam tu pretplatu i uzimam free igre, kupujem na popustima, a imam PS+ na ostalim nalozima i koristim iste te free igre ?
 
Kakva je generalno situacija sa popustima na UK i US ? Koji odabrati sada i za PS5 ? Vidim da PSN US za 365 dana moze da se nadje vec za 28e, ja bi na 90 dana da pazarim za pocetak, oko 16e me izadje dok za UK nemam trenutno.

Da li ima ok popusta na US ? Ovo sto sada gledam deluje mi da je UK raznovrsniji.. Kako je bilo do sada ove godine ?

Btw, mogu da napravim glavni acc samo za PS+ i da tu placam tu pretplatu i uzimam free igre, kupujem na popustima, a imam PS+ na ostalim nalozima i koristim iste te free igre ?
Naravno da mozes, na svim akauntiđa ces imati ps plus i novi igrati free igre
Isto tako uvijek mozes napraviti UK, DE i sl profil i iskoristiti popust na nekoj igri

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Hvala, samo jos ovo. Pretpostavljan PS+ popusti idu samo na nalog gde je on aktiviran, tako ?

Vidim lepe popuste na UK nalogu, a izadje me jeftinije US ps+. A imam neki 14 dana acc sa ps+ pretplatom, al kontam da popusti vec idu odvojeno ? Vidim da nema free PS+ 14 days triala za kupovinu bez kartice vise :(
 
Poslednja izmena:
Tako je sto se tice popusta. Izaberi gde mislis da ti se vise isplati, ali generalno i US i UK imaju manje vise istu ponudu sto se tice popusta, eventualno neka ekskluziva (tipa 2k20 za 3 funte na uk storu) ali i to je retko.. Pre ili kasnije na oba mesta bude popust za istu stvar :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Mozda nije pravo mesto za ovakvo pitanje, ali da li su oni DS4 dzojstici po KP za tipa 4000 dinara neke kopije ili? Kako uopste da provalim da li je nesto kopija ili ne?


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno