Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Koja je preporuka sada za nabavku četvorke?
Vidim da ima više verzija, Slim, F, ... 500, 1T,...
Ja sam uvijek igrao na PC, pa neka preporuka iskusnijih
 
Jel zna neko da li je bolje kupiti ps plus na 1-3 mes ili 12 mes. Prodavac sa KP me ubedjuje da je bolji kraci period, al nisam razumeo zasto? Finans se najvise isplati 12, jedino ako ima neka druga fora...
 
Jel zna neko da li je bolje kupiti ps plus na 1-3 mes ili 12 mes. Prodavac sa KP me ubedjuje da je bolji kraci period, al nisam razumeo zasto? Finans se najvise isplati 12, jedino ako ima neka druga fora...
Ma 12mjeseci, idi na cd keys i kupi sam ne treba ti niko da kupuje za tebe



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sta, racuna uzimacu svaka 3 meseca, pa onda bolje to nego odjednom12. Zarada skoro dupla.
 
Kakp kupujete na cd keys? Msm kako se porucuje plaća, jel oni salju neku karticu postom ili samo taj kod? Cene u funtama? Izvinite, al prvi put ovo radim i to za sina
 
Kakp kupujete na cd keys? Msm kako se porucuje plaća, jel oni salju neku karticu postom ili samo taj kod? Cene u funtama? Izvinite, al prvi put ovo radim i to za sina
Najnormalnije kupujes kao i sve drugo sto kupis na netu.
Platis paypalom ili karticom, a onda kod dobiješ za minutu-dvije na mail i to je to

Nema nista postom, gore izaberes valutu, opet svejedno koja je ali eto uzmes eure

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Msm da nema euro? A internet karticom sam placao npr na Aliju. Kartica je za din racun, pa kad platim u eur ili usa, to konvertuju oni, nzm da l ovde može tako?
 
Msm da nema euro? A internet karticom sam placao npr na Aliju. Kartica je za din racun, pa kad platim u eur ili usa, to konvertuju oni, nzm da l ovde može tako?
Ima euro ali isto ti ide, nevažno koja je valuta banka tebi to prebaci u dinare i naplati
Mislim kazem ti isto kao ali, eBay itd.. kao sto si kupovao

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Hvala svima. Cene su nesto jeftinije na cd keys nego na KP. Jel ima još neki sajt za kupovinu?
Sin mi sad kaze, kad je probao trial verziju koja je dosla uz konzolu, da mu je nakon unošenja koda, trazen i broj i pin kod kred kartice?
Jel se samo taj kod unosi ili treba jos nesto, msm ako se poruci na cd keys
 
Kada se pominje kreditna kartica, to je direktna kupovina

Kodovi kupljeni na internetu se unose u redeem opciji na konzoli ili playstation store
 
Hvala svima. Cene su nesto jeftinije na cd keys nego na KP. Jel ima još neki sajt za kupovinu?
Sin mi sad kaze, kad je probao trial verziju koja je dosla uz konzolu, da mu je nakon unošenja koda, trazen i broj i pin kod kred kartice?
Jel se samo taj kod unosi ili treba jos nesto, msm ako se poruci na cd keys
Da bi dobio trial moras unijeti karticu, a tebi ionako Kar Iva nece raditi na storeu

Ovo ti je vaucer, bukvalno kod od 12 cifru koji ukucas pod reedem code i dobiješ 12 mjeseci ps plusa

Svi oni kupuju na cdkeysu pa tebi salju kod, idi i direktno kupi ili ako hoces izaberi jednog pa ga pocasti sa provizijom koju ti kaze pa ce ti on poslati kod koji je uzeti na isti način kao sto bi ti

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Narucio na cd keys, mesec dana za 7,59 e (900 din), cisto da probamo kako funkcionise, pa cemo posle na duze...
U svakom slucaju hvala svima na pomoci, a posebno sto ste mi otvorili oči na vreme (da se manem KP
 
Narucio na cd keys, mesec dana za 7,59 e (900 din), cisto da probamo kako funkcionise, pa cemo posle na duze...
U svakom slucaju hvala svima na pomoci, a posebno sto ste mi otvorili oči na vreme (da se manem KP
I odmah si uzeo UK :) US je znatno jeftinija, tako da ako se opredeliš za godinu dana US ovo si bacio koliko god ne bilo mnogo. Šta ima da se vidi kako funkcioniše, dobijaš mogućnost igranja online igara i po dve PS4 igre mesečno free... kad ti istekne UK mesec dana da bi zadržao ove četiri igre koje ćeš dobiti moraš opet uzeti UK. Jedan od razloga zašto ja moram stalno UK jer sam već 3 godine na istom...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Posto je skoro kupio PS4 mozda mu je bolje da uzme PS NOW...barem ima vise igara....

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Ja se ne razumem toliko to sin... E ovako, znam za veliku razliku u ceni USA i UK, ali kad smo kupili konzolu, dobili smo kod za pekove UK ( valjda se dobro izrazavam) i on je tako počeo da igra. Nakon mesec i po dva kad smo odlucili kupiti ps plus, ja mu kazem ajde USA, jeftinije, on kaze ma nema sanse sad ispočetka, napravio sam dosta toga sa timom itd itd, inace rec je o Fifi, on samo to i igra, eventualno NBA (to smo sad dobili uz ps plus).
 
Ja se ne razumem toliko to sin... E ovako, znam za veliku razliku u ceni USA i UK, ali kad smo kupili konzolu, dobili smo kod za pekove UK ( valjda se dobro izrazavam) i on je tako počeo da igra. Nakon mesec i po dva kad smo odlucili kupiti ps plus, ja mu kazem ajde USA, jeftinije, on kaze ma nema sanse sad ispočetka, napravio sam dosta toga sa timom itd itd, inace rec je o Fifi, on samo to i igra, eventualno NBA (to smo sad dobili uz ps plus).
Napravi novi akaunt US
Kupis ps plus i aktiviras
Taj akaunt ce ti po defualtu biti primarni
Mali ce i na svom uk racunu imati ps plus

Jedino sto jednom mjesecno udjete na us akaunt i dodate free igre

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li kupujete digitalne igre ili na disku, i zasto?
 
Kakav share? Nije mi bas to jasno?
Koliko je tako npr pes 2020, fifa 2020 ?
Jel moguce da se proda digitalna igra? Mislio sam da se ona vezuje za konzolu..
 
Kakav share? Nije mi bas to jasno?
Koliko je tako npr pes 2020, fifa 2020 ?
Jel moguce da se proda digitalna igra? Mislio sam da se ona vezuje za konzolu..
Imaš sve do detalja objašnjeno u prvom postu ove teme...

Samo izbaci fantoma iz jednačine, to više niko ne radi. Deli se nalog sa igrom na nosioca i gosta...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Predpostavljam da svi uzimate gost mod jer je povoljniji , a jedina razlika spram nosioca je sto konzola mora da bude konektovana na net?
Meni zapravo to ne smeta, samo me interesuje da li u gost modu Pes i druge igre mogu igrati sa drugovima iz Srbije i EU ?

@dexter994 to je cena za gost jel da?
 
Ne to je cena igre na storu. Mislim da je i fifa sad na akciji.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Pa cim su poceli preorderi za 21 moraju da daju rasprodaje za 20

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno