Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Isti problem su imali i bankomati u RF banci kada sam pre par meseci pokusao da ubacim nove novcanice od 200 evra. Jednostavno ih ne prepoznaje. A posle mi je to potvrdio i bankar.
 
Obisao danas 3 bankomata u NS i nisam mogao da podignem eure ni na jednom. Neverovatno da na 3 bankomata nema ni 50eur.

Prvo prihvate, broje, pa odbiju transakciju i storniraju. Drugi put samo ispisu da podizanje nije moguce vise...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Prijavi im... Najbolje da nema :D
 
Da li se još nekome nekada desilo da na koraku autentifikacije SMS kod ne stiže, da su mToken-i prijavljeni kao neispravni a da na kraju transakcija prođe pa se zapravo ponovi?

Sva sreća pa nije velika transakcija, sad kad se prisetim probao sam sa 2 mToken-a po dva puta.

Mogla je 4 puta da prođe transakcija mamicu im....... Ili je možda prošla 2 puta zbog 2 mToken-a?

Kakogod evo zapamtite ovo pa naučite na ovoj njihovoj sramotnoj grešci. Ako vam ne stiže SMS a mToken je "neispravan" ni slučajno ga ne unosite ponovo niti novi. Takođe i kad stigne SMS (posle 20 minuta zakašnjenja u mom slučaju) ne unosite ni SMS kod.

Sve je kasnilo, i SMS, mTokeni neispravni, Email-ovi ne stižu, aplikacija ne zadužuje ništa. I onda iznenada na čekanju jedna transakcija x2.
 
Poslednja izmena:
--- I onda iznenada na čekanju jedna transakcija x2.

Ako nisi istu transakciju ponovio 2x od početka do kraja onda će se "obračunati" kao jedna bez obzira na 2x ukucana tokena i to što stoji na čekanju kao dve. Nekoliko puta mi se desilo da su se pojedinačna plaćanja iz Maxi-ja se videla kao dve iste transakcije ali na kraju bude kako bi i trebalo 1 transakcija. Mislim da je do konkretne Maxi prodavnice bio problem i njihovog raspalog neta, šta li već.
 
Poslednja izmena:
Koliko se ja sećam, ne može dvaput ista transakcija jedna za drugom.
 
Jel možete da uđete u mobilnu aplikaciju?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
I ja bas sad par puta pokusao i ne uspevam. Prijavljuje problem sa internet konekcijom, ali nije do toga...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Naravno da nije. Internet radi sve u 16. Da nije helicopter money preopteretio servere? [emoji857]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Уплата је данас и кренула,неки су већ и добили:)мада у другој банци.Нек мало држе паре код себе,можда им то значи:)
 
Naplaćuju mi transakcije duplo, sad ne radi sajt/aplikacija.

Koja smejurija od banke. Promenili ime banke i boju aplikacije i od tada je u haosu.

Kao da je DDOS napad doživela od ovih 100€ transakcija... :D
 
Ni "Vojvodjanska banka" app kao i "mts-bank" ne rade.


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ne radi ni Raiffeisen, ni mobilna aplikacija, ni web banking...
Ubi ih ovih 100€ :(
Pozdrav
 
I ja dobijam poruku na aplikaciji tipa - unable to get method 502 bad gateway.

Уплата је данас и кренула,неки су већ и добили:)мада у другој банци.Нек мало држе паре код себе,можда им то значи:)
Naravno da im znaci. "Zarobe" svim klijentima kapital na 24h i obrnu-oplode-kockaju se na trzistu kapitala.
Sutra kazu sve ok, sistem bio u kvaru.

offtopic
Pre vise godina, mi je NLB banka sa racuna (firme) tokom vikenda skinula vecu kolicinu novca a onda ga u ponedeljak vratila. (znam da je bilo nesto tipa na 2-3 dana)
Nista nisu prijavili. A nisu ni bili pristojni da adekvatno objasne kada sam im turio dokaze pod nos.
Ulovio sam ih slucajno, gledajuci mesecne izvode/izvestaje. Mrzelo me da ih prijavljujem. A i kome realno.
 
Prepodne sve radilo normalno, transakcije prolazile instant, a sad potpuni kolaps.
Dal je stvarno moguće da su svi nagrnuli da provere/potroše/zamene svojih 100€...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
EFG radi, i Rfb proradila. A Mobi...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Mobi na respiratoru...
 
Ne radi ni Intesa... DDOS zbog 100 eur. Sta bi tek bilo da je 1000...
 
To si mogao i da saznas tako sto ti stigne mejl ili SMS da ti je stigla uplata, kao i svima koji su se zaleteli na aplikaciju
 
Meni i dalje ne radi. Sramota da je online banka ceo dan offline. I na sve to nisu u stanju da okače prikladno obaveštenje na društvenim mrežama, već se prave ludi, iako im ljudi skreću pažnju da je lakše da okače obaveštenje nego da svakom korisniku pojedinačno odgovaraju.
A o ljudima koji su navalili po 100 evrića, nemam šta da kažem, kao da će im neko oteti novac, ukoliko ga iste sekunde ne podignu... Sad lepo nek uživaju u loading screenu, saznaće sutra jel su im legle pare.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno