Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Прескенирај поново ручно Т-2 опсег који је у твом окружењу. Пронађи се на мапи
http://etv.rs/televizija/11950-2/

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Nece dugo ni te Arene i ostali, trenutno su slobodni zbog aktuelne situacije ali uskoro idu pod kljuc.

Kao sto je receno preskeniraj ponovo opseg, nisi rekao odakle skidas pa bi smo mogli da nadjemo i na kom su kanalu ti osnovni tj nacionalni.
 
Kao što ste rekli, ugasili su se i ti kanali, tako da sad nemam ništa.
Nikako ne mogu da nađem osnovne kanale. Stan je na Novom Beogradu, tako da sam tražio na frekvenciji za Avalu, okrenuo sam sobnu antenu ka Avali (482 Mhz).1.jpg
3 (1).jpg
3 (2).jpg
 
Avala inace malo brljavi prema N.Beogradu, prijavljeno im je pa se prave mutavi, ovi sa boljim prijemom nemaju tih problema.

Uglavnom nemas signal, treba ti bolja antena, 666 prodje 482 eto nece, probaj 530 mhz (valjda kanal 28), ta je nesto jaca frekvencija ali tu su onih par nebitnih programa
 
GTMEDIA V7 PLUS DVB-S2 DVB-T2 Combo Rec
Da lima neko iskustva sa ovim uredjajem ili verzijom 8?
Interesuje me kako radi sa CS i da li je T2 kompatibilan za nase područje?
 
Ja sam ga imao samo dok se jos zvao freesat, imam ga i sad ali stoji u kutiji neispravan. Kupio sam ga u prodavnici, istekla garancija i on zakucao, nema mu pomoci. Nisam probavao zemaljsku tv na njega, samo satelit i ono radi korektno ali nemas neke napredne opcije kao enigma risiveri. Posle njega sam uzeo dreambox DM525HD.

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Ponovicu msm 100-ti put.

Za te stvari samo neki od Enigma boksova valja, sve ostalo su polovicna resenja.
 
Probaću sa Alija da naučim.
Ne znam samo koliko dugo će da putuje?
Da li je neko skoro nešto naručio i da li uopšte stize roba?
 
Jel moze preporuka za nekog kineza za CS, a da mozda imas MaxTV u ponudi, ako takav postoji? Mogu i vise da platim, ali da ima MaxTv. Moze i na PP.
 
Nisam naišao na kineza da nema max. Uzmi od onih najprodavanijih test na 24h pa vidi koji ti odgovara.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Važi hvala. Nije ni propast ako promašim za par dolara.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Tesko da ces naci kineza kojem to radi dobro.ja sam godinama koristio njihove linije i bilo je ok ali sad vec nije, sto se tice maxa i ttv-a

Poslato sa Huawei P10 lite
 
Jel možeš na PP da mi pošalješ link nekog za koga smatraš da je ok?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ok, jel možeš kontakt za tu domaću da mi pošalješ?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Hajde da pitam i ja nešto - na kraju sam se nakanio da za sitne pare (uz deberle kupone) kupim Clines od nekoliko različitih Kineza sa dobrim ocenama. Međutim, ono malo što sam probao na 16E samo krene i posle 5-6 sekundi blokira, pa onda opet tako ...
Vu+Duo2, BlackHole, CCCAM. Signal nije problem, parabola 1.8m
Da li grešim što sam nakrkao sve linije u fajl ? Negde sam čitao da kod starijih risivera to može da pravi problem ? I dalje ne shvatam da ako mi prodavac da 7 linija sa istog servera, da li treba sve da ih stavim ili ne ? I da li treba stavljati više provajdera odjednom ?
Ne znam što bi samo meni radilo loše kad se gomila ljudi hvali da im radi OK. Mora da nešto ja grešim. Ili da probam nešto na drugom satelitu za proveru ?
 
Total tv nema na cccam ili se i to vratilo kao i maxtv?

Bese max i total su na 16e, moracu da pravim multi feed?
 
Posto se ovde sve krije, i generalno niko nista nece da kaze, koga zanima kineski CS gde radi i TotalTV i Max nek se javi na PP, posto sam nasao jednog takvog. Evo ja cu da podelim tu informaciju.
 
Kinez sa aliexpresa mi je poslao 8 linija ali ne rade. Kolega sa foruma kaze da kod njega rade od istog tog davaoca. Kad ubacim neke free linije na koje naletim one rade normalno. Nisam godinama nista cackao u mom dreamboxu pa me zanima da li nesto dodatno treba da se odradi u resiveru?
 
Restartuj ruter da dobiješ novu IP adresu. I ja sam imao isti problem sa jednim serverom. Verovatno je taj range IP adresa na crnoj listi ili nešto slično. Bave se naši ljudi svim i svačim pa zbog toga svi ispaštamo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ok hvala vec sam to probao mada mi je u medjuvremenu poslao nove linije a sa njima nisam restartovao ruter.
I buni me njegova poruka da u unosu linija ignorisem ono "C:" tj. da kopiram bez toga c: samo ona slova i brojeve u tom redu linije. Da li je to uopste ispravno? Svejedno probao i sa i bez i opet nece.
 
Ne, nego izmedju servera, porta username i passworda, gledaj da bude samo jedan space, Cajnizi cesto posalju da budu i po dva space izmedju toga.

Ako i opet ne radi trazi mu ponovo, znaju cesto i nevazece linije da posalju.
 
Spejsovi su dobri samo me buni dal je ovako pravilno ubaciti liniju kako mi je on poslao?

C: s***1.com 20000 3*****0089 p***95

A u nastavku teksta kinez kaže da izbrišem to C: - znači samo da kopiram s***1.com 20000 3*****0089 p***95og

Obe metode probao i ne radi.
 
Nazad
Vrh Dno