Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Priča nas je sve razočarala, očekivali smo sve samo ne to, a oni namerno uradili to :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Prati al nešto sporo izlaze!

narucili su samo 13 za 6tu misleci da je kraj ali onda im je Dizni dao vestacko disanje, 7mu sezonu, i ako nastave kvalitet (obecao dizni bez obzira na views) potencijalna 8ma ide na stari 22 ep format.

Od 4te sezone, sa Ghost Rider-om, i Framework pricom meni je to najbolji SF trenutno koji ide, daleko ispred svih drugih serija.

Sto se Marvel Netflix-a tice, ja sam odgledao samo Daredevil koji je savrsen (i pravim se da druga sezona ne postoji), dok mi uopste nisu legli ni Cage, ni Dz Dz, ni Iron Fist, a ni Punisher. Dok CW gura tinejdzerske SJW teme u superhero serije, Netflix obozava da ubacuje previse dark drama momenata, a ne mora za bas sve. Neko treba da ih podseti da je u stripu Spiderman jako blizak Defenders ekipi, a ako pogledamo filmove sa Tom Holland-om, i uporedimo sa Marvel Netflix, nebo i zemlja.
 
Poslednja izmena:
Marvels Agents of S.H.I.E.L.D
Vrhunska serija, svaka sezona originalni zaplet, produkcija odlična, likovi dobro razrađeni.

Ja generalno nisam neki naročiti ljubitelj niti Marvels niti DC-a ali Agenti mi baš drže pažnju.

Šteta je što su prepolovili broj epizoda u trenutnoj sezoni.

Ocena 9/10

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
Hvala ti za ovo, nisam imao pojma.

Pa da, ali sta sve ide u sklopu prime-a, koliko porudzbina besplatno (+vracanje), odlican customer service (vracaju novac ili menjaju, sto bi za tehniku malo morgen saturn/mediamarkt/cyberport uradio posle 6m/1god)...
Bedak da se gilicis za 20e. Tih 69e na godinu dana kada se podeli je smesno... :)
 
Poslednja izmena:
Marvels Agents of S.H.I.E.L.D
Vrhunska serija, svaka sezona originalni zaplet, produkcija odlična, likovi dobro razrađeni.

Ja generalno nisam neki naročiti ljubitelj niti Marvels niti DC-a ali Agenti mi baš drže pažnju.

Šteta je što su prepolovili broj epizoda u trenutnoj sezoni.

Ocena 9/10

Sent from my Note 4 using Tapatalk
+1 od mene 9.5/10. Vrh! 40 min mi prodje kao 5 min.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa da, ali sta sve ide u sklopu prime-a, koliko porudzbina besplatno (+vracanje), odlican customer service (vracaju novac ili menjaju, sto bi za tehniku malo morgen saturn/mediamarkt/cyberport uradio posle 6m/1god)...
Bedak da se gilicis za 20e. Tih 69e na godinu dana kada se podeli je smesno... :)

Kako 69€? Zar nije 120$?
 
Jeste, 120$.
Zamolio bih te da procitas post od Nemanje za koji Amazon se odnosi, a zatim i ovaj link sa cenom... Pritom znam koliko placam prime usluge za Amazon.de.
Za to sto nude za tih 69e godisnje je zaista jeftino.
 
Poslednja izmena:
Bedak da se gilicis za 20e. Tih 69e na godinu dana kada se podeli je smesno... :)

Cek, ako sam razumeo dobro... oni su uradili nesto ilegalno u zemlji sa uredjenim sistemom... i onda meni treba niti “befak da se gilicim”?
 
Odnosi se na podizanje cene za prime usluge za 20e (+ neki sitiniji obracuni/takse na svaki racun za slanja ka AT) - i to se odnosi za 2017. i 2018. odnosno ako si placao ranije prime pre toga, tj imao ranije pretplatu na prime uslege pre povisenja koje je usledilo 2017.
Nisam ulazio u detalje price, ali je u pitanju bio sukob sa nekom klauzulom (verovatno razlika izmedju nizeg poreza u DE u odnosu na AT - prava cena za AT se pokaze tek na kraju) koji su iskopali i onda je usledio kao nagodba ovaj povracaj (u vidu vaucera ili 20e/40e nazad)- medjutim posalje se zahtev amazon support-u da bi se utvrdilo da li svako odnosno i ti imas pravo na to.
Ako zelis da se cimas evo linka.

Poenta cele price je da imam previse narudzbina (100+ u proseku i sigurno barem 10ak povracaja) na godisnjem nivou i da koristim njihove prime (video) usluge tako da mi tih 40ak evra ne znace u celoj toj prici jer sam zadovoljan sta nude pretplatom... Da je neki veci novac u pitanju pa da se gilicim...
Plus ako nisi znao, ako ti zakasni paket - kontaktiraj support dobijes produzeno 1 mesec prime usluge (gratis)... :)
 
Poslednja izmena:
Odgledao Gomoru konačno.
Veoma loša sezona
5/10

Jedino mi se svidela najava za film na kraju epizode
 
Nije baš toliko loša, moj neki utisak.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Počeo da gledam mr robota i nakon odgledanih nekoliko epizoda mogu reći da mi je žao što nisam pre počeo da gledam tu seriju.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Mr robot je po meni vrhunska serija.Remi Malek odlican.Mada mislim da serija nije bas za svakog.Odgledao i ja cernobil al nekako jedva,nesto nisam imao vremena nesto sto sam morao psihicki da se pripremim.Ocena cista 10ka.Sada gledam doom patrol i za sada je odlicna,prvih par epizoda bas drze paznju.
 
Mr robot je po meni vrhunska serija.Remi Malek odlican.Mada mislim da serija nije bas za svakog.Odgledao i ja cernobil al nekako jedva,nesto nisam imao vremena nesto sto sam morao psihicki da se pripremim.Ocena cista 10ka.Sada gledam doom patrol i za sada je odlicna,prvih par epizoda bas drze paznju.
Konačno neko da prati doom patrol jer želi a ne jer sam ga ja nagovorio.. Vrhunski

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ajde?! A ucini mi se da si nas nekoliko ovde na forumu nagovorio... :D
Nisam valjda hahaha
Obožavam dc tako da.. Titans mi je baš legao full, jedva čekam drugu sezonu..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Iskreno mislim da do sada nisam pogledao ni jednu dc seriju,filmove mahom sve sto su izbacili.Serije sam uglavnom gledao marvel u netflix izdanju.Voleo bih da pogledam i swamp thing posto je dosta ishvaljena ali sacekacu da izadje cela sezona(ili bese nece zbog kinte?)
 
Fear the Walking Dead:
Ako ovi znaju 1% sta rade mnogo je dobro, blage veze nemam sta se zbiva u seriji. Mada radioaktivni mrtvaci nisu los dodatak.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Serija je pocela sa jednom glumackom ekipom a zavrsila sa sasvim drugom. Bilo je zanimljivih likova koje su zamenili neki 50% slabiji. U isto vreme je i radnja zakomplikovana kao svinjska creva, za svaku sezonu treba upustvo.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Oba vokin deda je stvarno suvise i trositi vreme na komentarisanje :)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno