Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Završena 4.sezona billions, dosta su pitke i zabavne epizode, ali nije nešto za preporuku. Na kraju utisak, a šta sam ja to gledao...
Prve dve sezone su vrhunske, ova zabavna, ali ispod prosek.
 
Sličan utisak. Dobro je krenula četvrta, ali je u poslednje 3-4 pao kvalitet i sve je postalo površno. Previše događaja ima u svakoj epizodi, trebalo bi malo da smanje njihov broj, a da pojačaju tenziju oko svakog, uđu dublje u pojedine događaje i odnose...
 
Da opada kvalitet, a treća sezona se vrhunski završila.
Kao i serija Suits, prestao je pratiti nakon 6 sezone.
 
I ja sam prestao da pratim Suits nakon pete ili šeste.

Treća sezona Billionsa je bila slaba, pa sam se baš ponadao da su se vratili na pravi put u četvrtoj, ali druga polovina sezone je dosta lošija od prve.
 
Ja sam bilions na sredini 4 sezone, cini mi se da vise ne znaju sta bi sa serijom. Brdo ego tripova i previse spletki. Pitko i gledljivo ali nije to to vise. Vreme je da zavrsavaju.
 
Kran je bio već tamo (elisa od helikoptera je zakačila,tako se i srušio) znači da su nešta već prije popravljali ili dovršavali na krovu

Koliko znam, kran je služio za zamenu goriva. Jedan od razloga zašto je bilo skupo praviti zaštitu preko celog reaktora u startu (velika visina, plus kran).

Mislim da ga zapravo nije oštetio helikopter (tj. da nije ni bilo sudara sa kranom).
 
Cenim da ce sledeca sezona Billionsa biti finalna.......Sa obzirom na kraj ove....
 
Harrow s2e5, sta se desilo u zadnjoj sceni? Nije mi uspelo uz uvecanje da razaznam tacno. Stsvite u spoiler za svaki slucaj :)
 
Poslednja izmena:
Hahaha totalno sam zaboravio na lik ove ruskinje (Svetlana) sa lažnom nogom i non stop cigarom u Sopranos-ima :d :d
 
Poslednja izmena:
Harrow s2e5, sta se desilo u zadnjoj sceni? Nije mi uspelo uz uvecanje da razaznam tacno. Stsvite u spoiler za svaki slucaj :)

Šta, što je uzela one semplove? Pretpostavljam DNK. Prvo ime koje se dobro vidi je Lafond E. Erin, jedna od ubijenih od strane Čestera. Mada, Herou u nekoj epizodi objašnjava da nisu imali dokaze protiv njega, i da su tri dana pokušavali da nadu neku vezu. Maksin, Džek i Herou. Verovatno da su malo nabiflali dokaze.
 
Zavrsila se Warrior prva sezona, jako dobra serija.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vredi, super je.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
You called Sire? :p

The Expanse, Future Man, Bosch, Preacher, Into the Badlands, Halt and Catch Fire - obavezne (mozda i Vikings, ali ja sam stao na kraju 3./4. sezone posle izvesnih desavanja, a i kao kolega Jericho nisam voleo sto junisa in rl "servisira" Katheryn Winnick :p )

Kategorija "prilicno dobro" tj "moze da se odgleda" (u zavisnosti od ukusa odlicne): Jack Ryan, Mr.Robot, Man in the High Castle (odgledao samo 1. sezone od robota i mihc). Sneaky Pete, McMafia, Taboo, The Night Manager, The Terror, Six...

Meni jos stoje u redu: The Startup, Goliath, Deutschland 86, Hitoshi Matsumoto presents Documental...

:) Sudeci po lokaciji u sklopu si istog prime-a.. Sasvim solidnu ponudu daju za ono sto se placa... (+imas prilicno solidnu biblioteku filmova u sklopu prime-a)

Ukoliko jos neko ima Prime u Austriji : https://futurezone.at/produkte/so-beantragt-ihr-die-amazon-rueckerstattung/400522906

Dobija se 20e po godini za 2017 i 2018 jer su nezakonito povecali cene.
 
Poslednja izmena:
Zavrsio Billions cak sta vise meni druga polovina sezone bolja.

Kraj i sam ishod manje vise cirkus ali jasno da mora zbog 5 sezone koja verujem da ce biti i poslednja.
 
Ray Donovan šesta sezona mislim da je najbolja do sada. Moj utisak je da je sa svakom sezonom sve bolja iako sam pred kraj nekih pomislio - odlično ako nema nove sezone i ovo je fin kraj. :)
 
Šta, što je uzela one semplove? Pretpostavljam DNK. Prvo ime koje se dobro vidi je Lafond E. Erin, jedna od ubijenih od strane Čestera. Mada, Herou u nekoj epizodi objašnjava da nisu imali dokaze protiv njega, i da su tri dana pokušavali da nadu neku vezu. Maksin, Džek i Herou. Verovatno da su malo nabiflali dokaze.
E, to hvala.
Meni je licilo da trazi fingerprints, a ne DNK samples, ali vise mi je licilo da zna da je Ceshter ziv i da je umesana.
 
Seria "La casa de papel" najbolja serija pogledana u zadnje vrijeme.
Jedva cekam 3.sezonu.
 
Evo ko hoće da pogleda kraći folow up Černobila, kako danas izgleda elektrana i šta se tamo radi, šta će se raditi...


Ako se pitate zašto i danas ljudi tamo lopataju ručno, pa u pitanju je novac, plata tih radnika je nekoliko puta veća od plate profesora u Ukrajini a radno vreme duplo kraće.
 
Poslednja izmena:
Evo ko hoće da pogleda kraći folow up Černobila, kako danas izgleda elektrana i šta se tamo radi, šta će se raditi...

Ako se pitate zašto i danas ljudi tamo lopataju ručno, pa u pitanju je novac, plata tih radnika je nekoliko puta veća od plate profesora u Ukrajini a radno vreme duplo kraće.

A to sto ce posle da se igraju sa rakovima i jastozima po organima u telu, to nema veze...
 
A to sto ce posle da se igraju sa rakovima i jastozima po organima u telu, to nema veze...

Siguran sam da niko tu nikog ne tera da radi ali generalno situacija svugde u svetu je takva da ako nemaš škole, fakultete, neka specialna
znanja, veštine i sposobnosti (nasledstvo ili dobre veze) moraš da radiš prljav posao. Pitaj čistoćara da li bi i dalje praznio kante da sa njegovim
znanjem i sposobnostima može da radi u kancelariji za istu platu.

U međuvremenu pogledah još jedan video, lik iz Kijeva, u doba katastrofe, priča o specifičnostima života u datom regionu:

 
Chernobyl odličan dokumentarac / serija.
Zadnja epizoda objasnila. Sve sam manje više znao od ranije, jedino je zadnja epizoda objasnila detaljan opis poslednjih dešavanja pre eksplozije.
Ovo nije spojler.
9/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
Nije bas dokumentarac, ali je vrhunska serija.

Sto se mene tice cistih 10/10, zavrsio pre neki dan :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno