Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Escape Room.

Svideo mi se film i baš mi je bio dobar dok ga nisu upropastili sa poslednjih 20 minuta
 
Parasite (2019)

Pošto sam na više mesta ovde pročitao da je ovo film godine, pogledah ga sinoć. Ukratko, ne slažem se sa predlogom za film godine.
Duži odgovor, sem kamere i scenografije (kuće), film je prosek, realno. Sama priča je super ali toliki potencijal nažalost nije dovoljno dobro iskorišćen.
Drugo, nedostatak bilo kakve muzičke podloge mi je falio, to sam tek posle filma shvatio. Film je skoro pa nem u tom pogledu.

Od mene ocena 6/10, samo zbog dobre priče i kuće.


Joker (2019)

Oo meni, ovo je film godine. Joaquin Phoenix je još jednom pokazao da je odličan glumac, kamera u filmu je perfektna, muzika samo pojačava emociju sa platna. Perfektan film, ako izuzmemo neka sitna odstupanja oko priče.

Moja ocena 9/10
 
moras razdvojiti film na engl i film van engl govornog podrucja..tako bude i kod glasanja za kipic

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Valjda može biti samo jedan Film godine :)
 
U par navrata me pitali znam li ko je Bambula kažem vidim i ja da je dosta aktivan u zadnjih godinu-dve. Dr Kova sa tvitera izgleda zna :)
84817b337ea99a3921c3c34315d5aa20.jpg
 
Wounds (2019)

Не трошити време на ово смеће, једино што ваља у филму је ова Zazie Beetz и то је то.
 
Free Solo 2018, kao dokumentarac ima napetijih poslednjih 20 minuta nego svi horor filmovi koje sam gledao.
Trebao je to BBC da radi, National Geographic je nekako previse amaterski na polju produkcije odradio ovako neverovatnu pricu.
 
I meni je vilica bila do poda ono Alexovo zadnje penjanje [emoji849][emoji43][emoji2962]
Iako je i bilo logike tj velika verovatnoca da uspe jer je izmemorisao svaku rupicu u steni prilikom X penjanja na istoj

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
sjajan dokumentarac, ima ih nekoliko na ovu temu

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Terminator: Dark Fate

Ne znam, valjda trebaju da se slegnu utisci.

Linda Hamilton je potvrdila:there can be only one Sarah Connor.

U pojedinim trenucima, neki delovi su delovali kao dokumentarac, verovatno u nameri da dočaraju atmosferu, nije im uspelo.

Svakako razočaran prikazanim.
 
Poslednja izmena:
The Guilty (2018) - dobaaarrrrrr... Nekako mi je posebna draz to sto je film Svedski, bas zbog situacije. Preporuka! Sat i po proletelo, a sasvim dovoljno za dobar film!
 
I meni je vilica bila do poda ono Alexovo zadnje penjanje [emoji849][emoji43][emoji2962]
Iako je i bilo logike tj velika verovatnoca da uspe jer je izmemorisao svaku rupicu u steni prilikom X penjanja na istoj

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
U sustini, najveci problem je onaj deo gde treba da izvede karate potez ili da skoci. Medjutim, i ovi "laksi" delovi su... uhh...
Treba izucavati ovakve ljude. Meni je Alex bas i kao lik bio totalno cool, vidi se da je van standardnog sablona kao persona.

Vorobjeve, daj neke na ovu temu...
 
The Guilty (2018) - dobaaarrrrrr... Nekako mi je posebna draz to sto je film Svedski, bas zbog situacije. Preporuka! Sat i po proletelo, a sasvim dovoljno za dobar film!

Samo da te ispravim, film je danski, a meni nije bio nešto posebno... Ali vidim malo je takvih kao ja :D
 
meni guilty osrednji, necete propustiti i ako ne pogledate, inace obozavam skandinavske filmove

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Aleksandrinjo 96:

The Dawn wall
Meru
The summit

Valjda neki nisi odgledao od ova 3 ?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
U par navrata me pitali znam li ko je Bambula kažem vidim i ja da je dosta aktivan u zadnjih godinu-dve. Dr Kova sa tvitera izgleda zna :)
84817b337ea99a3921c3c34315d5aa20.jpg
Njegovih prevoda ima 10+ godina.

Odgledao Spidermana daleko od kuće, kao bezumna zabava neka 6 inace ovako meh. Prethodni deo daleko bolji.
 
Juce gledao El Camino: A Breaking Bad Movie...

posle 10min mi je odmah bilo jasno zasto u naslovu stoji breaking bad movie, jer da nema tog naslova rekli bi da je film ispod prosecan sto realno i jeste.

U sustini film je losiji od bilo koje pojedinacne epizode originalne serije, jedino pozitivno je sto su uspeli da pokupe originalne glumce.
od mene 4/10 a ocena na imdb je ozbiljno precenjena.
 
nije losije od jedne epizode Fly [emoji857][emoji17][emoji857]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Evo jedna kontra. El Camino 9/10 :). Meni nije jasno sta vam se ne svidja u El Camino. Bas sam uzivao u svim scenama, sad mi se gleda serija ponovo. Film je kao 2-3 dobre epizode, spojeno. Vec sam slucajno dao ocenu filmu u temi o najavama filmova greskom, hteo sam ovde.
 
Nikada ne komentarisem tudje komentare ali El Camino moze da valja samo u paralelnom univerzumu gde je dole gore a gore dole... besmisleno da besmislenije ne moze biti. Prica o Jessy Pinkmanu posle 5 godina...dobro su setili ili ih je zasvrbeo dzep. Nije da nema, ima dve ok scene i to je to ostalo prazan hod.
 
Ne znam sta si ocekivao i sta je besmisleno, prica se nastavlja, mogli su da smisle sta hoce. Ja ne vidim neku razliku u kvalitetu izmedju serije i filma. Na stranu razlog snimanja filma. Ja bih radije voleo da su umesto filma snimili celu sezonu na tu temu.
 
Besmisleno je sto sada to snimaju. Kucamo na vrata zaboravljenih asova, ako nisu odmah snimili nisu ni sada morali.
Nekako sve deluje prazno i bez previse truda. Da je pilot neke spinoff serije kao Saul pa da razumem ali ovo ne.

A sam sadrzaj je meni licno vise nego dosadan, pola filma sam se razmisljao da odustanem ili da ne odustanem. Naravno svi mi imamo razlicite ukuse pa ne sporim sto se tebi svidja samo kazem da je meni bezveze, mogao sam i bez da ga gledam.
 
ovo i jeste bio probni balon da vide reakcije, a posle ide nova sezona, nadam se,.nema sanse da "zakolju" zlatnu koku

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno