Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam odavno pratio desavanja na polju smart watch-eva, vidim puno novih modela je izaslo u medjuvremenu, pogotovo Amazfit modeli, koji su mi i najzanimljiviji. T Rex, GTR i Stratos 3 su mi favoriti po svemu vidjenom a najvise po pitanju dizajna, prelepi modeli. Baterija je naravno jedan od glavnih aduta takodje.
Zanima me upravo to, koji sat trenutno na trzistu ima najbolju autonomiju? Vidim da je Samsung i dalje slab po tom pitanju, dok su Huawei i Xiaomi odlicni na tom polju. [emoji4]
 
Ne znam kako je sa ostalima ali GTR zavisno od upotrebe 20 do 25 dana. U vreme policijskog časa kada sam bio kući tj manje izlazio i po 30 dana sam gurao između punjenja.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Auh, to su vrhunski rezultati. Znao sam da i GTR, kao i ostali Amazfit modeli, imaju sjajnu autonomiju ali ovo prevazilazi ocekivanja. Svaka cast za Xiaomi. [emoji4]
 
A da promenimo naziv teme u "Trajanje smartwatch baterija". :p

Dal' je nedelju dana ili 3 dana - svejedno treba ga proveravati. Da ima neki koji traje godinu-dve uz zamenu baterije kod sajdžije pa da se kaže "jeee...".

Meni smeta što mobilni (4500mAh) ne može da dobaci ceo dan ako je na celularnoj mreži i koriste se dosta gps mape i kamera.
A sat troši manje-više uvek isto i nema iznenađenja ko ga skida uveče.
 
Prioriteti su razliciti. [emoji4]
Najpriblizniji model mojoj filozofiji pametnog sata je T Rex. Na stranu sve funkcije ako sat nije otporan kao gore pomenuti model.
Pored toliko odlicnih SW na trzistu sa odlicnom autonomijom, ne vidim ni jedan razlog da se odlucim za model koji bih morao da punim na svakih par dana. [emoji4]
 
Koji modeli imaju internu memoriju za mp3, uz poznate GT i GW???
 
Šta kažete za novi GW?! Meni i nije nešto, barem vizuelno? ;)
I dalje mi je lepši Huawei, cena previsoka, razmatraću ga kada priđe 300€ koliko sam platio i prethodni.

Ako sam dobro razumeo: za 1mm je uži, a ekran za 2.5mm širi, uz to je tanji i lakši... ovaj mi zanosi na ruci.
 
Ne znam kako je sa ostalima ali GTR zavisno od upotrebe 20 do 25 dana. U vreme policijskog časa kada sam bio kući tj manje izlazio i po 30 dana sam gurao između punjenja.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Meni uvek dobaci do 22-23 dana,ali 30 dana pa to je skoro pa nemoguće.Čak ni proizvođač nije napisao nešto tako smelo...a dobro znamo da su fabričke norme teško ostvarive u praksi.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Dosadno mi je i volim da lažem ljude... Mislim wtf...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nisam rekao da lažeš,nosim isti sat već više od 4 meseca i nijednom nisam dobacio do 24 dana.Čak sam ga dok sam bio na moru skinuo i nisam ga uopšte koristio punih 10 dana.I opet se nije nešto više produžilo vreme do sledećeg punjenja.Toliko iz mog iskustva.Doduše,čim padne baterija na satu na nekih 10%,stavljam ga na punjač.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Ne znam šta bih rekao. Bezmalo godinu dana imam sat i apsolutno stojim iza toga što sam napisao. Evo trenutne situacije:Screenshot_2020-08-06-00-31-26-199_com.huami.watch.hmwatchmanager.jpg

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Galaxy Watch 3 je 3 u 1. Kozna narukvica kao kod apple-a, rotirajuci bezel od samsunga, brojevi na bezelu kao kod huawei sto ima, pa i dva dugmeta sa strane kao kod huaweia. Plus baterija iz Active 2. Mislim stvarno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta znaci baterija iz Active 2? Trebalo bi da bude bolja?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Novi gw meni nekako deluje nedovršen, fizički gledano, bez identiteta. I dalje mi je od svih samsunga najlepši s3 pre svega zbog boje. Imao sam posle s3 I gw, ali nekako nije to bilo to, iako su dosta slični. Pre njih sam imao Huawei gt, OK je to bilo, ali za mene,Sam osećaj prilikom nošenja,osecaj da imaš premium uređaj, nije bio isti noseći Samsung i gt. Nisam imao gt2, ali čisto sumnjam da se situacija po tom pitanju nešto promenila. Vizuelno su gw i s3 za mene i dalje ispred, ne samo Huawei gt serije, već i satova drugih proizvođača.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nista se ne menja kod proizvodjaca po pitanju filozofije, teraju isto. Jedino mi Huawei nije jasan zasto ne opegla aplikaciju, Health je krs. SW za fon je i dalje basic, treba im 3-6 meseci za bilo kakvu izmenu. Imaju ludackih kapaciteta za daleko vise ali se na takav potez i dalje ne odlucuju. HW im je s druge strane odlican.

Tapatalk from Poco loco
 
14 dana mozda moze da izgura ako se koristi samo kao sat. Ako se koriste neke funkcije, plus notifikacije, sto podrazumeva i povezivanje sa telefonom putem BT, logicno je da nece moci da izgura te dve nedelje autonomije. [emoji4]
Meni izgura 13 dana, sve uključeno osim GPS, doduše, kada radim zbog prirode posla, mi je skinut, jer bih ga razbio očas posla, onda stoji, pa verovatno i to utiče.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Pozdrav. Treba mi preporuka , nikada nisam imao ovakve satove. Kupio bih neki za sport, ne treba mi za javljanje na tel itd. i za oko su mi zapala dva modela Huawei Watch GT2e i Amazfit T-rex. Za ovaj amazfit nikad cuo iskreno dok nisam procitao juce ovde na forumu ali vidim da dosta hvale ovaj model. GT2e sam probao, ovaj drugi nema nigde u prodaji osim na KP. Pa eto mala preporuka od ljudi koji ih koriste.
 
Pozdrav. Treba mi preporuka , nikada nisam imao ovakve satove. Kupio bih neki za sport, ne treba mi za javljanje na tel itd. i za oko su mi zapala dva modela Huawei Watch GT2e i Amazfit T-rex. Za ovaj amazfit nikad cuo iskreno dok nisam procitao juce ovde na forumu ali vidim da dosta hvale ovaj model. GT2e sam probao, ovaj drugi nema nigde u prodaji osim na KP. Pa eto mala preporuka od ljudi koji ih koriste.

U pogrešnom smeru gledaš,za sport Garmin,Suunto,Polar
 
Ali je i cijena paprena, ali satovi su vrh.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko saznao cenu za GW 3 kod nas
Dobio poruku za predprodaju ali nema cene na poklon powerbank

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ 53.999

Pre order :)
 
Za 2 dana bateriju? Nema šansi...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da nije malo previse, kakvi ludjaci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Apdejtom healt aplikacije za ios ponovo mi ne rade notifikacije za sms i imesidz :mad:
 
Poslednja izmena od urednika:
Citajuci sve ove komentare ja pojma nemam koji bi sat kupio
Ja sam se dugo lomio i na kraju uzeo GW i mogu ti reci da nisam pogresio, mislio sam da cu ga prodati za mesec dana jer nisam neko ko nosi sat ali ovaj ostaje.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno