Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci cijena od 120 eura opravdava 16 MB rom-a u 2019. godini? Moto 360 star par godina ima 4 GB, ticwatch E 512 MB i tako u nedogled. Interesantno razmisljanje.
Ovaj gtr 47 mm lijepo izgleda :D.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Gt ima bateriju i izgled. Zbog toga sam ga i uzeo, probao, video da mi ipak tu fali nešto, i sad poručio frontier s3. Videću samo kakva će biti baterija, ako bude oko dana, neću se tu dugo zadržat, moram nastavi nekako ka Galaxy Watchu :)
 
Ne sporim to, rekao sam da je smijesna velicina memorije u odnosu na konkurenciju. Drugu je trajala oko 7 dana.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa znam, tu im leži problem koji je izvor većine ostalih nedostataka..
 
https://cn.amazfit.com/gtr.html

kakav sat :)

mozda bih mogao da dovucem ga iz Kine ali me interesuje da li je moguce posle fleshovati global rom na njega ? posle u smislu kada ga izbace za globalna trzista.
Nadam se da je neko imao iskustva sa kineskim amazfit uredjajima
Kakav je SW na njima, očigledno nije wear s obzirom na trajanje baterije?
Verovatno je u pitanju slična varijanta kao GT, in-house SW bez nekih aplikacija, mada, na papiru izgledaju vrh...
Znaci cijena od 120 eura opravdava 16 MB rom-a u 2019. godini? Moto 360 star par godina ima 4 GB, ticwatch E 512 MB i tako u nedogled. Interesantno razmisljanje.
Ovaj gtr 47 mm lijepo izgleda :D.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Pa, ne ocekujes valjda više od fitnes narukvice [emoji1]

N960F
 
Pa verovatno isti kao na onom stratosu ili kako se već zove..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Funkcioniše li kod nas ovaj Samsung pay, tj.jel možemo da kupujemo ove nove face-ove ili aplikacije za smartwatchove? Inace stiže frontier s3, za sad utisci preko mog očekivanja :). Čak ni baterija nije loša, sa svim cackanjem, evo tek pola istroseno. Po ovome sto vidim, ne bi trebalo da ima problema 2 dana da izdrži. Naravno, nije upporediva sa huawei gt što se toga tice, al ni ostale stvari nisu, u korist Samsunga :)
 
Kupovina aplikacija i watch faces se obavlja preko Galaxy Store. Funkcioniše normalno ako si povezao karticu sa Samsung wallet.

Samsung Pay je predviđen za bezkontaktno plaćanje u prodavnicama i ne funkcioniše u Srbiji.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
DA li su zelena i narandžasta narukvica GT Watch-a znak da je to active verzija ili kako drugačije prepoznati da je active verzija? Da li neko zna? Hvala
 
Može neko da mi kaže koja je oznaka na punjaču za GW 46mm...Trebalo bi da je nešto EP- TA60EBE ili slično. Dobio sam punjač sa US plug i adapter, nervira me i hoću da zamenim a ne bih da pogrešim. Ili neka preporuka za 5v/0.7A?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kako mislis da ubijes punjac ako je jaci? Slobodno utakni u bilo koji i ne ne razmisljaj.

Tapatalk from Poco loco
 
Ne razumem se u struju. Na originalu (wall charger) piše 5V/0.7A, ako kupim 5V/2.0A to neće uticati na sam dock na koji stavljam sat? Ako je tako, kupiću bilo koji kvalitetniji i to je to.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
.
57414b6cdbc718856d915fabb3f70b07.jpg
 
Standardan odgovor koji ih štiti od mogućih pravnih implikacija ako se nešto ne daj bože desi...
 
Pa naravno da će da ti kaže 'kupi naš punjač za 50e, jedino on radi' ;)

Ja sam isto dobio taj US adapter, nisam ga koristio uopšte. Koristio sam moj 5V/2A adapter za telefon, a posle sam ga zakačio za ruter pa punim odatle. Suma sumarum, on povuče struje koliko mu treba, to što na tom punjaču piše 2A output ne znači da ne može manje od toga.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odlično, hvala ljudi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li moze neko da mi objasni iz iskustva da li pametna narukvica smije da se koristi u slan8j vodi? Konkretno prijatelj kupio Xiaomi mi Band 4 I nakon jednog dana koristenja u slanoj vodi je prestala da radi :(
Piše da je 5 ATM life waterproof

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
U principu ništa što je i ip68 sertifikovano ne bi smelo u dlanu vodu.. Ili odmah posle dobro da isperes običnom vodom jer će so uvek ući i posle nekog vremena korodirati..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam prošle godine na letovanju nosio mi Band 3 u vodi nonstop. Operem ga u slatkoj vodi kad dođem u apartman, ali ceo dan mi je bio na ruci dok sam se kupao, i ronio sam na 3-4m bez ikakvih problema.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koristio samsung gear fit 2 prosle god,nisam skidao u vodi uopste,nista mu se nije desilo
 
vreme da se menja mi band 2. zna li neko uređaj nalik na Amazfit Bip koj ima mod za praćenje skijanja i vožnje trotineta. Bip da ima ovo dvoje bio bi mi idealan izbor. trajanje baterije od 30 dana me vrlo privlači.

inače, mi band 2 je proveo dva letovanja u slanoj vodi bez ikakvih neželjenih posledica. Mi band 4 ima senzore za prćenje plivanja... msm trebao bi da može u vodu bez razmišljanja
 
I ja sam danas uzeo gear s3 frontier. Prvi utisci su dobri,a na dalje videćemo

Poslano sa mog ONEPLUS A3003 koristeći Tapatalk
 
Hoce Samsung skoro izbacivati novi sat il je Samsung galaxy Watch R800 njihov poslednji najbolji model il ima bolji njihov, ne pratim te satove i ne razumem se, ovaj sam video na netu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Trebalo bi sad za desetak dana da izađe Galaxy Watch Active 2.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Pitanje za vlasnike Samsung galaxy Watch R800 koliko vam traje baterija pri nekom umerenom korišćenju (recimo bez ovih trening modova koji koriste gps i bez primanja poziva)

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 
4-5 dana sa koristenjem fitnes opcija svaki dan

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Tako i meni, 4-5 dana. HR na frequent, bez GPS-a

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno